Kona z kontynuacją w przyszłym roku

Wciel się w postać detektywa Carla Fauberta, który próbuje odkryć tajemnice nawiedzające region i walczy o własne przetrwanie

Kona to świetnie przyjęta przygodówka, która na Nintendo Switch zadebiutowała w 2018 roku. Teraz wiemy, że deweloper Parabole pracował nad jej kontynuacją i wspólnie z Ravenscourt wydadzą ją w przyszłym roku. Kona II: Brume rozpoczyna się w październiku 1970 roku, czyli w tym samym czasie, w którym kończy się część pierwsza. Historia jednak nie będzie powiązana i będzie dotyczyć oszałamiającej mgły ogarniającej fikcyjny region Manastan w północnym Quebecu w Kanadzie. Na ten moment to wszystkie informacje, jakimi podzielili się twórcy, a więcej dostaniemy podczas tegorocznego GamesComu, gdzie gra będzie grywalna dla odwiedzających.

    Kluczowe Elementy:

  • Eksploruj – Przemierzaj rozległy fikcyjny teren Manastan w Północnej Kanadzie i przebij się przez wioskę, a raczej to, co z niej pozostało. Szukaj wskazówek w leśnych chatach, odwiedzaj pobliskie lokalizacje, podróżując zaufanym psim zaprzęgiem, i zwiedzaj otaczające teren jeziora.
  • Odkrywaj – Ostrożnie podążaj za wskazówkami. Skorzystaj z dziennika Carla Fauberta i wykorzystaj swoje detektywistyczne umiejętności. Czy uda ci się rozwiązać tajemnicę brume?
  • Przetrwaj – Brume nie ma litości: to lodowata zawierucha, niebezpieczna przyroda i męczące koszmary. Postaraj się przetrwać mimo wszelkim przeciwnościom.
  • Doświadczaj – Każdy krok to dalszy ciąg opowieści. Szukaj przedmiotów, listów i dokumentów, słuchając wszechwiedzącego narratora, który prowadzi cię przez podróż po Manastan.

Dodaj komentarz