Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

[Rozkład Jazdy + Wideo] Listopad 2022

Powoli zbliżamy się do końca roku! Na szczęście w listopadzie posiadacze Switcha, nie mają na co narzekać.


DORAEMON STORY OF SEASONS: Friends of the Great Kingdom

Data premiery: 2 listopada 2022

Cena: TBA (eShop)

Noby i przyjaciele powracają w zupełnie nowej odsłonie Doraemon: Story of Seasons! Popularna seria łącząca powszechnie znany, uwielbiany od 25 lat cykl gier farmerskich z Doraemonem, ukochanym symbolem japońskiej kultury, doczekała się kolejnego tytułu pełnego świeżutkich sposobów na zabawę!
Uprawiaj rośliny, hoduj zwierzęta i pomagaj znajomym dzięki specjalnym gadżetom Doraemona w tej pokrzepiającej i pełnej zabawy grze dla osób w każdym wieku.
Tu wszyscy czują się mile widziani – zupełnie jak w domu!


Ghost Song

Data premiery: 3 listopada 2022

Cena: 89.99 zł (eShop)

Na opustoszałym księżycu Lorian, długo uśpiony Deadsuit budzi się ze snu — uzbrojony i gotowy do walki, bez pamięci i pozbawiona celu.
Ruszaj pod powierzchnię w poszukiwaniu odpowiedzi w Ghost Song, klimatycznej przygodówce 2D pełnej samopoznania, starożytnych tajemnic i kosmicznego terroru. Eksploruj kręte jaskinie oświetlone wyłącznie bioluminescencyjną roślinnością, walcz z dziwnymi i potężnymi stworzeniami i zdobywaj nowe umiejętności, które pomogą Ci odkryć długo skrywane tajemnice tego obcego świata.
Zejdź głęboko w ciemność – dopiero wtedy poznasz (czy pamiętasz?) prawdę.


Space Tail: Every Journey Leads Home

Data premiery: 3 listopada 2022

Cena: 90 zł (eShop)

Space Tail to przygodowa platformówka 2.5D, dzięki której gracz będzie miał okazję zagłębić się w poruszającą, pełną emocji fabułę, odkryć nowe planety i wejść w interakcje z obcymi cywilizacjami.
Każda podróż zmienia punkt widzenia — rozwija podróżnika. W grze poznamy historię o odkrywaniu siebie, transformacji i zrozumieniu otaczającego nas świata.
Fabuła gry jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, kiedy to ludzie rozpoczęli podbój kosmosu, wysyłając w kierunku gwiazd zwierzęta. Jest to również rodzaj hołdu dla wszystkich istot, które utorowały ludzkości drogę w kosmos. Większość z tych zwierząt — pierwszych astronautów — nie przeżyła podróży. Nasza historia opowiada o przygodach psa o imieniu Bea, któremu… udało się przeżyć.


Totally Accurate Battle Simulator

Data premiery: 3 listopada 2022

Cena: 80 zł (eShop)

Zostań liderem czerwonych i niebieskich woblerów ze starożytnych krain, upiornych miejsc i fantastycznych światów. Zobacz, jak walczą w symulacjach wykonanych przy użyciu najbardziej chwiejnego systemu fizyki, jaki kiedykolwiek stworzono.
Gdy znudzi Ci się ponad 100 woblerów do Twojej dyspozycji, możesz stworzyć nowe w kreatorze jednostek.
Możesz także wysłać woblery, aby walczyły ze znajomymi lub nieznajomymi w trybie online dla wielu graczy!


HARVESTELLA

Data premiery: 4 listopada 2022

Cena: 259 zł (eShop)

HARVESTELLA to zupełnie nowa gra RPG z symulacją życia od SQUARE ENIX! Prowadź życie pełne samowystarczalności, korzystając ze swojego tętniącego życiem domu jako bazy i współpracuj z sojusznikami, aby przezwyciężyć różne zagrożenia, wszystko w miarę zbliżania się do prawdy stojącej za katastrofami i samym stworzeniem świata!
Nasz protagonista budzi się podczas szczytu Quietus – zagrożenia dla wszelkiego życia, katastrofy, która pojawia się wraz ze zmianą każdej pory roku.


