Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Tactics Ogre: Reborn z resztką informacji przed piątkową premierą

To będzie taktyczna uczta, strategiczny majstersztyk, gra, o której będą pisać pieśni. Przynajmniej dla mnie, wygląda to na grę roku!

W piątek pierwsi śmiałkowie będą mogli się oddać błogiej taktycznej rozgrywce w Tactics Ogre: Reborn, a jeszcze dzisiaj Square Enix podzieliło się kolejnymi informacjami na temat gry. Tym razem przedstawiono The Warren Report, Delve into the depths oraz kilka klas przeciwników.

The Warren Report

Raport Warrena opisuje twoje czyny w Valerii, zawiera profile napotkanych postaci i wiadomości o tym, co dzieje się w całej krainie, a także przydatne informacje o grze i jak w nią grać. Wszystko przedstawione w formacie bazy danych. Ale to coś więcej niż tylko baza danych. Zawiera również sceny wydarzeń, których nie można znaleźć nigdzie indziej, a czytanie informacji w Raporcie Warrena może nawet odblokować nowe lokalizacje do odwiedzenia. Więc pamiętaj, aby często go sprawdzać, aby zobaczyć, co nowego się tam pojawiło.

Delve into the depths

Głęboka, satysfakcjonująca rozgrywka to jedna z głównych atrakcji gry. Istnieje wiele lokalizacji poza główną ścieżką fabularną, które powstały wyłącznie dla czystej zabawy z bitwami. Wygranie tych bitew może spowodować, że na mapie pojawią się nowe etapy, co pozwoli jeszcze bardziej zagłębić się w wyzwanie. Niektóre z tych ścieżek mogą się rozgałęziać, a w zależności od wybranej trasy, napotkani wrogowie i skarby, które tam znajdziemy, będą się różnić. Zbieraj bogactwa, aby wypełnić swoje kufry, zbieraj materiały do tworzenia potężnych przedmiotów, a nawet rekrutuj wróżki, duchy i smoki do swojej drużyny. Zobacz, jak daleko doprowadzi Cię twój spryt!

Phorampa Wildwood – Rozległy las o trudnym terenie, znany jako zdradziecki teren lęgowy dla wszystkich dziwnych bestii. Znajdziemy tutaj wrogów z klasami niedostępnymi w inny sposób we wczesnych etapach gry, więc jest to idealne miejsce do wyśledzenia nowych rekrutów dla naszej ekipy.

Palace of the Dead – Pałac Umarłych to zniechęcająca lokacja pełna potężnych wrogów, którą można odblokować poprzez spełnianie określonych warunków. Przyprowadź dobrze przygotowaną drużynę, jeśli planujesz dotrzeć w głąb pałacu.

The Pirate’s Graveyard – Na tym cmentarzu gromadzą się wraki statków dryfujące na prądach oceanicznych. Doniesienia o duchach i zniekształconych stworzeniach pojawiają się bez końca. Wielu piratów weszło na cmentarz z nadzieją na zdobycie skarbów, ale nikt do tej pory nie powrócił.

Po pokonaniu danego lochu możemy do niego wrócić w dowolnej chwili. Podczas serii bitew nie będzie możliwości odwrotu oraz nie uzupełnimy zapasów w sklepach, więc przygotujcie się przed wyprawą! W niektórych lochach dojdzie do specjalnych wydarzeń, a za pokonanie potężnych wrogów zostaniemy nagrodzeni nowymi przedmiotami. Poza wcześniej wymienionymi Dungeonami, w grze znajdą się inne, a część z nich odblokujemy po ukończeniu gry.

W Tactics Ogre: Reborn wśród wyposażenia, na które trafimy w niektórych lochach, znajdziemy nowe przedmioty zwane Reliktami, które mają inne właściwości niż normalne przedmioty. W sklepach można łączyć relikwie o tej samej nazwie do ulepszania różnych statystyk, takich jak typ ataku, żywioł i odporność rasowa. Ułóż ulepszenia, które pomogą ci walczyć z jeszcze potężniejszymi wrogami.

