Bound By Blades przeniesie nas do nowego wymiaru w przyszłym roku

Boss rushów nigdy za wiele, więc w przyszłym roku trzeba dopisać Bound By Blades do listy zakupowo-prezentowej.

W 2023 roku ukaże się kolejne interesujące RPG. Bound by Blades to gra akcji od studia Zeth, za którego wydaniem stoi Assemble Entertainment.

Na graczy czekać będą setki dzikich przeciwników do pokonania. Nie ruszymy na nich jednak bezbronni, ponieważ stworzymy sobie zabójczy oręż i znajdziemy sporo przedmiotów do użycia. Gra została stworzona w myśl 'łatwe do nauczenia, trudna do opanowania’, więc każdy chętny powinien szybko złapać bakcyla. A co najlepsze, w grę będziemy mogli zagrać w dwuosobowej kooperacji.

W Bound By Blades gracze zetrą się z potężnymi przeciwnikami; po walce mogą zebrać pozostawiony przez wrogów ekwipunek oraz przerobić go na lepsze wyposażenie dla siebie. Jednak w przeciwieństwie do innych tytułów, Bound By Blades wykorzystuje mechaniki slay-and-conquer w sposób przystępny dla wszystkich graczy. Co więcej, fabuła gry osadzona jest w świecie high fantasy, a gracze mogą wybrać jednego z trzech bohaterów o indywidualnym stylu gry. Wymiar Ashmyr przed zagładą ocali tylko pokonanie złych sił Ilcyonu – opanuj unikalny system walki i do boju!

Kluczowe elementy:

  • Treser bestii – graczy czeka niebezpieczna walka z kolosalnymi potworami, jednak dzięki nauce odpowiednich ruchów można wyjść zwycięsko z każdej opresji. Pozostałości po pokonanych przeciwnikach warto wykorzystać do stworzenia nowego zestawu oręża!
  • Intuicyjne sterowanie, nowatorskie pojedynki – Bound By Blades powstało z myślą o graczach na różnych poziomach trudności, dzięki czemu każdy poszukiwacz przygód może wyruszyć w tę pełną wyzwań podróż. Gracze mogą stosować różne manewry, od szybkich i silnych ataków do specjalnych combosów i finisherów, a także stworzyć aż 30 różnych rodzajów pancerza i broni.
  • Siad! Zostań! Oddaj questa! – pupile to niezawodni towarzysze każdego poszukiwacza przygód, którzy z chęcią wykonają komendy graczy oraz pomogą im w walce. Zwierzęta można rozwijać z pomocą specjalnych przedmiotów; co więcej – rosną w siłę również dzięki odpowiedniemu karmieniu.
  • Wyzwanie należy do Ciebie – boss nie daje się pokonać, nawet jeśli gracze zapamiętali wszystkie jego ruchy? To znak, żeby zmienić poziom trudności – w Bound By Blades można wybrać jeden z trzech poziomów, warto jednak pamiętać, że każde kolejne spotkanie z przeciwnikiem będzie coraz trudniejsze.
  • Wybierz swojego wojownika – w Bound By Blades wyposażenie ma swój rozmiar i nie pasuje na każdą postać – gracze muszą o tym pamiętać, wybierając jednego z trzech bohaterów: Teo, kota z Kuza, Gurena, fangoriańskiego królka, bądź Kotathe, woła z Oxbourne. Każdy z nich ma swój niepowtarzalny styl walki i ekwipunek.

Dodaj komentarz