Doraemon Story of Seasons: Friends of the Great Kingdom z nowym trailerem i DLC na premierę

Jest coś takiego w symulatorach farmera, że jak dziecinne by nie były, to ciągnie do nich każdego, kto chociaż raz spróbował tego dobra!

Doraemon Story of Seasons: Friends of the Great Kingdom ma dzisiaj swoją premierą i z tej okazji Bandai Namco wydało nowy zwiastun. Dodatkowo podzielili się informacjami o pierwszym DLC do gry.

Doraemon to jedna z najpopularniejszych marek w Japonii, więc nie powinno dziwić nikogo, że ma też swoje miejsce w świecie gier wideo. Połączenie ze Story of Seasons wcale nie jest bezprzypadkowe, ponieważ jest to idealny rodzaj zabawy, przy którym można się zrelaksować. Jeśli chcecie dbać o uprawy, o zwierzęta na farmie i dobrą atmosferę w miasteczku, to możecie to zrobić sami lub ze znajomym.

Pierwszym DLC będzie 'DLC Pack #1: Winter Tales’, który zadebiutuje równo z grą. Znajdziemy w nim pięć kostiumów dla Nobity i przyjaciół, osiem mebelków i jeden mini quest związany z gadżetem Santa Chimney.

Doraemon Story of Seasons: Friends of the Great Kingdom możecie znaleźć w eShopie, ale zakup pewnie będzie możliwy dopiero wieczorem.

Dodaj komentarz