It Takes Two

Data premiery: 4 listopada 2022

Cena: 179.90 zł (eShop)

Wyrusz na szaloną przygodę w It Takes Two – przełomowej platformowej przygodówce stworzonej z myślą o współpracy. Grajcie jako Cody i May – pokłócona para zmieniona w lalki za sprawą magicznego zaklęcia. Zamknięci w fantastycznym świecie, w którym za każdym rogiem czeka coś nieoczekiwanego, May oraz Cody niechętnie dążą do naprawienia swojego rozpadającego się związku.
Opanujcie wyjątkowe i powiązane ze sobą umiejętności postaci na każdym poziomie. Pomagajcie sobie, by stawić czoła ogromowi nieoczekiwanych przeszkód i wspólnie przeżyjcie zabawne momenty. Skopcie ogony wiewiórczych gangsterów, pilotujcie parę gaci, zabawcie się w DJ-a w nocnym klubie i udajcie się na przejażdżkę bobslejem po magicznej kuli śnieżnej. Poznajcie serdeczną i przezabawną historię, gdzie sfery narracji i rozgrywki przeplatają się ze sobą w niezwykle metaforycznym doświadczeniu.


Aeterna Noctis

Data premiery: 4 listopada 2022

Cena: 107.49 zł (eShop)

Aeterna Noctis to niesamowita przygoda z rozgrywką platformową i nieliniową fabułą. Jako Król Ciemności wyruszasz na misję, by odzyskać utracone zdolności, przemierzając rozległy świat Aeterny na 16 obszarach pełnych zadań i wyzwań. Podczas tej wyprawy nic nie jest takie, jakim się wydaje, ponieważ fabuła skrywa przed graczem nieoczekiwaną prawdę o głębokim znaczeniu.
Najwyższy bóg Chaos przeklął stworzone przez siebie istoty, zmuszając ich przywódców do ciągłej walki o tron Aeterny. Ten bezkresny konflikt, nieskończony cykl światła i ciemności, pozwala utrzymać równowagę we wszechświecie.


Sonic Frontiers

Data premiery: 8 listopada 2022

Cena: 259 zł (eShop)

Poznaj nowe oblicze Sonica!
W najnowszej obłędnie szybkiej przygodzie Sonica spotkają się… różne światy. Walcz z hordami potężnych wrogów, poznając zadziwiający świat pełen akcji, przygód i tajemnic. Wbiegnij na nowe wyżyny i poczuj dreszcz szybkiej gry platformowej z otwartymi poziomami, pędząc przez pięć wielkich wysp Starfall Islands. Skocz w wir przygody, opanuj moc Starożytnych i spróbuj powstrzymać nowych, tajemniczych wrogów. Odkryj nowy etap ewolucji gier z serii Sonic!


Sifu

Data premiery: 8 listopada 2022

Cena: 160 zł (eShop)

Sifu to historia młodego ucznia Kung Fu na ścieżce zemsty, polującego na morderców swojej rodziny. Jeden przeciwko wszystkim, nie ma sojuszników i niezliczonych wrogów. Musi polegać na swoim wyjątkowym opanowaniu Kung Fu, a także na tajemniczym wisiorku, aby zwyciężyć i zachować dziedzictwo swojej rodziny.


Cobra Kai 2: Dojos Rising

Data premiery: 8 listopada 2022

Cena: 200 zł (eShop)

Rekrutuj, trenuj, walcz! All Valley czeka!
Eagle Fang, Cobra Kai, Miyagi-do – które dojo wybierzesz? Od ciebie zależy, czy stworzysz potęgę, gdzie będziesz doskonalić techniki walki, aby twoje dojo pozostawiło po sobie SPUŚCIZNĘ, gdy staniesz się Wielkim Mistrzem Karate All Valley!


Football Manager Touch 2023

Data premiery: 8 listopada 2022

Cena: TBA (eShop)

W Football Manager Touch 2023 zanurzysz się w niezwykle szczegółowej, zaawansowanej symulacji i przejmiesz kontrolę nad swoim klubem. Dołączysz do menedżerskiej elity, jeśli trafisz na nagłówki, zjednasz do siebie kibiców i zdominujesz rywali.
Tu nie chodzi tylko o wybór taktyki czy stworzenie składu. Chodzi o podejmowanie wyzwań i pisanie własnej historii.


ORBITAL BULLET

Data premiery: 10 listopada 2022

Cena: 80 zł (eShop)

Orbital Bullet to szybka platformówka akcji 360° z elementami rogue-lite, w której wszystkie akcje rozgrywają się wokół ciebie. Przetrwaj na różnych proceduralnych planetach i korzystaj z modyfikacji ciała, rzemiosła i ciężkiej broni. Zabijaj. Umieraj. Modyfikuj.


