Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Abe powraca na Nintendo Switch!

Ponad 1000 Mukodonów czeka na ratunek! A tylko Abe jest w stanie im pomóc, więc wkrótce to zrobi na Nintendo Switch.

Oddworld Inhabitants wspólnie z Microids poinformowali, że na Nintendo Switch zmierza Oddworld: Soulstorm Oddtimized Edition. Gra miała już swoją premierę na inne platformy w zeszłym roku, a teraz zmierza na hybrydową maszynę, gdzie gra zostanie dostosowana do możliwości pstryka. Gra to klasyczna przygodówka platformowa, gdzie wcielimy się w Abe’a, bohatera niewolników, na którego znowu czeka kilku lub ponad tysiąc Mukodonów do ratunku. W grze zarówno będziemy się skradać i unikać wzroku wrogów, jak i przekształcimy się w rambo, wytwarzając niebezpieczny oręż ze znalezionych śmieci.

Gra trafi do sprzedaży w kilku wersjach, do cyfrowych preorderów będą dołączone cyfrowa ścieżka dźwiękowa i cyfrowy 50-stronnicowy album. Chętni będą mogli położyć swoje kolektorskie łapki na dwóch specjalnych edycjach: Limitowanej (pudełko z grą, 3 wydrukowane grafiki i metalowy steelbook mieszczący 24 kartridże), Kolekcjonerskiej (kolekcjonerskie opakowanie, pudełko z grą, 3 wydrukowane grafiki, metalowy steelbook mieszczący 24 kartridże, 22 cm figurka Abe’a, 160-stronnicowy album z grafikami, brelok, naklejki i tatuaż na rękę). Daty premier jeszcze nie podano.

    Kluczowe Elementy:

  • Wybuchowa platformówka pełna akcji i przygód – Wybuchowa platformówka pełna akcji i przygód – Ewolucja gatunku platformówek, z dodanymi elementami RPG-lite, aby grać tak, jak chcesz, agresywnie lub pasywnie. Oszukuj wrogów, plądruj szafki, przeszukuj kubły na śmieci i znajduj ukryte obszary, aby zdobyć zasoby. Wymieniaj je w automatach, aby kupować produkty, które zapewnią Ci większą agresję w sposobie, w jaki zdecydujesz się stawić czoła licznym wyzwaniom gry. Twórz narzędzia i broń do użycia przeciwko wrogim siłom lub uzbrój swoich zwolenników i obserwuj, jak wybucha rewolucja.
  • Epicki zakres – Soulstorm to przygodowa platformówka akcji 2.9D z 15 godzinami rozgrywki i dziesiątkami innych zajęć dla łowców osiągnięć i perfekcjonistów. Epickie środowiska o ogromnej skali, które można odkrywać, zagłębiając się w świecie.
  • Rewolucyjny – Mroczna fabuła z pokręconym poczuciem humoru, która rzuca światło na ironię istniejącą w ludzkiej egzystencji. Będąc trybikiem w korporacyjnej maszynie, używanym do mięsa i taniej siły roboczej, Abe spróbuje uratować ich wszystkich i być może wznieci rewolucję.
  • Komplemenciści – Czy potrafisz uratować każdego Mudokona w grze? Czy zdołasz osiągnąć najlepsze zakończenie i odblokować dwa ostatnie grywalne poziomy? Czy potrafisz przeszukać każdy kosz na śmieci i szafkę, zabić lub bezpiecznie schwytać każdego antagonistę, znaleźć każdy ukryty obszar, zebrać każdą galaretkę? Ponad 3 miliony graczy miało okazję to zrobić… czy będziesz pierwszym na Nintendo Switch, który odniesie sukces?
  • Wiele zakończeń – Soulstorm ma 15 poziomów, z dwoma dodatkowymi poziomami do odblokowania na koniec gry i czterema potencjalnymi zakończeniami, z których każdy zależy od twojej Quarma. Na koniec każdego indywidualnego poziomu otrzymujesz wynik Quarma na podstawie liczby uratowanych Mudokonów. Jeśli uda ci się uratować wystarczającą liczbę Mudokonów na wszystkich poziomach, otrzymasz jedno z dobrych zakończeń. Ale uważaj! Jeśli twój wynik Quarma nie jest wystarczająco wysoki, czeka cię bardziej… tragiczny los! Nie martw się jednak, ponieważ zawsze możesz wrócić do dowolnego poziomu i spróbować ulepszyć swoją Quarma, aby odblokować najlepsze zakończenie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

No to znamy już grę roku 2022 :)

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

THQ Nordic Digital Showcase 2022

Data: 12 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Showcase
thq

Zanim odbędzie się główny pokaz, HandyGames pokaże swoje gry. Następnie THQ zaprezentuje zupełnie nowe produkcje „rozszerzające portfolio firmy o nowe gatunki z zarówno licencjonowanymi, jak i oryginalnymi doświadczeniami w grach”. THQ Nordic obiecuje „wszystko, od intensywnego, ciemnego i ostrego po jasne, kolorowe i po prostu zabawne”. Oprócz nowych zapowiedzi planowane są również aktualizacje wcześniej zapowiedzianych […]

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Microids zapowiedziało, że Flashback 2 znajduje się w produkcji na konsole oraz PC. Sequel hitu z 1992 roku ma zadebiutować w przyszłym roku. Więcej...

Nintendo Switch

Spora ilość gier z datami premier na ostatni kwartał roku