Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Gimmighoul to Pokemon moneta, który pojawi się w Pokemon Scarlet & Violet

Gimmi, gimmi more, gimmi more, gimmi gimmi more. Powiedział Gimmighoul, który nie może myśleć o niczym innym poza monetami.

Baza stworków w Pokemon Scarlet & Violet rośnie wraz z każdym tygodniem, a już teraz możemy obczaić nowego Pokemona, którego będziemy mogli już wkrótce złapać.

Pokemon Company nie próżnuje i stara się zaskoczyć graczy kolejnymi ciekawymi projektami kieszonkowych potworów. Tym razem przyszła kolej na przekształcenie starych antyków w pokemony. Na pierwszy ogień poszła stara skrzynia skarbów, która w grze będzie nosić imię Gimmighoul. Ta z pozoru przyjazna istota opęta was i zmusi do poszukiwania monet. Trzymajcie się z daleka! Dzisiaj jeszcze pojawi się kolejny trailer poświęcony Pokemon Scarlet & Violet, które swoją premierę będzie miało już pod koniec przyszłego tygodnia!

  • Kategoria: Pokemon w skrzyni na monety
  • Typ: Duch
  • Wysokość: 1′ (0,3 m)
  • Waga: 11 funtów. (5,0 kg)
  • Umiejętność: Grzechotał

Ukrywa się w skrzyni skarbów i porusza się powoli

Gimmighoule kryją się w solidnych skrzyniach ze skarbami. Chociaż zapewnia im to solidną obronę, ciężar skrzyni ze skarbami powoduje, że Gimmighoul porusza się powoli, co utrudnia podróż. Nierzadko zdarza się, że Gimmighoul w formie skrzynki jest mylony z antykiem i zabierany do domu lub sprzedawany do sklepu z antykami.​

Gimmighoul kontroluje ludzi i pokemony, zmuszając ich do zbierania monet

Kiedy Gimmighoul wyczuwa zbliżającą się osobę lub Pokemona, zaskakuje ich. Następnie wykorzystuje energię duchów do kontrolowania celu, zmuszając go do zbierania monet. Ponieważ często chowa się w magazynach, kącikach sklepów i innych miejscach, których ludzie i Pokemony nie odwiedzają, ma tendencję do utrzymywania stałej kontroli nad tymi, których udaje mu się napotkać.

Wędrująca forma Gimmighoula

Wygląda na to, że Gimmighoul ma drugą formę zwaną Roaming Form Gimmighoul. Ten rodzaj Gimmighoula nie chowa się w skrzyni skarbów. Jest mały, nosi na plecach pojedynczą monetę i można go znaleźć w całej Paldei. Ponieważ jednak uciekają, gdy tylko ktoś się zbliża, wydaje się, że żaden Trener w Paldei nigdy nie zdołał go złapać.

Co zaskakujące, Roaming Form Gimmighoul został również zauważony w świecie Pokemon GO! Wygląda na to, że pan Jacq – ekspert od biologii Pokemonów w regionie Paldea – i profesor Willow, która prowadzi badania wraz z trenerami w świecie Pokemon GO, połączyli siły, aby wymyślić sposób na ich złapanie. Proszę czekać na przyszłe ogłoszenia, aby usłyszeć wszystkie wyniki ich badań.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Wspólnie dotrwaliśmy do grudnia! Zanim zaczniemy myśleć, co ogramy w 2023, to sprawdźcie jakie tytuły będą dostępne wkrótce.

Nintendo Wii U

Wpisz zajawkę... Hmmm... Wiem! Kiedyś to Wii U było naszą zajawką!

Nintendo Switch

To ostatnia gra od Nintendo w tym roku, która sprawi, że zabłysną dzieciom oczy, gdy znajdą ją pod choinką. Oby po dużym patchu...

Nintendo Switch

Hiszpańska fiesta w Paldei

Nintendo Switch

Taktyczną końcówkę roku otwiera Mario wraz ze swoim kórliczymi przyjaciółmi. Ubisoft dostarczył kolejny udany spin-off.

Nintendo Switch

Wiedźma wróciła! Bayonetta 3 to szalona jazda w multiwersum, gdzie poznamy odpowiedź na pytanie, a co gdyby Bayonett było dwie lub więcej!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w grudniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Kukoos: Lost Pets

Data: 6 grudnia, 2022
All-day event
Premiera

Na planecie pokrytej wodą zabawny i żądny przygód gatunek znany jako Kukoo żyje na jedynej wyspie, na której rośnie drzewo Kukoo. Eksperyment, w którym Kukoo próbują uczynić swoje zwierzaki bardziej posłusznymi, wymyka się spod kontroli. Kukoo muszą znaleźć swoje nowe agresywne i niesforne zwierzaki i odzyskać kontrolę, przywracając harmonię niegdyś spokojnemu drzewu Kukoo. Podróżuj przez […]

The Rumble Fish 2

Data: 7 grudnia, 2022
All-day event
Premiera

Pierwsza oryginalna bijatyka studia Dimps, znanego z udziału w wielu innych bijatykach. Od czasu swojej premiery w 2005 roku nadal przyciąga fanów bijatyk dzięki mechanice, która wykorzystuje 2 wskaźniki – jeden do ataku, a drugi do obrony – oraz zgrabną grafikę 2D zasilaną przez S.M.A. (Płynna animacja modelu). Wersja na konsole zawiera nowe funkcje, takie […]

Witch on the Holy Night

Data: 7 grudnia, 2022
All-day event
Premiera

TYPE-MOON, znany z popularnej gry „Fate/Grand Order” i epickiej powieści wizualnej „Tsukihime”, wydaje na Nintendo Switch™ powieść wizualną „Witch on the Holy Night”, wydaną po raz pierwszy na PC w 2012 roku. Przeżyj opowieść dla młodych dorosłych, osadzoną w tętniących życiem latach 80., która podąża za niewinnym młodym mężczyzną i dwiema młodymi „czarownicami”. Aktualizacje dodane […]

Zobacz też

Nintendo Switch

To ostatnia gra od Nintendo w tym roku, która sprawi, że zabłysną dzieciom oczy, gdy znajdą ją pod choinką. Oby po dużym patchu...

Nintendo Switch

Wiedźma wróciła! Bayonetta 3 to szalona jazda w multiwersum, gdzie poznamy odpowiedź na pytanie, a co gdyby Bayonett było dwie lub więcej!

Nintendo Switch

Znaleźliśmy się na ostatniej prostej do premiery Pokemon Scarlet & Violet, a twórcy pokazują nam nowości, o których wcześniej nie wspominali.

Nintendo Switch

Poza byciem szefem w Levinciańskiej salce jest również celebrytką, influencerką i prowadzi własny program na platformie dla streamerów.