Adore to kolejna gra, która pozwoli nam łapać potwory

Połączenie kolekcjonowania potworów, z gra akcji zapowiada się intrygująco. Obyśmy długo nie musieli czekać na premierę.

Adore to najnowsza propozycja od Cadabra Games, w której będziemy mogli wcielić się Summonera. Lukha, bo tak nazywa się główny bohater, może walczyć z pomocą potworów, które przywoła. Rozgrywka w Adore będzie zależała od tego, jakie potwory złapiemy. Każdy z nich będzie różnił się wyglądem, statystykami i umiejętnościami. Dodatkowe systemy takie jak Synergia, Cechy i Specjalne Zdolności tylko spotęgują uczucie unikalności. Lukha po śmierci Draknara – boga wszystkich stworzeń, wyrusza w podróż w celu wskrzeszenia boga, ponieważ bez niego kraina Gaterdrik zostaje pod działaniem klątwy, która negatywnie wpada na wszystkie kreatury. Adore obecnie działa tylko na PC, gdzie dostępne jest w ramach wczesnego dostępu, a na Nintendo Switch trafi, jak gra będzie skończona. Termin bliżej nieznany.

Kluczowe elementy:

  • System Synergii – Twoje stworzenia najlepiej współpracują ze sobą. Możesz tworzyć synergie między nimi. Każda synergia, którą posiada stworzenie, aktywuje dodatkową zdolność lub modyfikuje twoje stworzenie.
  • Cechy – Udaj się na wyprawy po posągi Draknara, boga stworzeń, aby twoje stworzenia otrzymały cechy, które czynią je wyjątkowymi.
  • Specjalne Zdolności – Każde stworzenie ma również specjalną zdolność, której można użyć, gdy jego pasek energii jest pełny. Musisz zdecydować, kiedy jest najlepszy moment na efektywniejsze wykorzystanie zdolności specjalnej.
  • Runy i Artefakty – Wyposaż i ulepszaj specjalne runy i artefakty, które najlepiej pasują do cech twojego zespołu stworów.
  • Gotowanie – Zbieraj składniki podczas swoich przygód i twórz unikalne dania, które pomogą Ci i Twoim stworzeniom w podróży.
  • Prawdziwy miłośnik – Wystaw całą swoją wiedzę na próbę. Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, kiedy przywołać każde stworzenie, mieć dobrą pozycję, kiedy je przywołać z powrotem, jakiego artefaktu lub runy użyć, jak przygotować siebie i swoje stworzenia do wypraw, trenować swoje stworzenia. Wszystko to jest tylko powierzchnią prawdziwego adoratora.

Dodaj komentarz