3DS i Wii U z nową łatką systemową

Starzy, ale jarzy!

Mamy 2022 rok i od premiery 3DS i Wii U minęło odpowiednio 11 i 10 lat, a Nintendo nadal wspiera te wysłużone konsole aktualizacjami systemowymi. Oczywiście żadnych ogromnych zmian nowe łatki nie wprowadzają i skupiają się głównie na poprawie stabilności działania urządzenia i przygotowują do niestety nieuniknionego wygaszenie eShopu na tych platformach. Od wczoraj została wyłączona opcja doładowywania konta za pomocą kart przedpłaconych Nintendo eShop. W przyszłym roku, a dokładnie 27 marca wirtualny sklepik zostanie wyłączony na zawsze, więc jeszcze macie czas, żeby nadrobić cyfrowe zaległości na tych platformach.

Oficjalne komunikaty związane z aktualizacjami systemowymi 3DS i Wii U:

3DS

Ver. 11.16.0-48 (Sierpień 29 2022)

Ogólne ulepszenia stabilności systemu w celu zwiększenia komfortu użytkownika.

Wii U

Ver. 5.5.6  (Sierpień 29 2022)

Ogólne ulepszenia stabilności systemu w celu zwiększenia komfortu użytkownika.

Jeżeli chcielibyście poznać więcej szczegółów związanych z nowymi update’ami, to warto rzucić okiem na Twittera użytkownika @OatmealDome.

 

3 komentarze

 1. Cześć wszystkim!
  Nie wiem, czy to ma realny związek z aktualizacją 3DSa, ale po tej ostatniej (ver. 11.16.0-48), mój New 3DS, przestał działać w trybie SUPER-STABLE 3D. Już się nie świeci na czerwono czujnik śledzenia twarzy. Teraz moja konsola wyświetla trójwymiarowy obraz jak stary 3DS – poruszę ją i 3D ucieka.
  Ma ktoś podobny problem z konsolą, po jej aktualizacji?
  Być może to tylko zbieg okoliczności i SUPER-STABLE 3D popsuło się z innego powodu.
  Pozdrawiam

   • Hej!
    Na oryginalnym sofcie, ale okazało się, że wszystko w porządku. Przypadek sprawił, że akurat kupiłem Nintendogs+Cats i jednocześnie zaktualizowałem soft. Nintendogs+Cats korzysta cały czas z kamery i tym samym Super-Stable 3D jest w tej grze niemożliwe. To mój najnowszy nabytek, więc ostatnio grywam głównie w to i stąd to nieporozumienie.
    Na przyszłość – może ta informacja kogoś uspokoi 😉
    Dzięki za odpowiedź!

Dodaj komentarz