Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Pamiętajcie o Backfirewall_ jeśli potrzebujecie odrobiny tragikomizmu

Na ulicach pełno zombie, a Naraven Games pozwoli nam przeżyć przygodę wewnątrz naszego smartfonu. W Backfirewall_ zapolujemy na bugi!

Ktoś rzucił hasłem, aby zrobić grę na smartfony, a tutaj ktoś zrobił grę w smartfonie. Śmieszna pomyłka, ale Backfirewall_ zapowiada się ciekawie.

Naraven Games wspólnie z All in! Games zdradzili, że w pierwszym kwartale 2023 roku zagramy w Backfirewall_. Jest tragikomiczna gra przygodowa, której akcja dzieje się wewnątrz smartfonu. Gracz stanie przed rozwiązaniem wielu kryzysów egzystencjonalnych. Czy OS9 jeszcze daje radę, czy może najwyższa pora zaktualizować go do OS10.

Ciekawi cię, co się dzieje w twoim smartfonie? Backfirewall_ ukazuje cyfrowy świat pełen życia. Zjedź z autostrady danych prosto do siedziby bezdusznie zbiurokratyzowanego WiFi. Odkrywaj jej kolejne odnogi, poznając na swojej drodze spersonalizowane aplikacje, które opowiedzą ci swoją fascynującą historię, jeśli są bardziej skryte, nie bój się… podsłuchiwać. Backfirewall_ zmienia sposób patrzenia na to, jak łączą nas algorytmy rządzące naszą scyfryzowaną rzeczywistością.

Kluczowe elementy:

  • Sprytne łamigłówki – Przeglądaj błędy terminala w pamięci RAM, imprezuj w ekskluzywnym klubie nocnym głośników, poruszaj się po biurokracji Wi-Fi i poznawaj inne obszary smartfona.
  • Oszustwa do manipulowania środowiskiem – Wyłapuj lub twórz błędy, przycinaj drzewa binarne, opanuj platformy sterowane muzyką, zbieraj błędy i usuwaj dane za pomocą specjalnych kodów.
  • Różnorodne postacie aplikacji – Plotkuj za pomocą dziwacznych programów — między innymi bezczelnych zdjęć, niezabezpieczonych mediów społecznościowych F lub zaniedbanego zdrowia — i odkryj ich różne historie poboczne.
  • Liczne przedmioty kolekcjonerskie – Zbieraj rozproszone e-maile, aby odkryć równoległą historię tajemniczego użytkownika telefonu.
  • Bezproduktywny i bezużyteczny humor – Ciesz się metasatyrycznym humorem i przełamywaniem czwartej ściany.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Super Mega Baseball 4

Data: 2 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Chwyć rękawicę i kij – pora wyjść na boisko z najlepszymi zawodnikami w historii, ponieważ Legendy pojawiły się w Super Mega Baseball 4. Do uwielbianego składu Super Mega League All-Stars dołączy ponad 200 byłych zawodowych graczy, takich jak Vladimir Guerrero, Johnny Damon, Ozzie Smith i Jason Giambi. Uderzaj, rzucaj i rób wślizgi do bazy, korzystając […]

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

Zobacz też

Recenzje

Jak wypada połączenie HoM&M z FFT?

Szort

21 stycznia 2021 roku na Nintendo Switch trafi aktualizacja do gry Ghostrunner. Wprowadzi ona za darmo tryb Hardcore, który jeszcze bardziej przetestuje nasze zdolności...

Nintendo Switch

Brakuje dobrych gierek z bieganiem po ścianie, ale już niedługo!

Nintendo Switch

Coś dla fanów polowania na Czerwonego Barona