Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Za tydzień do graczy trafi drugi zestaw tras do Mario Kart 8 Deluxe Booster Course Pass

Nowa fala oznacza, 2 nowe turnieje, co daje nam po 4 trasy na każde, więc w sumie 8 powodów, aby wrócić do zabawy.

4 sierpnia do wszystkich posiadaczy Booster Course Pass dla Mario Kart 8 Deluxe, trafi osiem nowych tras! Jest to druga fala z sześciu zapowiedzianych na początku roku, które w sumie dodadzą do gry 48 odświeżonych tras z poprzednich części serii. Osiem nowych tras zostało podzielone na dwa nowe turnieje:

  Turnip Cup

 • Tour New York Minute – Przemknij obok wysokich drapaczy chmur i ciesz się malowniczą jazdą przez park na tym polu inspirowanym Big Apple, wywodzącym się z mobilnej gry Mario Kart Tour.
 • SNES Mario Circuit 3 – Dryfuj po ciasnych zakrętach i unikaj rur Warp na tym klasycznym torze, który powstał w Super Mario Kart na Super NES.
 • N64 Kalimari Desert – W tym pustynnym wyścigu często spotykasz się ze staromodną lokomotywą parową, która przecina trasę — uważaj, aby nie spowodować żadnych opóźnień!
 • DS Waluigi Pinball – Rzucaj, podskakuj i tkaj na tym torze, którego motywem przewodnim jest gigantyczny stół do gry w pinball, wraz z kolorowymi światłami i dźwiękami. Po prostu staraj się nie przechylać!
 • Propeller Cup

 • Tour Sydney Sprint – Rozkoszuj się słońcem, szybując nad zatoką i krążąc wokół zabytków na tym kursie, który powstał w Mario Kart Tour.
 • GBA Snow Land – Staraj się nie ślizgać i ślizgać się na tej zimowej trasie z Mario Kart: Super Circuit. Pamiętaj tylko: chłodniejsze głowy zwyciężą.
 • Wii Mushroom Gorge – Ten kurs zawiera podziemną jaskinię, głębokie przepaście i gigantyczne grzyby, z których można wyskoczyć — upewnij się, że wylądujesz bezpiecznie!
 • Sky-High Sundae – Rywalizacja może się zaostrzyć, ale to nie znaczy, że nie możesz się wyluzować w tym słodkim wyścigu, który niemal na każdym kroku wypełniony jest niesamowitymi deserami. Udowodnij, że jesteś numerem jeden pod słońcem (dae) w tym debiutanckim kursie!

Prawdopodobnie nie jest to ostatnia fala, jaka zostanie dodana do Booster Course Pass w tym roku i pod jego koniec powinniśmy dostać 8 nowych tras.
Rozszerzenie do Mario Kart 8 Deluxe można zakupić osobno w eShopie lub jeśli jesteście abonentami Nintendo Switch Online + Expansion Pack, to macie dostęp bez extra kosztów.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

No to znamy już grę roku 2022 :)

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

THQ Nordic Digital Showcase 2022

Data: 12 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Showcase
thq

Zanim odbędzie się główny pokaz, HandyGames pokaże swoje gry. Następnie THQ zaprezentuje zupełnie nowe produkcje „rozszerzające portfolio firmy o nowe gatunki z zarówno licencjonowanymi, jak i oryginalnymi doświadczeniami w grach”. THQ Nordic obiecuje „wszystko, od intensywnego, ciemnego i ostrego po jasne, kolorowe i po prostu zabawne”. Oprócz nowych zapowiedzi planowane są również aktualizacje wcześniej zapowiedzianych […]

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Nowe 4 gierki z SEGA Genesis są już dostępne w Nintendo Switch Online + Expansion pack i nawet nie są starsze ode mnie lub...

Nintendo Switch

Gotowi za złapanie ich wszystkich? Na kliszy aparatu oczywiście. Kolejna gra wjeżdża w abonament i to pewnie nie koniec!

Nintendo Switch

Trzy nowe gry z SEGA Genesis trafiają do Nintendo Switch Online + Expansion Pack oraz przepustka Octopass dla Splatoon 2.

Nintendo Switch

Żelazna ósemka, czy siódemka? Który kij wybierzecie do dobrej zabawy z tym ponadczasowym klasykiem!