Poznajcie Iono – liderkę gymu w Pokemon Scarlet i Violet

Poza byciem szefem w Levinciańskiej salce jest również celebrytką, influencerką i prowadzi własny program na platformie dla streamerów.

Kilka dni temu GameFreak wspólnie z The Pokemon Company wrzucili do sieci dwa powiązane ze sobą zwiastuny dotyczące nadchodzących Pokemon Scarlet i Violet. Pierwszy został zatytułowany ’Guess Iono’s Partner Pokémon!’ i trwał trochę ponad 3 minuty. W jego trakcie zaprezentowane Iono – liderkę elektrycznego gymu w Levincii (jednego z miast regionu Paldeii). Jak się okazuje Iono to osoba wielu talentów, poza rozdawaniem odznak, jest również influencerem i streamerem. Iono zdobyła status celebryty poprzez hostowanie własnego show – Iono Zone. W trakcie z jednego pokazu wymyśliła zabawę, w której podpowiada który z pokemonów jest jej partnerem.

Tego dowiadujemy się dopiero z traileru wydanego dwa dni później. Bellibolt, bo tak nazywa się jej przyjaciel, jest stworem z kategorii elektrycznych żab. Ma trochę ponad metr wysokości i waży 112 kg! Stwór ten wytwarza energię elektryczną w pępku poprzez kurczenie i rozszerzanie swojego ciała. Stworzoną tak energię wyzwala z pomocą dwóch organów na głowie, które wyglądają jak oczy. Bellibolt ma również nową zdolność — Electromorphosis, dzięki której po otrzymaniu ataku, ładuje się i jego następny atak typu elektrycznego zostaje wzmocniony.

Pokemon Scarlet i Violet zadebiutują wyłącznie na Nintendo Switch już 18 listopada! Na obie gry możecie już złożyć preorder w eShopie.

Dodaj komentarz