Tactics Ogre: Reborn już oficjalnie!

Valeria wzywa ponownie!

Fani taktycznych jRPGów wyjdźcie przed szereg! 11 listopada tego roku ponownie widzimy się na polu walki w krainie Valerii! Tactics Ogre: Reborn będzie remasterem wydanego w 2010 na PSP Let Us Cling Together, który był też rimejkiem drugiej odsłony serii wydanej na SNESa. O co tyle hałasu? Seria Ogre Battle zaraz obok Final Fantasy Tactics jest uznawana za jedną z najważniejszych sag taktycznych. Gracze i krytycy chwalą cykl za głęboki system, ciekawą wielowątkową fabułę i bardzo dobrą muzykę spod batuty Masaharu Iwaty.

Reborn oprócz uwspółcześnionej warstwy audio-wizualnej, ma też doczekać się korekt w projekcie gry, ale dokładne szczegóły nie są jeszcze znane.

Tactics Ogre: Reborn trafi na Nintendo Switch, PS4/5 i STEAM 11 listopada 2022 roku. Grę można będzie też nabyć w wersji fizycznej z oficjalnego sklepu Square Enix w cenie 49,99$.

Oparta na wydaniu z 2010 roku, gra zaoferuje ulepszoną grafikę i dźwięk, a także zaktualizowany projekt gry, ożywiając na nowo Ogre Tactics, który pozostaje wierny swoim korzeniom.

Weterani Tactics Ogre doświadczą gry, która przebije ich najmilsze wspomnienia związane z serią, podczas gdy nowi gracze Tactics Ogre odkryją grę, niepodobną do żadnej innej.

Odrodzona i bardziej rozwinięta niż kiedykolwiek gra pozwala graczom zanurzyć się w świat i intrygi Tactics Ogre jak nigdy dotąd.

#Zwiastun Tactics Ogre: Reborn

Jeden komentarz

Dodaj komentarz