[Rozkład Jazdy + Wideo] Sierpień 2022

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.


The Gallery

Data premiery: 1 sierpnia 2022

Cena: TBA (eShop)

Kurator sztuki jest zakładnikiem portrecisty, który grozi zdetonowaniem bomby, jeśli ich żądania nie zostaną spełnione. „Galeria” zawiera dwie interaktywne narracje – rozgrywające się w 1981 roku (z bohaterką płci żeńskiej) i 2021 (z bohaterem płci męskiej). Obie epoki są znaczącymi okresami niepokojów społeczno-politycznych w Wielkiej Brytanii i istnieją wyraźne podobieństwa i różnice w obu historiach. Widz musi podejmować decyzje, aby lepiej zrozumieć sytuację i uciec od swojego oprawcy. Szybko jednak okazuje się, że od tych decyzji zależy nie tylko życie bohatera, ale także życie innych.


Frogun

Data premiery: 2 sierpnia 2022

Cena: 60 zł 48 zł (eShop)

Rodzice Renaty to światowej sławy odkrywcy, archeolodzy i wynalazcy, którzy podróżują po całym świecie, odkrywając tajemnice przeszłości, zabierając ją ze sobą na wyprawy. Jednak w swojej ostatniej przygodzie postanawiają zostawić ją w bazie — ruiny Belzebuba są podobno zbyt niebezpieczne!
Czekała całe trzy dni z bolącą i znudzoną dumą, aż zdała sobie sprawę: jeśli jeszcze nie wrócili, to coś musiało się z nimi stać! W pośpiechu chwyta ostatni wynalazek swoich rodziców 'frogun’ i udaje się do ruin, aby ich uratować i udowodnić, że jest tak zdolna, jak oni!


Before We Leave

Data premiery: 2 sierpnia 2022

Cena: TBA (eShop)

Odkryj na nowo utraconą wiedzę i rozwijaj odrodzoną cywilizację w grze Before We Leave, która polega na budowaniu miast w przytulnym zakątku wszechświata. Zbieraj plony i zasoby oraz zarządzaj nimi, aby twoje osady mogły się rozwijać. Wymieniaj towary z krainami i planetami wokół ciebie na heksagonalnej mapie. Bez stresu rozbudowuj podstawy społeczeństw i we własnym tempie twórz układ słoneczny pogodnych planet. Nie wszystko będzie się układać po twojej myśli — wykaż się sprytem i pokonaj trudności, z którymi musieli mierzyć się twoi przodkowie.


Toy Soldiers HD

Data premiery: 5 sierpnia 2022

Cena: TBA (eShop)

Dołącz ponownie do Toy Soldiers HD i poznaj wielokrotnie nagradzany hit XBLA zaktualizowany dla zupełnie nowej generacji!
Dowódź z góry lub przejmij bezpośrednią kontrolę na dole. Poprowadź swoich piechoty, kawalerię, czołgi i samoloty do zwycięstwa. Wykorzystaj ekscytujący arsenał broni, gazu, haubic, moździerzy, żołnierzy, miotaczy ognia i pojazdów, aby chronić swój Toybox w zabytkowych dioramach z I wojny światowej.
Toy Soldiers to wielogatunkowa gra strategiczno-akcji, w której gracze dowodzą zabytkowymi żołnierzami z I wojny światowej, walczącymi o kontrolę nad wypełnionymi okopami polami bitew w Europie. Oryginalny klasyk został przerobiony i ulepszony o nową zawartość, skórki, rozgrywkę, rozszerzone tryby gry, ulepszone sterowanie i ulepszenia graficzne. Zawarliśmy również wszystkie oryginalne DLC, a także kilka nowych poziomów!


