Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Remnant: From the Ashes wkrótce trafi na Nintendo Switch

W końcu po wielu latach pomijania Switcha, jako normalnej platformy, do graczy trafią kolejne porty! Tym razem pora na hit z 2019 roku.

Po niemal 3,5 roku od pierwotnego wydania Remnant: From the Ashes zostanie sportowane na Nintendo Switch. Za wspólnym ogłoszeniem stoją deweloper Gunfire Games i wydawca THQ Nordic. Nie podano więcej szczegółów, poza tym, że gra trafi do graczy 'wkrótce’. Remnant: From the Ashes to trzecioosobowa strzelanka akcji, osadzona w postapokaliptycznym świecie zamieszkanym przez śmiercionośne kreatury. Jako jeden z ostatnich ocalałych wyruszymy sami lub wspólnie z dwoma znajomymi na niebezpieczną podróż, w której postaramy się odbudować to, co utracone i przetrwać. Przede wszystkim przetrwać.

RESZTKA LUDZKOŚCI
Świat został pogrążony w chaosie przez starożytne zło z innego wymiaru. Ludzkość ponosi wiele ofiar w walce o przetrwanie, ale posiadana technologia umożliwiającą otwieranie portali do innych wymiarów i alternatywnych rzeczywistości, nie pozostawia ich bez nadziei. Muszą podróżować przez te portale, aby odkryć tajemnicę pochodzenia zła, zbierać zasoby, aby pozostać przy życiu, i walczyć, by stworzyć przyczółek do odbudowy ludzkości…
NIESKOŃCZONE FANTASTYCZNE KRAINY CZEKAJĄ
Eksploruj dynamicznie generowane światy, które zmieniają się za każdym razem, gdy w nich grasz, tworząc nowe mapy, spotkania z wrogami, możliwości wykonywania zadań i wydarzenia w świecie. Każdy z czterech unikalnych światów gry jest pełen potwornych mieszkańców i środowisk, które zapewnią nowe wyzwania przy każdej rozgrywce. Dostosuj się i eksploruj lub zgiń, próbując.
CZYŚĆ ULICE. ULEPSZAJ SIĘ. SPECJALIZUJ SIĘ.
Pokonuj twardych wrogów i epickich bossów we wrogich środowiskach, aby zdobywać doświadczenie, cenne łupy i materiały do ulepszeń, których możesz użyć do zbudowania nikczemnego arsenału broni, zbroi i modyfikacji, aby podejść do każdego spotkania na dziesiątki unikalnych sposobów.
SIŁA W LICZBACH.
Inwazja na inne światy w celu położenia kresu Korzenia jest niebezpieczna, a przetrwanie nie jest gwarantowane. Połącz siły z maksymalnie dwoma innymi graczami, aby zwiększyć swoje szanse na przeżycie. Praca zespołowa jest niezbędna, aby przejść przez najtrudniejsze wyzwania w grze… i odblokować jej największe nagrody.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Idzie Luty, szykuj bu... Nintendo Switch! W drugim miesiącu tego roku będzie w co grać! Szczególnie jeśli jesteś fanem JRPG.

Recenzje

W końcu się doczekałem! Pierwsze zajawki prototypu Moonridera pojawiły się prawie trzy lata temu. W tym okresie miałem już zaliczone dwie poprzednie produkcje JoyMashers...

Nintendo Switch

Pokemony to zwierzęta, a Digimony to przyjaciele. A Digimon Survive to dobra mieszanka nowelki i strategicznego RPG-a.

Nintendo Switch

Pora ostatecznie pożegnać się z 2022 rokiem! Wspólnie z wami wybraliśmy najważniejsze gry, jakie zostały wydane w zeszłym roku.

Nintendo Switch

No kto by się spodziewał takiego obrotu spraw? Wszystko wskazuje na to, że w 2023 roku ponownie będzie w co grać na Nintendo Switch!

Podsumowanie

Koniec roku oznacza czas podsumowań! Kilku śmiałków postanowiło odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie do poprzednich 12 miesięcy.

  1. Dzięki za reckę. Miałem tą grę na uwadze bo podoba mi się styl graficzny, no i to RPG. Podobnie jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w lutym 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Crossroads Inn

Data: 28 lutego, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W Crossroads Inn wcielasz się w postać właściciela tawerny, która znajduje się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do Twoich zadań należy zatrudnienie i wyszkolenie odpowiednich pracowników, zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich oraz ustalanie menu dopasowanego do odwiedzających Cię gości. Planuj z wyprzedzeniem, dogadzaj różnym grupom społecznym odwiedzającym twój lokal, miej również baczenie na […]

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Story of Seasons: A Wonderful Life

Data: 30 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Twoje nowe życie zaczyna się w Zapomnianej Dolinie, spokojnej społeczności, w której kiedyś twój ojciec i jego przyjaciel Takakura marzyli o prowadzeniu farmy. Zaprzyjaźniając się z mieszkańcami doliny i wypełniając dziedzictwo ojca, będziesz wieść beztroskie życie na farmie, uprawiając rośliny i hodując zwierzęta. W miarę upływu pór roku znajdziesz swojego partnera na całe życie, razem […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Furia powróci na ścieżkę wojny pod koniec września

Nintendo Switch

THQ Nordic wypuściło dzisiaj film omawiający to, czym jest ta gra

Nintendo Switch

Pora na odrobinę motocrossowego szaleństwa