Abe powraca na Nintendo Switch!

Ponad 1000 Mukodonów czeka na ratunek! A tylko Abe jest w stanie im pomóc, więc wkrótce to zrobi na Nintendo Switch.

Oddworld Inhabitants wspólnie z Microids poinformowali, że na Nintendo Switch zmierza Oddworld: Soulstorm Oddtimized Edition. Gra miała już swoją premierę na inne platformy w zeszłym roku, a teraz zmierza na hybrydową maszynę, gdzie gra zostanie dostosowana do możliwości pstryka. Gra to klasyczna przygodówka platformowa, gdzie wcielimy się w Abe’a, bohatera niewolników, na którego znowu czeka kilku lub ponad tysiąc Mukodonów do ratunku. W grze zarówno będziemy się skradać i unikać wzroku wrogów, jak i przekształcimy się w rambo, wytwarzając niebezpieczny oręż ze znalezionych śmieci.

Gra trafi do sprzedaży w kilku wersjach, do cyfrowych preorderów będą dołączone cyfrowa ścieżka dźwiękowa i cyfrowy 50-stronnicowy album. Chętni będą mogli położyć swoje kolektorskie łapki na dwóch specjalnych edycjach: Limitowanej (pudełko z grą, 3 wydrukowane grafiki i metalowy steelbook mieszczący 24 kartridże), Kolekcjonerskiej (kolekcjonerskie opakowanie, pudełko z grą, 3 wydrukowane grafiki, metalowy steelbook mieszczący 24 kartridże, 22 cm figurka Abe’a, 160-stronnicowy album z grafikami, brelok, naklejki i tatuaż na rękę). Daty premier jeszcze nie podano.

    Kluczowe Elementy:

  • Wybuchowa platformówka pełna akcji i przygód – Wybuchowa platformówka pełna akcji i przygód – Ewolucja gatunku platformówek, z dodanymi elementami RPG-lite, aby grać tak, jak chcesz, agresywnie lub pasywnie. Oszukuj wrogów, plądruj szafki, przeszukuj kubły na śmieci i znajduj ukryte obszary, aby zdobyć zasoby. Wymieniaj je w automatach, aby kupować produkty, które zapewnią Ci większą agresję w sposobie, w jaki zdecydujesz się stawić czoła licznym wyzwaniom gry. Twórz narzędzia i broń do użycia przeciwko wrogim siłom lub uzbrój swoich zwolenników i obserwuj, jak wybucha rewolucja.
  • Epicki zakres – Soulstorm to przygodowa platformówka akcji 2.9D z 15 godzinami rozgrywki i dziesiątkami innych zajęć dla łowców osiągnięć i perfekcjonistów. Epickie środowiska o ogromnej skali, które można odkrywać, zagłębiając się w świecie.
  • Rewolucyjny – Mroczna fabuła z pokręconym poczuciem humoru, która rzuca światło na ironię istniejącą w ludzkiej egzystencji. Będąc trybikiem w korporacyjnej maszynie, używanym do mięsa i taniej siły roboczej, Abe spróbuje uratować ich wszystkich i być może wznieci rewolucję.
  • Komplemenciści – Czy potrafisz uratować każdego Mudokona w grze? Czy zdołasz osiągnąć najlepsze zakończenie i odblokować dwa ostatnie grywalne poziomy? Czy potrafisz przeszukać każdy kosz na śmieci i szafkę, zabić lub bezpiecznie schwytać każdego antagonistę, znaleźć każdy ukryty obszar, zebrać każdą galaretkę? Ponad 3 miliony graczy miało okazję to zrobić… czy będziesz pierwszym na Nintendo Switch, który odniesie sukces?
  • Wiele zakończeń – Soulstorm ma 15 poziomów, z dwoma dodatkowymi poziomami do odblokowania na koniec gry i czterema potencjalnymi zakończeniami, z których każdy zależy od twojej Quarma. Na koniec każdego indywidualnego poziomu otrzymujesz wynik Quarma na podstawie liczby uratowanych Mudokonów. Jeśli uda ci się uratować wystarczającą liczbę Mudokonów na wszystkich poziomach, otrzymasz jedno z dobrych zakończeń. Ale uważaj! Jeśli twój wynik Quarma nie jest wystarczająco wysoki, czeka cię bardziej… tragiczny los! Nie martw się jednak, ponieważ zawsze możesz wrócić do dowolnego poziomu i spróbować ulepszyć swoją Quarma, aby odblokować najlepsze zakończenie.

Dodaj komentarz