Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Gra roku 2022 MyNintendo – głosowanie + konkurs

Najwyższa pora kolejny raz wspólnie wyłonić gry, które definiowały upływający rok. Dodatkowo mamy dla was konkurs z nagrodami!

Szanowni gracze i fani Nintendo Switch, zbliża się koniec roku i z tej okazji pragniemy zaprosić Was do udziału w głosowaniu na najlepsze gry roku 2022 wydane na naszej ulubionej konsoli. W ciągu ostatnich 12 miesięcy na rynku pojawiło się wiele emocjonujących tytułów, dlatego chcemy poznać Wasze zdanie i dowiedzieć się, które z nich okazały się Waszymi ulubionymi. Głosowanie jest całkowicie anonimowe, więc możecie swobodnie wyrazić swoją opinię. Zachęcamy do wzięcia udziału i pomocy nam po raz ósmy raz w ustaleniu kto w tym roku rządził i dzielił!

Konkurs GOTY 2022

Zapraszamy wszystkich użytkowników do udziału w naszym konkursie, w którym będziecie musieli wybrać swoją grę roku 2022 wydaną na Nintendo Switch i opowiedzieć o niej innym graczom. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy, że napiszecie krótki opis swojej ulubionej gry wydanej w roku 2022 na Nintendo Switch i prześlecie go do nas mailem: konkursy@mynintendo.pl (Upewnijcie się, że użyliście dobrego adresu email).

Grupa niezależnych redaktorów wybierze dwie najciekawsze i najbardziej oryginalne opisy. Główny zwycięzca otrzyma grę na Nintendo Switch do wyboru z tytułów, które uplasowały się w top 5 naszego głosowania. Zdobywca drugiej nagrody otrzyma kod do eShopu o wartości 120 zł. Zachęcamy do udziału w konkursie i dzielenia się z innymi graczami swoimi wrażeniami z tegorocznych gier. Wysyłka tylko na terenie Polski!

Termin zgłoszeń do konkursu upływa 4 stycznia 2023 roku o godzinie 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (CET).

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 8 stycznia wraz z ujawnieniem wyników głosowania na Grę Roku 2022.

Głosowanie na Grę Roku 2022

Głosowanie trwa do 6 stycznia 2023 roku. Szanowne grono redaktorów wybrało ich zdaniem najlepsze gry w danych kategoriach, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyście dodali gry spoza naszej listy. Oczywiście na Nintendo Switch zostało wydane mnóstwo gier w tym roku, a listę najlepszych możecie znaleźć [tutaj].

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Idzie Luty, szykuj bu... Nintendo Switch! W drugim miesiącu tego roku będzie w co grać! Szczególnie jeśli jesteś fanem JRPG.

Recenzje

W końcu się doczekałem! Pierwsze zajawki prototypu Moonridera pojawiły się prawie trzy lata temu. W tym okresie miałem już zaliczone dwie poprzednie produkcje JoyMashers...

Nintendo Switch

Pokemony to zwierzęta, a Digimony to przyjaciele. A Digimon Survive to dobra mieszanka nowelki i strategicznego RPG-a.

Nintendo Switch

Pora ostatecznie pożegnać się z 2022 rokiem! Wspólnie z wami wybraliśmy najważniejsze gry, jakie zostały wydane w zeszłym roku.

Nintendo Switch

No kto by się spodziewał takiego obrotu spraw? Wszystko wskazuje na to, że w 2023 roku ponownie będzie w co grać na Nintendo Switch!

Podsumowanie

Koniec roku oznacza czas podsumowań! Kilku śmiałków postanowiło odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie do poprzednich 12 miesięcy.

  1. Dzięki za reckę. Miałem tą grę na uwadze bo podoba mi się styl graficzny, no i to RPG. Podobnie jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w lutym 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Crossroads Inn

Data: 28 lutego, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W Crossroads Inn wcielasz się w postać właściciela tawerny, która znajduje się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do Twoich zadań należy zatrudnienie i wyszkolenie odpowiednich pracowników, zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich oraz ustalanie menu dopasowanego do odwiedzających Cię gości. Planuj z wyprzedzeniem, dogadzaj różnym grupom społecznym odwiedzającym twój lokal, miej również baczenie na […]

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Story of Seasons: A Wonderful Life

Data: 30 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Twoje nowe życie zaczyna się w Zapomnianej Dolinie, spokojnej społeczności, w której kiedyś twój ojciec i jego przyjaciel Takakura marzyli o prowadzeniu farmy. Zaprzyjaźniając się z mieszkańcami doliny i wypełniając dziedzictwo ojca, będziesz wieść beztroskie życie na farmie, uprawiając rośliny i hodując zwierzęta. W miarę upływu pór roku znajdziesz swojego partnera na całe życie, razem […]

Zobacz też

Konkurs

[Aktualizacja] Jest rozstrzygnięcie

Nintendo 3DS

Portal gamemusic.pl wraz z polskim dystrybutorem Nintendo organizują śpiewający konkurs w którym każdy może wziąć udział! Szczegóły znajdziecie poniżej. Zachęcamy do udziału! Postanowiliśmy przygotować...

Nintendo 3DS

3 grudnia odbędzie się The Game Awards 2015, gdzie będą przyznawane laury grom w różnych kategoriach. Postanowiliśmy wykorzystać ten fakt i przygotowaliśmy dla Was...

Nintendo 3DS

Prezentujemy Wam wyniki konkursu, który był organizowany z naszym nowym partnerem Mugli.pl. Prac zostało nadesłanych bardzo mało, ale wystarczająco, aby rozdać nagrody. Przynajmniej dzieła...