Two Point Campus

Data premiery: 9 sierpnia 2022

Cena: 169,99 zł (eShop)

Czas postawić uniwerek na głowie! Czujesz głód nauki? A może po prostu chcesz stworzyć edukacyjne arcydzieło? Kampus jest wypełniony po brzegi kreatywnymi narzędziami, które pozwolą ci stworzyć wymarzony uniwersytet.
Po raz pierwszy możesz budować na otwartej przestrzeni, tworząc niezwykle pouczające otoczenie kampusu, które mieści najważniejsze placówki naukowe w całej okolicy. Niezależnie od tego, czy wolisz budować na prostych fundamentach, czy rozmieszczać każde drzewo z osobna, możesz stworzyć dokładnie taki uniwersytet, jaki chcesz.
Układaj nowe ścieżki za pomocą łatwych w obsłudze narzędzi. Sadź wspaniałe okazy ogrodowej flory. Planuj położenie ławek, fontann, rzeźb, żywopłotów i parkanów. Jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia (i stan twojego konta w grze).


Cult of the Lamb

Data premiery: 11 sierpnia 2022

Cena: TBA (eShop)

W Cult of the Lamb gracze wcielają się w opętanego baranka, ocalonego od zagłady przez złowieszczego nieznajomego. Teraz muszą spłacić swój dług, zbierając jego wiernych wyznawców. Załóż własną sektę w krainie fałszywych proroków, ruszaj do zróżnicowanych i tajemniczych regionów, aby stworzyć lojalną społeczność wyznawców i szerzyć słowo. W ten sposób twój kult stanie się jedynym prawdziwym.


Arcade Paradise

Data premiery: 11 sierpnia 2022

Cena: TBA (eShop)

Witamy w Arcade Paradise – przygodzie z automatami do gier z lat 90. Grasz jako Ashley i otrzymujesz właśnie klucze do posiadanej przez twoją rodzinę pralni. Ale zamiast utrzymywać się z prania ciuchów, postanawiasz zamienić pralnię w najlepszy salon automatów. Wybieraj spośród 35 gier zainspirowanych trzema dekadami grania – można grać we wszystkie te gry, a nawet pobijać na nich rekordy. Utrzymuj się na krok przed swoim ojcem, inwestuj zyski i zbuduj swój własny raj automatów!


Super Bullet Break

Data premiery: 12 sierpnia 2022

Cena: TBA (eShop)

Super Bullet Break to jedyna w swoim rodzaju gra strategiczna, w której tworzymy talię, inspirowana twoimi ulubionymi grami gacha. Wypełniona dziką grupą uroczych i kolorowych postaci – „Bullets” – każda z nich jest wyjątkowa na swój sposób. Uratuj świat gier online przed całkowitym zniszczeniem w Super Bullet Break, w którym gry online dla wielu graczy zostały przejęte przez nieuczciwą sztuczną inteligencję! Czy możesz uratować świat, pokonać wrogów w strategicznych bitwach turowych i pokonać Super Bullet Break?


Blossom Tales 2: The Minotaur Prince

Data premiery: 16 sierpnia 2022

Cena: 53,99 zł 48,59 zł (eShop)

Król Minotaur powrócił… i to wszystko twoja wina! Spotkaj się ponownie z Lily w nowej, „klasycznej” przygodzie osadzonej setki lat po wydarzeniach The Sleeping King!
Najnowsza opowieść Dziadka zabierze cię w podróż poprzez nawiedzone puszcze, wybrzeża pełne piratów i inne tajemnicze krainy istniejące w rozległym, otwartym świecie! Czarujące miasta, straszliwi wrogowie, ekscytujące łamigłówki i potężny oręż oczekują.
Weź udział w tej „opowieści w opowieści” i wsłuchaj się w narrację Dziadka komentującego niesamowitą przygodę Lily.
Czy pomożesz Lily uporać się z Królem Minotaurem i ocalić jej brata?


