W marcu zagramy w Project Zero: Mask Of The Lunar Eclipse

Szykujcie się na marcowy dreszczowiec na odległej wyspie w południowej Japonii! Będzie strasznie i klasycznie.

Zapowiedziane w połowie września Project Zero: Mask Of The Lunar Eclipse, miało zadebiutować na początku przyszłego roku. Dzisiaj wydawca Koei Tecmo ogłosił, że gra zadebiutuje cyfrowo 9 marca 2023 roku.

Lubicie się bać? Ten horror zagwarantuje wam niezapomniane sceny, które następnie zaczną was nawiedzać w koszmarach. Akcja Project Zero: Mask Of The Lunar Eclipse odbywa się na odległej wyspie w południowej Japonii. Po dziesięciu latach pięć młodych dziewcząt, które w tajemniczy sposób zniknęło podczas festiwalu na wyspie, nadal nie odzyskało pełnych wspomnień z wydarzeń, które miały miejsce podczas ich zniknięcia. Ale kiedy dwie dziewczyny zostają znalezione martwe kilka dni po 10-leciu pierwszego zniknięcia, pozostała trójka nastolatków wraca na wyspę – nawiedzone miejsce opanowane przez duchy i zjawy – aby rozwiązać zagadkę śmierci ich przyjaciół oraz aby odsłonić sekrety pozostawionych przez nich wspomnień.

KOEI TECMO znane jest z wydawania rozszerzonych cyfrowych wersji gier i nie inaczej jest tym razem. Poza wersją podstawową do sprzedaży trafi Digital Deluxe Edition. W jej skład wejdą skórki postaci z zestawu Rogetsu Isle Dinner Party, cyfrowy album z grafikami i cyfrowa ścieżka dźwiękowa. Dodatkowo każdy to kupi grę do 22 marca 2023, będzie mógł za darmo pobrać kostium Marie Rose z Dead or Alive i założyć go na Rukę. Za preorder tym razem gracze dostaną czapeczki dla bohaterów. Jeśli na swojej konsoli będziecie mieli zapis gry z PROJECT ZERO: Maiden of Black Water, to otrzymacie czapkę Camera Obscura.

Dodaj komentarz