Figment 2: Creed Valley zagramy w lutym przyszłego roku

Koszmary nie są tym, co tygryski lubią najbardziej, pewnie nawet ich nie lubią, więc potrzebni będą chętni do pomocy walki z chaosem.

Jesteście spragnieni kolejnej gry Triple I? Uzbrójcie się w cierpliwość, bo Figment 2: Creed Valley ma już przybliżoną datę premiery.

Bedtime Digital Games w końcu zdradziło, kiedy mniej więcej zagramy w ich nadchodzące dziecko – Figment 2: Creed Valley, a zrobimy to w lutym przyszłego roku. Gry niezależne często wyróżniają się unikalnym podejściem do tematu gry i rozgrywki. Tutaj przyjdzie nam brać udział w historii osadzonej w ludzkim umyśle opanowanym przez koszmary. Wcielimy się w Dusty’ego, który przemierzając wyjątkowe obszary, stawi czoła licznym zagadkom i muzycznym bossom.

Kluczowe elementy:

  • Muzyczne Walki – Piosenki koszmarów rzucają światło na powód ich przybycia. Wykonuj uniki, gdy przeciwnicy będą z ciebie drwić.
  • Żyjący, rytmiczny świat – Rozmawiaj ze stale zmieniającymi się opiniami Umysłu i poznaj rytm świata gry.
  • Jeden Umysł, Dwie Perspektywy – Zbadaj dwa główne stany Umysłu: otwarty oraz zamknięty. Zmieniaj je i dostosuj się do nowego otoczenia, by iść naprzód.
  • Wspieraj Swój Mózg, Szlifuj Swój Miecz – Wykaż siłę mentalną oraz fizyczną, mierząc się z wymagającymi łamigłówkami i walkami toczonymi w rytm ścieżki dźwiękowej.
  • Tryb Towarzysza – Ze strachem nigdy nie powinniśmy się mierzyć w pojedynkę. Piper jest teraz grywalną postacią w lokalnej grze kooperacyjnej.

Dodaj komentarz