River City Girls 2 z premierą za tydzień oraz River City Girls w NSO!

Podwińcie rękawy i bierzcie się do roboty! Kyoko i Misako potrzebują pomocy w uratowaniu porwanych chłopaków!

River City Girls 2 zadebiutuje 15 grudnia — ogłosił deweloper gry WayForward. Gra pojawi się w tym samym czasie na całym świecie, na wielu platformach, w tym na Nintendo Switch. Grę możemy znaleźć w eShopie, ale nie można jeszcze złożyć preorderu. Cena powinna oscylować w okolicach 39.99$.

W tej sidescrollowanej nawalance przyjdzie nam pokierować ruchami sześciu postaci lokalnie lub przez sieć. Twórcy zadbali o rozszerzenie możliwości bitewnych i teraz będziemy mogli przełamywać obronę przeciwników, podrzucać ich do kombosów oraz wiele innych nowych sposobów na radzenie sobie ze stresem. Powiększony również został świat i możemy się spodziewać nowych miejscówek, pełnych pobocznych ścieżek i ukrytych pokojów. Podczas naszej przygody spotkamy wielu NPC-ów, niektórych powinniśmy znać, a znacznej części damy gonga w twarz. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada Megan McDuffee, a w grze czeka na nas jeszcze wspaniałe animowane intro, przerywniki w stylu komiksowym oraz japoński i angielski dubbing.

Jeśli jesteście abonentami Nintendo Switch online, to od dzisiaj do 12 grudnia możecie spróbować River City Girls bez dodatkowych kosztów! Jeśli macie jakiegoś znajomego to łapcie za konsolę i bierzcie się za pomoc Kyoko i Misako!

Dodaj komentarz