Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Abe powraca na Nintendo Switch!

Ponad 1000 Mukodonów czeka na ratunek! A tylko Abe jest w stanie im pomóc, więc wkrótce to zrobi na Nintendo Switch.

Oddworld Inhabitants wspólnie z Microids poinformowali, że na Nintendo Switch zmierza Oddworld: Soulstorm Oddtimized Edition. Gra miała już swoją premierę na inne platformy w zeszłym roku, a teraz zmierza na hybrydową maszynę, gdzie gra zostanie dostosowana do możliwości pstryka. Gra to klasyczna przygodówka platformowa, gdzie wcielimy się w Abe’a, bohatera niewolników, na którego znowu czeka kilku lub ponad tysiąc Mukodonów do ratunku. W grze zarówno będziemy się skradać i unikać wzroku wrogów, jak i przekształcimy się w rambo, wytwarzając niebezpieczny oręż ze znalezionych śmieci.

Gra trafi do sprzedaży w kilku wersjach, do cyfrowych preorderów będą dołączone cyfrowa ścieżka dźwiękowa i cyfrowy 50-stronnicowy album. Chętni będą mogli położyć swoje kolektorskie łapki na dwóch specjalnych edycjach: Limitowanej (pudełko z grą, 3 wydrukowane grafiki i metalowy steelbook mieszczący 24 kartridże), Kolekcjonerskiej (kolekcjonerskie opakowanie, pudełko z grą, 3 wydrukowane grafiki, metalowy steelbook mieszczący 24 kartridże, 22 cm figurka Abe’a, 160-stronnicowy album z grafikami, brelok, naklejki i tatuaż na rękę). Daty premier jeszcze nie podano.

    Kluczowe Elementy:

  • Wybuchowa platformówka pełna akcji i przygód – Wybuchowa platformówka pełna akcji i przygód – Ewolucja gatunku platformówek, z dodanymi elementami RPG-lite, aby grać tak, jak chcesz, agresywnie lub pasywnie. Oszukuj wrogów, plądruj szafki, przeszukuj kubły na śmieci i znajduj ukryte obszary, aby zdobyć zasoby. Wymieniaj je w automatach, aby kupować produkty, które zapewnią Ci większą agresję w sposobie, w jaki zdecydujesz się stawić czoła licznym wyzwaniom gry. Twórz narzędzia i broń do użycia przeciwko wrogim siłom lub uzbrój swoich zwolenników i obserwuj, jak wybucha rewolucja.
  • Epicki zakres – Soulstorm to przygodowa platformówka akcji 2.9D z 15 godzinami rozgrywki i dziesiątkami innych zajęć dla łowców osiągnięć i perfekcjonistów. Epickie środowiska o ogromnej skali, które można odkrywać, zagłębiając się w świecie.
  • Rewolucyjny – Mroczna fabuła z pokręconym poczuciem humoru, która rzuca światło na ironię istniejącą w ludzkiej egzystencji. Będąc trybikiem w korporacyjnej maszynie, używanym do mięsa i taniej siły roboczej, Abe spróbuje uratować ich wszystkich i być może wznieci rewolucję.
  • Komplemenciści – Czy potrafisz uratować każdego Mudokona w grze? Czy zdołasz osiągnąć najlepsze zakończenie i odblokować dwa ostatnie grywalne poziomy? Czy potrafisz przeszukać każdy kosz na śmieci i szafkę, zabić lub bezpiecznie schwytać każdego antagonistę, znaleźć każdy ukryty obszar, zebrać każdą galaretkę? Ponad 3 miliony graczy miało okazję to zrobić… czy będziesz pierwszym na Nintendo Switch, który odniesie sukces?
  • Wiele zakończeń – Soulstorm ma 15 poziomów, z dwoma dodatkowymi poziomami do odblokowania na koniec gry i czterema potencjalnymi zakończeniami, z których każdy zależy od twojej Quarma. Na koniec każdego indywidualnego poziomu otrzymujesz wynik Quarma na podstawie liczby uratowanych Mudokonów. Jeśli uda ci się uratować wystarczającą liczbę Mudokonów na wszystkich poziomach, otrzymasz jedno z dobrych zakończeń. Ale uważaj! Jeśli twój wynik Quarma nie jest wystarczająco wysoki, czeka cię bardziej… tragiczny los! Nie martw się jednak, ponieważ zawsze możesz wrócić do dowolnego poziomu i spróbować ulepszyć swoją Quarma, aby odblokować najlepsze zakończenie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Super Mega Baseball 4

Data: 2 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Chwyć rękawicę i kij – pora wyjść na boisko z najlepszymi zawodnikami w historii, ponieważ Legendy pojawiły się w Super Mega Baseball 4. Do uwielbianego składu Super Mega League All-Stars dołączy ponad 200 byłych zawodowych graczy, takich jak Vladimir Guerrero, Johnny Damon, Ozzie Smith i Jason Giambi. Uderzaj, rzucaj i rób wślizgi do bazy, korzystając […]

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

Zobacz też

Nintendo Switch

Japońska kultura mangi i anime jest niczym niekończąca się źródło! Tym razem doczekamy się adaptacji kosmicznych przygód Cobry!

Nintendo Switch

Czy Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh odniesie taki sam sukces jak Przygody Tintina na papierze? Zapowiada się dobrze.

Nintendo Switch

Microids zapowiedziało, że Flashback 2 znajduje się w produkcji na konsole oraz PC. Sequel hitu z 1992 roku ma zadebiutować w przyszłym roku. Więcej...

Nintendo Switch

Spora ilość gier z datami premier na ostatni kwartał roku