Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Poznajcie Iono – liderkę gymu w Pokemon Scarlet i Violet

Poza byciem szefem w Levinciańskiej salce jest również celebrytką, influencerką i prowadzi własny program na platformie dla streamerów.

Kilka dni temu GameFreak wspólnie z The Pokemon Company wrzucili do sieci dwa powiązane ze sobą zwiastuny dotyczące nadchodzących Pokemon Scarlet i Violet. Pierwszy został zatytułowany ’Guess Iono’s Partner Pokémon!’ i trwał trochę ponad 3 minuty. W jego trakcie zaprezentowane Iono – liderkę elektrycznego gymu w Levincii (jednego z miast regionu Paldeii). Jak się okazuje Iono to osoba wielu talentów, poza rozdawaniem odznak, jest również influencerem i streamerem. Iono zdobyła status celebryty poprzez hostowanie własnego show – Iono Zone. W trakcie z jednego pokazu wymyśliła zabawę, w której podpowiada który z pokemonów jest jej partnerem.

Tego dowiadujemy się dopiero z traileru wydanego dwa dni później. Bellibolt, bo tak nazywa się jej przyjaciel, jest stworem z kategorii elektrycznych żab. Ma trochę ponad metr wysokości i waży 112 kg! Stwór ten wytwarza energię elektryczną w pępku poprzez kurczenie i rozszerzanie swojego ciała. Stworzoną tak energię wyzwala z pomocą dwóch organów na głowie, które wyglądają jak oczy. Bellibolt ma również nową zdolność — Electromorphosis, dzięki której po otrzymaniu ataku, ładuje się i jego następny atak typu elektrycznego zostaje wzmocniony.

Pokemon Scarlet i Violet zadebiutują wyłącznie na Nintendo Switch już 18 listopada! Na obie gry możecie już złożyć preorder w eShopie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Recenzje

W końcu się doczekałem! Pierwsze zajawki prototypu Moonridera pojawiły się prawie trzy lata temu. W tym okresie miałem już zaliczone dwie poprzednie produkcje JoyMashers...

Nintendo Switch

Pokemony to zwierzęta, a Digimony to przyjaciele. A Digimon Survive to dobra mieszanka nowelki i strategicznego RPG-a.

Nintendo Switch

Pora ostatecznie pożegnać się z 2022 rokiem! Wspólnie z wami wybraliśmy najważniejsze gry, jakie zostały wydane w zeszłym roku.

Nintendo Switch

No kto by się spodziewał takiego obrotu spraw? Wszystko wskazuje na to, że w 2023 roku ponownie będzie w co grać na Nintendo Switch!

Podsumowanie

Koniec roku oznacza czas podsumowań! Kilku śmiałków postanowiło odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie do poprzednich 12 miesięcy.

Nintendo Switch

Gra stworzona, by wyglądała tak, jak pamiętamy klasyki jRPG z ery SNES-a. Czy ten wyczyn się udał?

  1. Dzięki za reckę. Miałem tą grę na uwadze bo podoba mi się styl graficzny, no i to RPG. Podobnie jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w styczniu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake

Data: 31 stycznia, 2023
All-day event
Premiera

Spełniające życzenia Syrenie Łzy w rękach SpongeBoba i Patryka… Co mogłoby pójść nie tak? Jasne, sama struktura wszechświata może się rozlecieć, otwierając portale do Światów Życzeń pełnych rycerzy, kowbojów, piratów i prehistorycznych ślimaków. To jednak nic, z czym nasza ulubiona gąbka by sobie nie poradziła, dysponując odpowiednim kosmicznym kostiumem! Każdy tańczy w rytm Cosmic Shake!

Crossroads Inn

Data: 28 lutego, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W Crossroads Inn wcielasz się w postać właściciela tawerny, która znajduje się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do Twoich zadań należy zatrudnienie i wyszkolenie odpowiednich pracowników, zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich oraz ustalanie menu dopasowanego do odwiedzających Cię gości. Planuj z wyprzedzeniem, dogadzaj różnym grupom społecznym odwiedzającym twój lokal, miej również baczenie na […]

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Zobacz też

Nintendo Switch

To ostatnia gra od Nintendo w tym roku, która sprawi, że zabłysną dzieciom oczy, gdy znajdą ją pod choinką. Oby po dużym patchu...

Nintendo Switch

Hiszpańska fiesta w Paldei

Nintendo Switch

Znaleźliśmy się na ostatniej prostej do premiery Pokemon Scarlet & Violet, a twórcy pokazują nam nowości, o których wcześniej nie wspominali.

Nintendo Switch

Gimmi, gimmi more, gimmi more, gimmi gimmi more. Powiedział Gimmighoul, który nie może myśleć o niczym innym poza monetami.