Tribes of Midgard

Data premiery: 16 sierpnia 2022

Cena: TBA (eShop)

Tribes of Midgard to gra kooperacyjna będąca wyjątkową mieszanką elementów z gatunków akcji, przetrwania i roguelite. Zadaniem graczy jest obrona swojej osady przed hordami najeźdźców – śmiercionośnych duchów i gigantycznych bestii – które każdej nocy zagrażają zniszczeniem nasiona drzewa Yggdrasil, świętego drzewa, którego to właśnie ty przysiągłeś bronić. Tylko dzięki ochronie nasiona zarówno ty, jak i twoje plemię możecie powstrzymać Ragnarök – koniec świata!
Razem ze swoim plemieniem zagłębiaj się w dzikie ostępy Midgardu aby zdobyć ważne zasoby, upolować mityczne potwory, pokonać silnych wrogów, obalić olbrzymy i zgarnąć skarby. Im dalej od osady się zapuścisz, tym większe czekają cię wyzwania i nagrody, których będziesz potrzebować w walce z wciąż rosnącymi w siłę sługusami apokalipsy. Ale pamiętaj, że musisz wrócić zanim zajdzie słońce aby umocnić obronę, stworzyć potężny ekwipunek i odpędzić nocne napaście.


Robo Revenge Squad

Data premiery: 17 sierpnia 2022

Cena: 80 zł (eShop)

Robo Revenge Squad, to kooperacyjna gra akcji dla 1-4 graczy, w której wszystko jest bronią. Walcz z obcymi robotami za pomocą robotów wykonanych z przedmiotów codziennego użytku: lodówek, kul dyskotekowych, kijów baseballowych i nie tylko! Zbuduj swojego Robota, wybierając ciało, głowę, dwie bronie i silnik z różnych opcji. Używaj pił łańcuchowych, wyrzutni piłek tenisowych, a nawet zegara zaginającego czas, aby uzyskać odpowiedni dla siebie wygląd i styl gry. Następnie spraw, aby był Twój, odblokowując skórki, awatary i emotki.


Little League World Series Baseball 2022

Data premiery: 17 sierpnia 2022

Cena: TBA (eShop)

Wejdź do gry i zostań mistrzem Little League Baseball World Series! Wybierz swoją drużynę i zaprezentuj swoje umiejętności, rywalizując w rozgrywkach o tytuł mistrza Little League Baseball World Series. Możesz też błyskawicznie wkroczyć do akcji dzięki trybowi Szybkiej gry. Zagraj ze znajomymi w ekscytującym lokalnym turnieju wieloosobowym dla maksymalnie czterech graczy. Dostosuj zasady, wybierz stadiony i drużyny, i zobacz, kto zwycięży!


RPG Time: The Legend of Wright

Data premiery: 18 sierpnia 2022

Cena: 125,99 zł (eShop)

Notatnik mistrza gry Kenty zawiera ręcznie napisaną grę RPG stworzoną specjalnie dla Ciebie.
Każdy obrót strony przynosi emocje, bohaterstwo i mnóstwo zabawy!
Po szkole klasa zamienia się w świat „Legendy Wrighta”, gry RPG zaprojektowanej przez młodego początkującego twórcę gier Kentę.
W miarę przechodzenia przez grę, stworzoną przez Kentę z rysunków, tektury i papeterii, zobaczysz, że to znacznie więcej niż „tylko” RPG. Pomimo nazwy, RPG Time zawiera również wszystko, od akcji, przez przygodę, po bullet hell i bitwy turowe! To skrzynia skarbów pełna zabawy i nie wiadomo, co Kenta wyciągnie następne.
Nostalgiczna, ale nowoczesna, ta gra z pewnością zmieni twoją rutynę po szkole!


Cursed to Golf

Data premiery: 18 sierpnia 2022

Cena: TBA (eShop)

Graj jako Przeklęty Golfiarz, uwięziony w Golfowym Czyśćcu po śmierci w dziwnym wypadku tuż przed oddaniem zwycięskiego strzału w międzynarodowym turnieju! Legenda głosi, że grając na zdradliwych polach Golfowego Czyśćca, masz szansę wrócić do krainy żywych i, co ważniejsze, zdobyć trofeum, które wymknęło ci się z rąk. Każde pole jest zarządzane przez upiornego Legendarnego Pomocnika, który udzieli ci wskazówek na temat mistycznych technik gry w golfa, aby pomóc ci w dążeniu do odkupienia i odrodzenia.


Are You Smarter Than A 5th Grader?