Wprowadzenie do klas przeciwników

W grze znajdzie się multum klas przeciwników, którzy staną nam na drodze. Częścią z nich będą:

  • Szkielety – Szkieletowy wojownik wezwany ze świata ciemności za pomocą nekromancji. Jest zdolny władać szeroką gamą broni.
  • Duchy – Nieumarły byt bez fizycznej formy wezwany ze świata ciemności za pomocą nekromancji.
  • Licze – Magowie ze świata ciemności, którzy pokonali śmierć. Władają magią i umiejętnościami na wysokim poziomie.
  • Golemy – Te potwory stworzone przez człowieka są zbudowane z materiałów takich jak glina i kamień. Pierwotnie zostali stworzeni jako strażnicy, teraz nie odpowiadają przed żadnym mistrzem.
  • Smoki – Opasane twardymi jak żelazo łuskami, z potężnymi ogonami i przerażającym oddechem rozpraszają każdego, kto stanie im naprzeciw.
  • Gryfy – Magiczne bestie o ciele lwa, skrzydłach i głowie orła. Ponieważ szybują wysoko w powietrzu, nierówny teren i różnice wzniesień nie mają na nie wpływu.

Tactics Ogre: Reborn debiutuje już za 3 dni (11 listopada). Grę znajdziecie w wersji fizycznej (około 220 zł) oraz w wersji cyfrowej 219 zł.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Nintendo Switch

Historia Zacka jest jedną z najlepszych, w jaką gracze zagrali w 2007 roku na kieszonkowej konsoli. Czy Crisis Core przetrwało próbę czasu?

Nintendo Switch

Nintendo zapowiedziało całkiem sporo „nowości” oraz od razu wrzuciło kilka gier do eShopu. Radujcie się detektywi!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Future Games Show: Spring Showcase 2023

Data: 23 marca, 2023
Godzina: 11:00 pm
Showcase
GamesRadar – Future Games Show Spring Showcase 2023 [Fq-Cyif7uGE – 1268×713 – 0m00s] (1)

Future Media będzie gospodarzem Future Games Show Spring Showcase 2023. Transmisję poprowadzą aktorzy podkładający głos w Final Fantasy VII Remake, Briana White (Aerith Gainsborough) i Cody Christian (Cloud Strife), i obejmie ponad 40 gier, w tym Dying Light 2: Stay Human (Techland), The Expanse: A Telltale Series ( Telltale Games), HYNEAS (SEGA) i inne światowe […]

Atelier Ryza 3: Alchemist of the End and the Secret Key

Data: 24 marca, 2023
All-day event
Premiera

Opowieść zaczyna się w chwili, w której Ryza – główna bohaterka – zauważa, że w pobliżu jej rodzinnego miasta pojawia się archipelag wysp: Kark Isles. Ryza uważa je za zagrożenie i wraz z przyjaciółmi bada wyspy, odkrywając ruiny, w których znajdują się wielkie wrota. Gdy Ryza podchodzi do wrót, słyszy w głowie głos, nakazujący jej […]

Happinet Game Fes! 2023 Spring Campaign

Data: 25 marca, 2023
Godzina: 3:00 am
Showcase
Event_Happinet-Game-Fes_03-25-23

Bezpłatne wydarzenie w Tokyo, podczas którego wystawcy będą prezentować swoje gry. Odwiedzający zobaczą ponad 30 grywalnych tytułów od niezależnych twórców gier, w tym „Kącik dla dzieci” dla dzieci i rodzin. Planowane są również wydarzenia sceniczne z prezentacją gier i gośćmi specjalnymi, które będą transmitowane na żywo w YouTube i Niconico. Gry które będą obecne na […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Druga część Front Mission — fantastycznej serii strategicznych RPG-ów o Wanzerach, która nigdy nie trafiła do Europy, pojawi się 12 czerwca!

Nintendo Switch

The DioField Chronicle to nowa marka Square Enix, więc bardzo miło jest zobaczyć darmową aktualizację do tej ciekawej produkcji.

Nintendo Switch

Historia Zacka jest jedną z najlepszych, w jaką gracze zagrali w 2007 roku na kieszonkowej konsoli. Czy Crisis Core przetrwało próbę czasu?

Nintendo Switch

Przygotujcie się na doświadczenie pełne zaskakujących i szokujących zdarzeń, które pobawią się z waszymi oczekiwaniami.