Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Harvestella ze szczegółami Lochów Quietus, klasy Lunamancera, dostaw żywności i laleczek Conellu

Ale kto to pomyślał, aby w trakcie katastrofy złazić do lochów przez studnię i tłuc się tam z hordami potworów?

Square Enix wspólnie z Live Wire udostępnili dzisiaj nowe informacje na temat ich nadchodzącej gry – Harvestelli, która już za 2 dni wyląduje na dyskach posiadaczy Nintendo Switch.

W tej symulacji farmera połączonej z baśniową otoczką fantasy przyjdzie nam zwiedzać nie tylko lądu, ale i zajrzymy pod ziemię do lochów. Będziemy mogli to zrobić tylko w trakcie katastrofy Quietus, która pojawia się wraz ze zmianą pór roku. Wejściem będzie stara studnia, a wewnątrz będą na nasz czekać hordy przeciwników. Im głębiej, tym ciężej.

Od samego początku wiadomo było, że będziemy mogli sobie dobrać klasę naszej postaci. Każda z nich posługuje się unikalną bronią i zestawem umiejętności. Klas będziemy się uczyć od zrekrutowanych przez nas pomocników. Jedną z takich klas będzie Lunamancer, która pozwoli nam na osłabianie przeciwników i atak z szerokim zasięgiem.

Jeśli codziennie na mieście widzicie dostawców z plecakami Glovo, bądź innej firmy, to w Harvestelli też będziecie mogli się tym zająć. Mieszkańcy miasta mogą nas od czasu do czasu poprosić o stworzenie i dostarczenie wybranego dania. Pomagając im w tym, otrzymamy zapłatę oraz nauczymy się nowych przepisów.

Dla wszystkich fanów zbieractwa, mam dobrą w wiadomość. W Harvestelli będzie można zbierać laleczki Conellu. W tajnej kryjówce Szef Conellu wymieni się za nie na wspaniałe i unikalne fanty, która pomogą nam w grze. Laleczki znajdziemy w przeróżnych miejscach, czy to w mieście, czy też w lochach.

Harvestella za 2 dni (4 listopada) ukaże się na pstryka. Wydanie fizyczne nabędziecie już od 228,99 zł, a cyfrowe za 259 zł.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Wspólnie dotrwaliśmy do grudnia! Zanim zaczniemy myśleć, co ogramy w 2023, to sprawdźcie jakie tytuły będą dostępne wkrótce.

Nintendo Wii U

Wpisz zajawkę... Hmmm... Wiem! Kiedyś to Wii U było naszą zajawką!

Nintendo Switch

To ostatnia gra od Nintendo w tym roku, która sprawi, że zabłysną dzieciom oczy, gdy znajdą ją pod choinką. Oby po dużym patchu...

Nintendo Switch

Hiszpańska fiesta w Paldei

Nintendo Switch

Taktyczną końcówkę roku otwiera Mario wraz ze swoim kórliczymi przyjaciółmi. Ubisoft dostarczył kolejny udany spin-off.

Nintendo Switch

Wiedźma wróciła! Bayonetta 3 to szalona jazda w multiwersum, gdzie poznamy odpowiedź na pytanie, a co gdyby Bayonett było dwie lub więcej!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w grudniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Kukoos: Lost Pets

Data: 6 grudnia, 2022
All-day event
Premiera

Na planecie pokrytej wodą zabawny i żądny przygód gatunek znany jako Kukoo żyje na jedynej wyspie, na której rośnie drzewo Kukoo. Eksperyment, w którym Kukoo próbują uczynić swoje zwierzaki bardziej posłusznymi, wymyka się spod kontroli. Kukoo muszą znaleźć swoje nowe agresywne i niesforne zwierzaki i odzyskać kontrolę, przywracając harmonię niegdyś spokojnemu drzewu Kukoo. Podróżuj przez […]

The Rumble Fish 2

Data: 7 grudnia, 2022
All-day event
Premiera

Pierwsza oryginalna bijatyka studia Dimps, znanego z udziału w wielu innych bijatykach. Od czasu swojej premiery w 2005 roku nadal przyciąga fanów bijatyk dzięki mechanice, która wykorzystuje 2 wskaźniki – jeden do ataku, a drugi do obrony – oraz zgrabną grafikę 2D zasilaną przez S.M.A. (Płynna animacja modelu). Wersja na konsole zawiera nowe funkcje, takie […]

Witch on the Holy Night

Data: 7 grudnia, 2022
All-day event
Premiera

TYPE-MOON, znany z popularnej gry „Fate/Grand Order” i epickiej powieści wizualnej „Tsukihime”, wydaje na Nintendo Switch™ powieść wizualną „Witch on the Holy Night”, wydaną po raz pierwszy na PC w 2012 roku. Przeżyj opowieść dla młodych dorosłych, osadzoną w tętniących życiem latach 80., która podąża za niewinnym młodym mężczyzną i dwiema młodymi „czarownicami”. Aktualizacje dodane […]

Zobacz też