Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Harvestella ze szczegółami Lochów Quietus, klasy Lunamancera, dostaw żywności i laleczek Conellu

Ale kto to pomyślał, aby w trakcie katastrofy złazić do lochów przez studnię i tłuc się tam z hordami potworów?

Square Enix wspólnie z Live Wire udostępnili dzisiaj nowe informacje na temat ich nadchodzącej gry – Harvestelli, która już za 2 dni wyląduje na dyskach posiadaczy Nintendo Switch.

W tej symulacji farmera połączonej z baśniową otoczką fantasy przyjdzie nam zwiedzać nie tylko lądu, ale i zajrzymy pod ziemię do lochów. Będziemy mogli to zrobić tylko w trakcie katastrofy Quietus, która pojawia się wraz ze zmianą pór roku. Wejściem będzie stara studnia, a wewnątrz będą na nasz czekać hordy przeciwników. Im głębiej, tym ciężej.

Od samego początku wiadomo było, że będziemy mogli sobie dobrać klasę naszej postaci. Każda z nich posługuje się unikalną bronią i zestawem umiejętności. Klas będziemy się uczyć od zrekrutowanych przez nas pomocników. Jedną z takich klas będzie Lunamancer, która pozwoli nam na osłabianie przeciwników i atak z szerokim zasięgiem.

Jeśli codziennie na mieście widzicie dostawców z plecakami Glovo, bądź innej firmy, to w Harvestelli też będziecie mogli się tym zająć. Mieszkańcy miasta mogą nas od czasu do czasu poprosić o stworzenie i dostarczenie wybranego dania. Pomagając im w tym, otrzymamy zapłatę oraz nauczymy się nowych przepisów.

Dla wszystkich fanów zbieractwa, mam dobrą w wiadomość. W Harvestelli będzie można zbierać laleczki Conellu. W tajnej kryjówce Szef Conellu wymieni się za nie na wspaniałe i unikalne fanty, która pomogą nam w grze. Laleczki znajdziemy w przeróżnych miejscach, czy to w mieście, czy też w lochach.

Harvestella za 2 dni (4 listopada) ukaże się na pstryka. Wydanie fizyczne nabędziecie już od 228,99 zł, a cyfrowe za 259 zł.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Super Mega Baseball 4

Data: 2 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Chwyć rękawicę i kij – pora wyjść na boisko z najlepszymi zawodnikami w historii, ponieważ Legendy pojawiły się w Super Mega Baseball 4. Do uwielbianego składu Super Mega League All-Stars dołączy ponad 200 byłych zawodowych graczy, takich jak Vladimir Guerrero, Johnny Damon, Ozzie Smith i Jason Giambi. Uderzaj, rzucaj i rób wślizgi do bazy, korzystając […]

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

Zobacz też