Aragami 2

Data premiery: 10 listopada 2022

Cena: 140 zł (eShop)

Jesteś jednym z ostatnich elitarnych wojowników swojego rodu, Aragami. Ofiary nadprzyrodzonej przypadłości, która niszczy ciało i pożera umysł. Aragami kontrolują Shadow Essence — mistyczną moc, która daje możliwość kontrolowania cieni. Dzięki tej mocy Aragami wykonują swoje zadania i misje — zadania wykonywane w całej dolinie, aby zapewnić wiosce utrzymanie i uwolnić Aragami zniewolonych przez armie najeźdźców.


Lunistice

Data premiery: 10 listopada 2022

Cena: TBA (eShop)

Lunistice to liniowa platformówka 3D, która jest mocno inspirowana 32-bitową erą z przeszłości. Śledź Hanę Tanuki w jej przygodzie przez jej sny!
Eksploruj różne krajobrazy snów, aby poprowadzić ją do jej ostatecznego celu — Księżyca i spróbuj odkryć po drodze sekrety „Lunistice”!


Tactics Ogre: Reborn

Data premiery: 11 listopada 2022

Cena: 219 zł (eShop)

Tactics Ogre, klejnot w koronie taktycznego gatunku RPG, odradza się!
Oparta na wydaniu 2010 gra oferuje ulepszoną grafikę i dźwięk, a także zaktualizowany projekt gry, ożywiając nowego Ogre Tactics, który pozostaje wierny swoim korzeniom. Weterani Tactics Ogre doświadczą gry, która wykracza poza ich najmilsze wspomnienia, podczas gdy nowi gracze w Tactics Ogre odkryją grę niepodobną do żadnej, w jaką kiedykolwiek grali. Odrodzona i głębsza niż kiedykolwiek gra pozwala graczom zanurzyć się w świat i intrygi Tactics Ogre jak nigdy dotąd.
Wyspy Waleriana, klejnoty Morza Obero. Mieszkańcy wysp, przez długi czas będący ośrodkiem handlu morskiego, walczyli o panowanie nad jej brzegami.
W końcu pojawił się człowiek, który położył kres temu konfliktowi: Dorgalua Oberyth. Ale historia zna go jako „Króla Dynastycznego”. Król Dorgalua starał się stłumić nienawiść wśród mieszkańców wysp, a Valeria przez całe pół wieku doznawała dobrobytu.
Jednak po śmierci króla wojna domowa wybuchła na nowo, gdy trzy frakcje rywalizowały o kontrolę: Bakram, który stanowił znaczną część szlachty Valerii; Galgastani, których ludność stanowiła większość populacji wysp; i Walister, których było niewielu.
Wyspy wkrótce zostały podzielone między Bakram i Galgastani, a na lądzie zapanował niepewny pokój. Jednak nikt nie wierzył, że spokój będzie trwał…


McPixel 3

Data premiery: 14 listopada 2022

Cena: TBA (eShop)

Czy to ptak? Czy to samolot? Spada za szybko, żeby to było jedno z tych. To McPixel! Niedoszły bohater, który ciągle wplątuje się w najbardziej niewiarygodne sytuacje, jakie można sobie wyobrazić.
Zapobiegaj jednej katastrofie za drugą na każdym kroku, stosując niekonwencjonalne, a zarazem zabawne metody, takie jak – choć nie tylko – przyzywanie pająka-miliardera, grillowanie w spodniach, wyrzucenie Tyranozaura w kosmos, sikanie do samochodów sportowych i kopanie Forka Parkera w jaja.


Smurfs Kart

Data premiery: 15 listopada 2022

Cena: 149 zł (eShop)

Który Smerf jest najszybszy? To jest pytanie, na które będziesz musiał odpowiedzieć w tej dynamicznej grze wyścigowej w świecie Smerfów!
Cała rodzina może wybrać własnego Smerfa, jego gokarta i specjalną moc, przygotowując się na dzikie wyścigi!
Zrób najlepszy start, znajdź skróty i używaj właściwych przedmiotów we właściwym czasie, aby wyprzedzić przeciwników!
Graj solo lub z przyjaciółmi i rodziną, jeśli jesteś początkującym lub najlepiej wyszkolonym kierowcą… możesz zdobyć 1 miejsce i pokazać innym, kto jest najszybszym Smerfem wszechczasów!