Data premiery: 23 sierpnia 2022

Cena: 125 zł 112,50 zł (eShop)

Are You Smarter Than A 5th Grader? to urocza zabawna gra quizowa oparta na popularnej serii telewizyjnej. Pytania wielokrotnego wyboru, wyzwania typu prawda lub fałsz i minigry sprawdzą Twoją biegłość w 24 różnych przedmiotach. W obliczu trudnego pytania zawsze możesz liczyć na pomoc kolegów z klasy.
Ponad 6800 pytań na takie tematy, jak nauki o zwierzętach, słownictwo, matematyka i nie tylko, jest dostarczanych przez różnorodną, w pełni dźwięczną i animowaną obsadę postaci. Pokonaj każde wyzwanie sam lub razem z rodziną i przyjaciółmi w ekscytującej rozgrywce wieloosobowej w trybie kooperacji na kanapie, aby udowodnić, że w rzeczywistości jesteś mądrzejszy od 5-klasisty!


Midnight Fight Express

Data premiery: 23 sierpnia 2022

Cena: TBA (eShop)

Nieoczekiwany bohater wyłania się w mieście w najciemniejszą noc.
Jako Babyface, były członek kryminalnego podziemia, wracasz do dawnego życia pod wpływem tajemniczego, sterowanego przez sztuczną inteligencję drona. Przed tobą niewykonalna misja: musisz przedrzeć się przez miejskie tereny, zanim nastanie świt, i razem z dronem zapobiec przejęciu miasta przez przestępców.
Wystąp w brutalnym i niezwykle dynamicznym balecie zawadiaków, wykorzystując wszystkie dostępne elementy otoczenia i techniki walki ulicznej. Rozwijaj swoje umiejętności, aby przetrwać szturm armii oprychów, rzezimieszków i groźnych przestępców.


Idol Manager

Data premiery: 25 sierpnia 2022

Cena: TBA (eShop)

Wcielasz się w rolę menedżera w małej (ale rozwijającej się!) agencji talentów. Kiedy będziesz kultywować i szkolić najnowsze pokolenie młodych gwiazd popu, będziesz musiał zdecydować, kogo zatrudnić, a kogo zwolnić, kto awansuje, gdy wszystko pójdzie dobrze, a kto zostanie upomniany, gdy sprawy się psują. Życie osobiste tych młodych celebrytów jest częścią twojego biznesu, a życie gwiazdy pop nie zawsze jest szczęśliwe. Ich ukoronowaniem osobistych osiągnięć może być Twój największy komercyjny sukces, ale ich emocjonalne załamania i koszmary PR mogą oznaczać finansową katastrofę dla Twojej firmy.
Nie tylko o idoli musisz się martwić. Świat jest pełen plotkarskich magazynów, superfanów i rywalizujących grup, spragnionych informacji o najnowszym skandalu. Jest wielu ludzi, którzy chcą cię zburzyć i chcą grać brudno, ale staraj się nie dopuścić do tego.


SD Gundam Battle Alliance

Data premiery: 25 sierpnia 2022

Cena: TBA (eShop)

SD Gundam Battle Alliance to wieloosobowe RPG akcji Gundam, w którym możesz pokonać przeciwników solo lub ze znajomymi w emocjonującej, zmechanizowanej walce. Zdobywaj nowe Mobile Suits, zasilaj je i walcz w nich w różnych misjach! Akcja gry toczy się w G: Universe, świecie w którym kanon Gundam zakrzywia się i zmienia na sposoby, których nikt nie jest w stanie przewidzieć.
Aby naprawić zakłóconą historię tego świata, gracz prowadzi szwadron 3 jednostek Mobile Suits i pilotów, czyli prawdziwy sojusz bitewny, po całej historii Gundam.
Co czeka poza fałszywą historią?


