Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Adore to kolejna gra, która pozwoli nam łapać potwory

Połączenie kolekcjonowania potworów, z gra akcji zapowiada się intrygująco. Obyśmy długo nie musieli czekać na premierę.

Adore to najnowsza propozycja od Cadabra Games, w której będziemy mogli wcielić się Summonera. Lukha, bo tak nazywa się główny bohater, może walczyć z pomocą potworów, które przywoła. Rozgrywka w Adore będzie zależała od tego, jakie potwory złapiemy. Każdy z nich będzie różnił się wyglądem, statystykami i umiejętnościami. Dodatkowe systemy takie jak Synergia, Cechy i Specjalne Zdolności tylko spotęgują uczucie unikalności. Lukha po śmierci Draknara – boga wszystkich stworzeń, wyrusza w podróż w celu wskrzeszenia boga, ponieważ bez niego kraina Gaterdrik zostaje pod działaniem klątwy, która negatywnie wpada na wszystkie kreatury. Adore obecnie działa tylko na PC, gdzie dostępne jest w ramach wczesnego dostępu, a na Nintendo Switch trafi, jak gra będzie skończona. Termin bliżej nieznany.

Kluczowe elementy:

  • System Synergii – Twoje stworzenia najlepiej współpracują ze sobą. Możesz tworzyć synergie między nimi. Każda synergia, którą posiada stworzenie, aktywuje dodatkową zdolność lub modyfikuje twoje stworzenie.
  • Cechy – Udaj się na wyprawy po posągi Draknara, boga stworzeń, aby twoje stworzenia otrzymały cechy, które czynią je wyjątkowymi.
  • Specjalne Zdolności – Każde stworzenie ma również specjalną zdolność, której można użyć, gdy jego pasek energii jest pełny. Musisz zdecydować, kiedy jest najlepszy moment na efektywniejsze wykorzystanie zdolności specjalnej.
  • Runy i Artefakty – Wyposaż i ulepszaj specjalne runy i artefakty, które najlepiej pasują do cech twojego zespołu stworów.
  • Gotowanie – Zbieraj składniki podczas swoich przygód i twórz unikalne dania, które pomogą Ci i Twoim stworzeniom w podróży.
  • Prawdziwy miłośnik – Wystaw całą swoją wiedzę na próbę. Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, kiedy przywołać każde stworzenie, mieć dobrą pozycję, kiedy je przywołać z powrotem, jakiego artefaktu lub runy użyć, jak przygotować siebie i swoje stworzenia do wypraw, trenować swoje stworzenia. Wszystko to jest tylko powierzchnią prawdziwego adoratora.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Idzie Luty, szykuj bu... Nintendo Switch! W drugim miesiącu tego roku będzie w co grać! Szczególnie jeśli jesteś fanem JRPG.

Recenzje

W końcu się doczekałem! Pierwsze zajawki prototypu Moonridera pojawiły się prawie trzy lata temu. W tym okresie miałem już zaliczone dwie poprzednie produkcje JoyMashers...

Nintendo Switch

Pokemony to zwierzęta, a Digimony to przyjaciele. A Digimon Survive to dobra mieszanka nowelki i strategicznego RPG-a.

Nintendo Switch

Pora ostatecznie pożegnać się z 2022 rokiem! Wspólnie z wami wybraliśmy najważniejsze gry, jakie zostały wydane w zeszłym roku.

Nintendo Switch

No kto by się spodziewał takiego obrotu spraw? Wszystko wskazuje na to, że w 2023 roku ponownie będzie w co grać na Nintendo Switch!

Podsumowanie

Koniec roku oznacza czas podsumowań! Kilku śmiałków postanowiło odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie do poprzednich 12 miesięcy.

  1. Dzięki za reckę. Miałem tą grę na uwadze bo podoba mi się styl graficzny, no i to RPG. Podobnie jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w lutym 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Crossroads Inn

Data: 28 lutego, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W Crossroads Inn wcielasz się w postać właściciela tawerny, która znajduje się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do Twoich zadań należy zatrudnienie i wyszkolenie odpowiednich pracowników, zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich oraz ustalanie menu dopasowanego do odwiedzających Cię gości. Planuj z wyprzedzeniem, dogadzaj różnym grupom społecznym odwiedzającym twój lokal, miej również baczenie na […]

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Story of Seasons: A Wonderful Life

Data: 30 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Twoje nowe życie zaczyna się w Zapomnianej Dolinie, spokojnej społeczności, w której kiedyś twój ojciec i jego przyjaciel Takakura marzyli o prowadzeniu farmy. Zaprzyjaźniając się z mieszkańcami doliny i wypełniając dziedzictwo ojca, będziesz wieść beztroskie życie na farmie, uprawiając rośliny i hodując zwierzęta. W miarę upływu pór roku znajdziesz swojego partnera na całe życie, razem […]

Zobacz też