Cardfight!! Vanguard Dear Days

Data premiery: 17 listopada 2022

Cena: 236 zł (eShop)

Najlepsza cyfrowa gra Vanguard, zawierająca oryginalną historię osadzoną w świecie overDress! Zawiera ponad 1000 kart w formacie standardowym i animacje dostępne wyłącznie w grze, które rozgrzewają do walki.
Rywalizuj z graczami z całego świata w „Ranked Fight”, graj od niechcenia solo w „CPU Fight” i ciesz się grą oraz poznawaj świat Vanguard we własnym tempie dzięki wielu innym trybom walki.
A dzięki szczegółowemu samouczkowi całkowicie początkujący mogą z łatwością dołączyć do zabawy!
Ciesz się najlepszą awangardą zawsze i wszędzie!


Pokémon Scarlet & Violet

Data premiery: 18 listopada 2022

Cena: 249.80 zł (eShop)

Odkryj nowe Pokémony podczas bezgranicznej przygody w otwartym świecie!
Przygoda czeka w regionie Paldea, rozległej krainie rozległych otwartych przestrzeni usianych jeziorami, wysokimi szczytami, pustkowiami i niebezpiecznymi pasmami górskimi.
Przechodź swobodnie tam i z powrotem między trzema wspaniałymi historiami, podążając własną ścieżką. Pokonaj ośmiu liderów rozmieszczonych w regionie – w dowolnej kolejności – aby udowodnić swoją siłę i dążyć do rangi mistrza!
Zapisz się do prestiżowej akademii znajdującej się w sercu regionu Paldea i ucz się razem z Pokémonami. Tutaj otrzymasz specjalny niezależny projekt badawczy znany jako „Poszukiwanie skarbów”, wielką wycieczkę, która udoskonali twoje umiejętności jako Trener Pokémonów!


Just Dance 2023 Edition

Data premiery: 22 listopada 2022

Cena: TBA (eShop)

Witamy w nowej erze tańca z Just Dance 2023 Edition! Teraz z trybem wieloosobowym online, personalizacją, wciągającymi światami 3D oraz nowymi utworami i trybami przez cały rok, możesz doświadczyć niekończącej się tanecznej imprezy przez cały rok!


Pozostałe gry, które ukażą się w listopadzie 2022

1 listopada: Lonesome Village, Missile Command: Recharged, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga “Galactic Edition” (DLC), Wonder Boy Anniversary Collection
2 listopada: Shatter Remastered Deluxe, Hatup, Godlike Burger, Fantasy Blacksmith, OlliOlli World: Finding The Flowzone (DLC)
3 listopada: Horse Tales – Emerald Valley Ranch, From Space, How to Say Goodbye, RUN BOX RUN, Pirated Code: Admin Edition, Mecha Ritz: Steel Rondo, Master Spy, ENOH, Dragon Prana, Delivery Driver – The Simulation, My Life: Riding Stables 3 , Pilgrims, The Samurai Collection (QUByte Classics), Garfield Lasagna Party
4 listopada: Sakura MMO 3, BRATZ: Flaunt Your Fashion, Oddworld: Soulstorm – Oddtimized Edition , 7 Days of Rose , Demon Throttle, Mission Commando
5 listopada: https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/ET-Varginha-2290742.html
8 listopada: ARK: Ultimate Survivor Edition, A Little To The Left, Orcen Axe
9 listopada: Super Woden GP, ARK: Dinosaur Discovery
10 listopada: Jurassic World Aftermath Collection, Geometric Sniper, Cyber Velocity Run, Space Ducks: The great escape
11 listopada: Milk inside a bag of milk inside a bag of milk and Milk outside a bag of milk outside a bag of milk, Resident Evil 2 Cloud, Atari 50: The Anniversary Celebration, Yum Yum Cookstar , Kamikaze Veggies
15 listopada: Bravery & Greed, Doctor Who: The Edge of Reality + The Lonely Assassins
16 listopada: Super Chicken Jumper
17 listopada: My Fantastic Ranch, Extinction Eclipse, Chompy Chomp Chomp Party, The Awakening of Mummies
18 listopada: Heidelberg 1693, Resident Evil 3 Cloud
18 listopada: Saint Kotar, Ship of Fools
24 listopada: Remorse: The List, Watch Over Christmas, A Building Full of Cats
25 listopada: Kids VS Parents
29 listopada: The Knight Witch
30 listopada: Until the Last Plane

W listopadzie mogą jeszcze ukazać się: Circuit Superstars , Colossal Cave Reimagined by Roberta Williams , Front Mission 1st: Remake , New Joe & Mac: Caveman Ninja, Papetura, Prodeus, RWBY: Arrowfell, The Outbound Ghost


Co padnie Waszym łupem w listopadzie 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Daty premier mogą ulec zmianie!

