Znamy zawartość edycji limitowanej Witch on the Holy Night

Graczy się nie da zaskoczyć w dzisiejszych czasach i przed oficjalną prezentacją, edycja limitowana pojawiła się w ofercie Amazonu.

8 listopada na całym świecie ukaże się Witch on the Holy Night, a dzisiaj przez przypadek poznaliśmy zawartość limitowanej edycji gry.

Niestety TYPE-MOON zostało uprzedzone z prezentacją i zamiast powiedzieć nam o tym osobiście, to wszystko zdradził Amazon. To właśnie tam w dzisiejszej ofercie znalazły się wydania limitowane Witch on the Holy Night na Nintendo Switch i PlayStation 4. W normalnej jak na dzisiejsze standardy cenie (59.99 USD) poza grą otrzymamy Album z Grafikami i Opakowanie Kolekcjonerskie. Skromnie, ale jak za tą cenę, to nie ma co narzekać.

Przypomnę tylko, że Witch on the Holy Night to remaster HD wizualnej noweli wydanej w 2012 roku na PC. Poza odpicowaną grafiką dostaniemy również nowy dubbing, więc usłyszmy każde słowo wypowiedziane przez bohaterów. Historia rozgrywa się w Japonii w latach 80., gdzie główną bohaterką jest Aoko Aozak, starająca się lawirować w złożonym świecie magii, jednocześnie będąc uczennicą liceum. Za fabułę odpowiedzialny jest Kinoko Nasu – ojciec serii Fate.

Dodaj komentarz