Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Różności

Karcianka Pokemon dostanie nowy dodatek – Crown Zenith

Ja szykuję kartę kredytową na nowe Pokemony na Switcha, a więksi fani mogą ją szykować na nowe karty w styczniu.

Jeśli łapiecie je wszystkie i wkładacie w te plastikowe koszuleczki, to 20 stycznia będziecie mogli zdobyć nowe karty z dodatku Crown Zenith.

Nie tylko fani wirtualnej rozgrywki będą mogli w bliskiej przyszłości, bawić się do upadłego. Dodatek Crown Zenith to między innymi nowy styl graficzny, nowe ilustracje, w tym pierwsza w historii grafika Pokémon VSTAR. Częścią zestawu będzie również subset Galarian gallery, który składać się będzie z 70 kart, gdzie każda będzie ozdobiona specjalnymi ilustracjami. Jeśli chcecie do swojej kolekcji dodać nowe karty z Mewtwo, Darkrai i Hisuian Zororak, to już mogą szykować portfele.

Karty z rozszerzenia Crown Zenith będą dostępne w następujących zestawach:

  • Zestaw Crown Zenith Elite Trainer Box: zawiera 10 pakietów rozszerzonych Crown Zenith , jedną kartę ze specjalną grafiką przedstawiającą Lucario VSTAR oraz akcesoria do rozgrywek.
  • Zestaw Crown Zenith Kolekcja—Regieleki V lub Regidrago V: zawiera cztery pakiety rozszerzone Crown Zenith , jedną kartę promocyjną i kartę oversize z Regieleki V lub Regidrago V i jedną foliowaną kartę promocyjną bez V.
  • Zestaw Crown Zenith Mini Puszki: zawiera dwa pakiety rozszerzone Crown Zenith i jeden zestaw naklejek.
  • Zestaw Crown Zenith Specjalna Kolekcja—Pikachu VMAX: zawiera pięć pakietów rozszerzonych Crown Zenith , jedną grawerowaną kartę promocyjną i jedną kartę promocyjną oversize z Pikachu VMAX oraz jedną foliowaną kartę promocyjną z Pikachu V.
  • Zestaw Crown Zenith Puszki: zawiera pięć pakietów rozszerzonych Crown Zenith i jedną kartę promocyjną full-art z Galarian Articuno, Galarian Zapdos lub Galarian Moltres.
  • Zestaw Crown Zenith Kolekcja przypinek—Rillaboom, Cinderace lub Inteleon: zawiera trzy pakiety rozszerzone Crown Zenith; jedną kartę promocyjną przedstawiającą Rillabooma, Cinderace’a lub Inteleona; i jedną odpowiadającą jej przypinkę.
  • Zestaw Crown Zenith Kolekcja Premium z matą do gry—Morpeko V-UNION: zawiera pięć pakietów rozszerzonych Crown Zenith, cztery karty Morpeko V-UNION, jedną kartę z Profesor Burnet, jedną matę do gry i jedną kartę oversize.
  • Zestaw Crown Zenith Kolekcja Premium z figurką—Shiny Zacian lub Shiny Zamazenta: zawiera 11 pakietów rozszerzonych Crown Zenith ; jedną grawerowaną kartę promocyjną z Shiny Zacian V lub Shiny Zamazenta V; jedną odpowiadającą jej figurkę Shiny i przypinkę Shiny; i jeden zestaw koszulek na karty.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

cze72023

Nocturnal

All-day event
Premiera
cze82023

MotoGP 23

All-day event
Premiera
cze82023

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Zobacz też

RETRO

W 1998 roku w Japonii ukazała się elektroniczna wersja karcianki z kieszonkowymi stworkami, Pokémon Trading Card Game. Pierwszej części udało się przybyć do USA i...