FRONT MISSION 1st: Remake z datą premiery!

Tyle lat czekania i w końcu mamy to. Nareszcie zagramy we Front Mission, które nigdy wcześniej nie trafiło do Europy!

Jeśli tak jak ja po pierwszych zapowiedziach rimejków przypomnieliście, że w sumie to od zawsze chcieliście być pilotem Wanzera, to mam dla was dobra wiadomość. FRONT MISSION 1st: Remake trafi na Nintendo Switch 30 listopada!

Pierwsze dwie części Front Mission w trakcie swojej pierwszej premiery nigdy nie trafiły do Europy. Wiadomość o tym, że nasi rodacy przeniosą je w realia 21 wieku, wywołała niemałe zadowolenie wśród wszystkich tych, którym udało się posmakować świetnej części trzeciej. Gry z serii są strategicznymi RPG-ami, gdzie poruszamy się na kwadratowych polach za pomocą Wanzerów – dużych mechów. Akcja pierwszej części dzieje się w 2090 roku na Wsypie Huffmana – fikcyjnej wyspie na Pacyfiku stworzonej przez wulkany na południe od Meksyku w 1995 roku. To tam dochodzi do starcia o granice wyspy między Oceania Cooperative Union (O.C.U.) i Unified Continental States (U.C.S.). Status quo się utrzymuje, aż do incydentów w 2086 roku, które wywołały na wyspie chaos. Jak sami widzicie, nie jest to typowa historia i czeka na nas tam masa interesujących bohaterów i jeszcze więcej taktycznych potyczek.

Przedsprzedaż FRONT MISSION 1st: Remake rozpocznie się 16 listopada i do 30 będzie można nabyć grę z 10% rabatem. Jeśli posiadacie jedną z wybranych gier od Forever Entertainment, to rabat wzrośnie do 15%. Na ten moment cena w eShopie jeszcze nie jest znana.

Kluczowe elementy:

  • Front Mission powraca jako remake
  • W grze znajdziecie między innymi nowy tryb z ulepszonym sterowaniem
  • Legendarny soundtrack w nowej aranżacji
  • Oryginalna ścieżka dźwiękowa dostępna

Dodaj komentarz