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Miltek

  1 listopada, 2022 at 9:27 pm

  Niestety nic dla mnie w tym miesiącu.
  Pokemony kompletnie nie siadły, a N’ta gra farmerska nie dla mnie.
  Cóż, chyba dopiero w styczniu coś ciekawszego.

 2. Clavius

  2 listopada, 2022 at 1:02 pm

  Chciałbym żeby było inaczej ale nie jest. Zaznaczyłem pokemony, bo pewnie je wezmę. Jest parę innych ciekawych gierek w tym miesiącu, ale nie na tyle ciekawych żeby którąś z nich wziąć przy obecnym braku czasu 🙁

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Wspólnie dotrwaliśmy do grudnia! Zanim zaczniemy myśleć, co ogramy w 2023, to sprawdźcie jakie tytuły będą dostępne wkrótce.

Nintendo Wii U

Wpisz zajawkę... Hmmm... Wiem! Kiedyś to Wii U było naszą zajawką!

Nintendo Switch

To ostatnia gra od Nintendo w tym roku, która sprawi, że zabłysną dzieciom oczy, gdy znajdą ją pod choinką. Oby po dużym patchu...

Nintendo Switch

Hiszpańska fiesta w Paldei

Nintendo Switch

Taktyczną końcówkę roku otwiera Mario wraz ze swoim kórliczymi przyjaciółmi. Ubisoft dostarczył kolejny udany spin-off.

Nintendo Switch

Wiedźma wróciła! Bayonetta 3 to szalona jazda w multiwersum, gdzie poznamy odpowiedź na pytanie, a co gdyby Bayonett było dwie lub więcej!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w grudniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Kukoos: Lost Pets

Data: 6 grudnia, 2022
All-day event
Premiera

Na planecie pokrytej wodą zabawny i żądny przygód gatunek znany jako Kukoo żyje na jedynej wyspie, na której rośnie drzewo Kukoo. Eksperyment, w którym Kukoo próbują uczynić swoje zwierzaki bardziej posłusznymi, wymyka się spod kontroli. Kukoo muszą znaleźć swoje nowe agresywne i niesforne zwierzaki i odzyskać kontrolę, przywracając harmonię niegdyś spokojnemu drzewu Kukoo. Podróżuj przez […]

The Rumble Fish 2

Data: 7 grudnia, 2022
All-day event
Premiera

Pierwsza oryginalna bijatyka studia Dimps, znanego z udziału w wielu innych bijatykach. Od czasu swojej premiery w 2005 roku nadal przyciąga fanów bijatyk dzięki mechanice, która wykorzystuje 2 wskaźniki – jeden do ataku, a drugi do obrony – oraz zgrabną grafikę 2D zasilaną przez S.M.A. (Płynna animacja modelu). Wersja na konsole zawiera nowe funkcje, takie […]

Witch on the Holy Night

Data: 7 grudnia, 2022
All-day event
Premiera

TYPE-MOON, znany z popularnej gry „Fate/Grand Order” i epickiej powieści wizualnej „Tsukihime”, wydaje na Nintendo Switch™ powieść wizualną „Witch on the Holy Night”, wydaną po raz pierwszy na PC w 2012 roku. Przeżyj opowieść dla młodych dorosłych, osadzoną w tętniących życiem latach 80., która podąża za niewinnym młodym mężczyzną i dwiema młodymi „czarownicami”. Aktualizacje dodane […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Wspólnie dotrwaliśmy do grudnia! Zanim zaczniemy myśleć, co ogramy w 2023, to sprawdźcie jakie tytuły będą dostępne wkrótce.

Nintendo Switch

Jesień pełną gębą. Z drzew spadają liście. A gdyby w październiku było 60 dni, to i tak by nie wystarczyło, na ogranie wszystkich premier!

Nintendo Switch

Powrót do szkoły nie będzie nudny! A w nawiązaniu nowych znajomości, na pewno pomogą świeże tytuły multiplayer.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.