Gra roku 2022 MyNintendo – głosowanie + konkurs

Najwyższa pora kolejny raz wspólnie wyłonić gry, które definiowały upływający rok. Dodatkowo mamy dla was konkurs z nagrodami!

Szanowni gracze i fani Nintendo Switch, zbliża się koniec roku i z tej okazji pragniemy zaprosić Was do udziału w głosowaniu na najlepsze gry roku 2022 wydane na naszej ulubionej konsoli. W ciągu ostatnich 12 miesięcy na rynku pojawiło się wiele emocjonujących tytułów, dlatego chcemy poznać Wasze zdanie i dowiedzieć się, które z nich okazały się Waszymi ulubionymi. Głosowanie jest całkowicie anonimowe, więc możecie swobodnie wyrazić swoją opinię. Zachęcamy do wzięcia udziału i pomocy nam po raz ósmy raz w ustaleniu kto w tym roku rządził i dzielił!

Konkurs GOTY 2022

Zapraszamy wszystkich użytkowników do udziału w naszym konkursie, w którym będziecie musieli wybrać swoją grę roku 2022 wydaną na Nintendo Switch i opowiedzieć o niej innym graczom. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy, że napiszecie krótki opis swojej ulubionej gry wydanej w roku 2022 na Nintendo Switch i prześlecie go do nas mailem: konkursy@mynintendo.pl (Upewnijcie się, że użyliście dobrego adresu email).

Grupa niezależnych redaktorów wybierze dwie najciekawsze i najbardziej oryginalne opisy. Główny zwycięzca otrzyma grę na Nintendo Switch do wyboru z tytułów, które uplasowały się w top 5 naszego głosowania. Zdobywca drugiej nagrody otrzyma kod do eShopu o wartości 120 zł. Zachęcamy do udziału w konkursie i dzielenia się z innymi graczami swoimi wrażeniami z tegorocznych gier. Wysyłka tylko na terenie Polski!

Termin zgłoszeń do konkursu upływa 4 stycznia 2023 roku o godzinie 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (CET).

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 8 stycznia wraz z ujawnieniem wyników głosowania na Grę Roku 2022.

Głosowanie na Grę Roku 2022

Głosowanie trwa do 6 stycznia 2023 roku. Szanowne grono redaktorów wybrało ich zdaniem najlepsze gry w danych kategoriach, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyście dodali gry spoza naszej listy. Oczywiście na Nintendo Switch zostało wydane mnóstwo gier w tym roku, a listę najlepszych możecie znaleźć [tutaj].

Dodaj komentarz