Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Kona z kontynuacją w przyszłym roku

Wciel się w postać detektywa Carla Fauberta, który próbuje odkryć tajemnice nawiedzające region i walczy o własne przetrwanie

Kona to świetnie przyjęta przygodówka, która na Nintendo Switch zadebiutowała w 2018 roku. Teraz wiemy, że deweloper Parabole pracował nad jej kontynuacją i wspólnie z Ravenscourt wydadzą ją w przyszłym roku. Kona II: Brume rozpoczyna się w październiku 1970 roku, czyli w tym samym czasie, w którym kończy się część pierwsza. Historia jednak nie będzie powiązana i będzie dotyczyć oszałamiającej mgły ogarniającej fikcyjny region Manastan w północnym Quebecu w Kanadzie. Na ten moment to wszystkie informacje, jakimi podzielili się twórcy, a więcej dostaniemy podczas tegorocznego GamesComu, gdzie gra będzie grywalna dla odwiedzających.

    Kluczowe Elementy:

  • Eksploruj – Przemierzaj rozległy fikcyjny teren Manastan w Północnej Kanadzie i przebij się przez wioskę, a raczej to, co z niej pozostało. Szukaj wskazówek w leśnych chatach, odwiedzaj pobliskie lokalizacje, podróżując zaufanym psim zaprzęgiem, i zwiedzaj otaczające teren jeziora.
  • Odkrywaj – Ostrożnie podążaj za wskazówkami. Skorzystaj z dziennika Carla Fauberta i wykorzystaj swoje detektywistyczne umiejętności. Czy uda ci się rozwiązać tajemnicę brume?
  • Przetrwaj – Brume nie ma litości: to lodowata zawierucha, niebezpieczna przyroda i męczące koszmary. Postaraj się przetrwać mimo wszelkim przeciwnościom.
  • Doświadczaj – Każdy krok to dalszy ciąg opowieści. Szukaj przedmiotów, listów i dokumentów, słuchając wszechwiedzącego narratora, który prowadzi cię przez podróż po Manastan.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

No to znamy już grę roku 2022 :)

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

THQ Nordic Digital Showcase 2022

Data: 12 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Showcase
thq

Zanim odbędzie się główny pokaz, HandyGames pokaże swoje gry. Następnie THQ zaprezentuje zupełnie nowe produkcje „rozszerzające portfolio firmy o nowe gatunki z zarówno licencjonowanymi, jak i oryginalnymi doświadczeniami w grach”. THQ Nordic obiecuje „wszystko, od intensywnego, ciemnego i ostrego po jasne, kolorowe i po prostu zabawne”. Oprócz nowych zapowiedzi planowane są również aktualizacje wcześniej zapowiedzianych […]

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Zobacz też