Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Figment 2: Creed Valley zagramy w lutym przyszłego roku

Koszmary nie są tym, co tygryski lubią najbardziej, pewnie nawet ich nie lubią, więc potrzebni będą chętni do pomocy walki z chaosem.

Jesteście spragnieni kolejnej gry Triple I? Uzbrójcie się w cierpliwość, bo Figment 2: Creed Valley ma już przybliżoną datę premiery.

Bedtime Digital Games w końcu zdradziło, kiedy mniej więcej zagramy w ich nadchodzące dziecko – Figment 2: Creed Valley, a zrobimy to w lutym przyszłego roku. Gry niezależne często wyróżniają się unikalnym podejściem do tematu gry i rozgrywki. Tutaj przyjdzie nam brać udział w historii osadzonej w ludzkim umyśle opanowanym przez koszmary. Wcielimy się w Dusty’ego, który przemierzając wyjątkowe obszary, stawi czoła licznym zagadkom i muzycznym bossom.

Kluczowe elementy:

  • Muzyczne Walki – Piosenki koszmarów rzucają światło na powód ich przybycia. Wykonuj uniki, gdy przeciwnicy będą z ciebie drwić.
  • Żyjący, rytmiczny świat – Rozmawiaj ze stale zmieniającymi się opiniami Umysłu i poznaj rytm świata gry.
  • Jeden Umysł, Dwie Perspektywy – Zbadaj dwa główne stany Umysłu: otwarty oraz zamknięty. Zmieniaj je i dostosuj się do nowego otoczenia, by iść naprzód.
  • Wspieraj Swój Mózg, Szlifuj Swój Miecz – Wykaż siłę mentalną oraz fizyczną, mierząc się z wymagającymi łamigłówkami i walkami toczonymi w rytm ścieżki dźwiękowej.
  • Tryb Towarzysza – Ze strachem nigdy nie powinniśmy się mierzyć w pojedynkę. Piper jest teraz grywalną postacią w lokalnej grze kooperacyjnej.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

cze72023

Nocturnal

All-day event
Premiera
cze82023

MotoGP 23

All-day event
Premiera
cze82023

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Zobacz też