Mato Anomalies przeniesie nas na ulice neo-futurystycznego Szanghaju

Kiedy w mieście dzieją się dziwne rzeczy i nie ma dostępnych pogromców duchów, za robotę biorą się detektyw i egzorcysta.

https://www.youtube.com/watch?v=oYScYpfALwo

Mato Anomalies to turowa gra fabularna pełna tajemnic, w którą zagramy na początku przyszłego roku. Jest to projekt Szanghajskiego studia Arrowiz, za którego wydaniem stoi Prime Matter. W grze poznamy losy dwóch protagonistów: młodego prywatnego detektywa Doe oraz tajemniczego egzorcystę Grama. Ta dosyć niecodzienna para zbada anomalie, jakie w ostatnim czasie zaczęły nawiedzać Stary Szanghaj. Wspólnie sprawdzą szczeliny pełne demonicznych abominacji, których jedynym celem jest doprowadzenie do upadku miasta.

    Kluczowe elementy:

  • Przemierzaj Mato, neofuturystyczną wersję Starego Szanghaju. Pod jej powierzchnią leży inny świat. Odkryj szczeliny, które działają jak portale do miejsca poza czasem i przestrzenią, wypełnione potężnymi wrogami.
  • Kontroluj nie jednego, a dwoje bardzo różnych bohaterów. Zbieraj informacje, by odkryć tajemnicę miasta Mato jako prywatny detektyw Doe albo przenikaj przez rozpadliny i walcz z demonicznymi abominacjami jako tajemniczy egzorcysta Gram.
  • Znajduj w Mato wskazówki, rozmawiając z NPC-ami, wykonując misje i odwiedzając sklepy, by odkrywać Rozpadliny, portale prowadzące do atakujących miasto potworów. Wejdź w nie na własne ryzyko i pokonuj przeciwników w bitwach, by zdobywać wspaniałe nagrody.
  • Wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem. W trudnych warunkach rodzą się nietypowe przyjaźnie. Znajduj w trakcie swojego śledztwa nowych sojuszników i zdobywaj ich zaufanie dzięki rozmowom i wspólnym doświadczeniom.
  • Mato Anomalies, oferuje unikatowy i stanowiący wyzwanie system walki: wszyscy członkowie drużyny posiadają taką samą liczbę punktów życia. Ponadto jako gracz możesz korzystać z matrycy wyposażenia i systemu podwójnych umiejętności. Jeśli chcesz wygrać, konieczna będzie wyjątkowa strategia!
  • W mroczne losy Mato zamieszane są podstępne frakcje. Czy nasi bohaterowie odkryją, co naprawdę się dzieje? A może dotknie ich rozpacz i zepsucie?

Dodaj komentarz