PAC-MAN WORLD Re-PAC

Data premiery: 26 sierpnia 2022

Cena: TBA (eShop)

PAC-MAN przyjeżdża do domu w dniu swoich urodzin i odkrywa, że Duchy porwały jego rodzinę i przyjaciół oraz zrujnowały jego przyjęcie! Nie zwlekając PAC-MAN wyrusza na ratunek na Wyspę Duchów!
Dzięki ulepszonemu interfejsowi użytkownika, dopracowanej mechanice i zaktualizowanej grafice, PAC-MAN WORLD Re-PAC to zmodernizowany klasyk!
Unikaj duchów, rozwiązuj zagadki środowiskowe, ratuj PAC-FAM i nie tylko w tej platformowej przygodzie!
Odbijanie tyłka, przetaczanie obrotów, atak PAC-DOT i skok do ostatecznego starcia z TOC-MANEM!
Zagraj w główną przygodę w TRYBIE ZADAŃ, kolekcję labiryntów 3D w TRYBIE MAZE oraz oryginalnego PAC-MANA w TRYBIE KLASYCZNYM!


Dusk Diver 2

Data premiery: 30 sierpnia 2022

Cena: 200 zł (eShop)

W pełni ulepszona kontynuacja gry akcji Ximending! Nowe postacie! Nowe sceny! Nowe modyfikacje! To zupełnie nowy Dusk Diver 2!!
Główną bohaterką jest Yang Yumo, studentka college’u, która na co dzień pracuje na pół etatu. Jej ciało ucierpiało na skutek incydentu z Youshanding rok temu. W pewien zwykły dzień Bestie Choas pojawiły się ponownie na ulicach Youshanding, a Yumo musiała ponownie wkroczyć na pole bitwy!


Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection

Data premiery: 30 sierpnia 2022

Cena: TBA (eShop)

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection łączy trzynaście klasycznych gier TMNT ze stajni Konami w jeden niesamowity zestaw. Kolekcja daje graczom niepowtarzalną okazję, by odkryć te kultowe oraz niezwykle popularne gry i zawiera zestaw fantastycznych rozwiązań poprawiających jakość rozgrywki. Gry są oparte na postaciach i motywach z kultowej kreskówki i serii komiksowej dla dzieci z lat 80., The Teenage Mutant Ninja Turtles (Wojowniczy żółwie ninja). Miejscem akcji wielu z gier jest fikcyjna wersja Nowego Jorku, ale też kanały, futurystyczna baza wroga czy zmieniające się epoki historyczne!


Tinykin

Data premiery: 30 sierpnia 2022

Cena: TBA (eShop)

Milo przybywa na Ziemię, gdzie przekonuje się, że jest za mały, wszyscy zaginęli bez śladu, a od 1991 roku nie minął ani jeden dzień!
Połącz siły z tajemniczym ludem tinykin i skorzystaj z ich mocy, aby tworzyć drabiny, pomosty, wybuchy i o wiele więcej!


Pozostałe gry, które ukażą się w sierpniu 2022

4 sierpnia: QUByte Classics: Thunderbolt Collection by PIKO, After Wave: Downfall, Arcade Archives: Dig Dug
5 sierpnia: 90’’ Soccer, Pretty Girls Game Collection, Roll The Cat, Sofiya and the Ancient Clan
8 sierpnia: Tyrant’s Blessing
10 sierpnia: Lost in Play, Cleo: A Pirate’s Tale, Book Quest
11 sierpnia: Grid Force – Mask of the Goddess
12 sierpnia: Sakura MMO
17 sierpnia: Dyna Bomb 2, Hell Blasters
18 sierpnia: My Divorce Story, Mutropolis, Slaycation Paradise, Pretty Girls Four Kings Solitaire
23 sierpnia: Yars: Recharged
25 sierpnia: Miss Kobayashi’s Dragon Maid: Burst Forth!! Choro-gon☆ Breath, Monster Outbreak, I Was A Teenage Exocolonist
26 sierpnia: NHRA: Speed For All Races, Nintendo Switch (OLED model) Splatoon 3 Edition, Back Again, Tee Time Golf

Szanse są spore, że poniższe tytuły, również zadebiutują w sierpniu:
Alchemic Cutie, Despot’s Game, Enclave, Kirby’s Dream Buffet, Ooblets, Shin-chan: Me and the Professor on Summer Vacation – The Endless Seven-Day Journey, Sword of the Vagrant , Totally Accurate Battle Simulator


Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

2 komentarze

Dodaj komentarz