PROJECT ZERO: Mask of the Lunar Eclipse z rozgrywką komentowaną przez dewelopera

Powoli na horyzoncie pojawia się kolejny port Project Zero! Tym razem trafiło na grę wydana na Nintendo Wii. A może pora na nową część?

Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse to gra pierwotnie wydana na Nintendo Wii w 2008 roku wyłącznie w Japonii. Najwidoczniej powrót Project Zero: Maiden of Black Water (reckę rolnka znajdziecie [tutaj]) udał się i już 9 marca do graczy na całym świecie trafi PROJECT ZERO: Mask of the Lunar Eclipse. W czwartej części z serii Fatal Frame / Project ZERO poznamy straszliwą historię wyspy Rogetsu, na którą po wielu latach powraca główna bohaterka. Przy pierwszej wizycie, gdy była tylko dzieckiem, grupa kolegów i koleżanek zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Na miejscu czekają na nas duchy i zjawy, którym stawimy czoła z pomocą kultowej Kamery Obscura. Premiera się zbliża więc do sieci trafił nowy film, na którym deweloperzy komentują fragment rozgrywki z PROJECT ZERO: Mask of the Lunar Eclipse.

To nie jedyna gra od Koei Tecmo, która wkrótce trafi na Nintendo Switch! 24 lutego wybierzemy się na trzecią przygodą Reisalin Stout w Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & the Secret Key!

Dodaj komentarz