Pokemon Puzzle League od dzisiaj dostępny w NSO+ Expansion Pack

Chowajcie swoje Switche przed mamami, babciami i ciotkami! Ich ulubiony gatunek 'połącz trzy' właśnie dostał nową propozycję w NSO+

Już od dzisiaj abonenci Nintendo Switch Online + Expansion Pack mogą zagrać w Pokemon Puzzle League! Jest to gra typu 'połącz trzy’, która pierwotnie została wydana w 2000 roku na Nintendo 64.

Opanuj nowe wyzwanie! Odkryj najbardziej szalone, szalone, pełne zabawy wyzwanie Pokemonów w historii — Pokemon Puzzle League! Wyrównaj trzy lub więcej klocków tego samego typu, aby usunąć je z ekranu. Twórz łańcuchy i kombinacje, aby wysyłać śmieci do przeciwnika. Zbieraj odznaki od innych trenerów Pokémon, aby zdobyć prawo do wzięcia udziału w ostatecznej rywalizacji… walce z tajemniczym Mistrzem Zagadek!
    Kluczowe elementy

  • Gra logiczna z motywem Pokemon! Ash i Pikachu wyruszają na turniej Pokemon Puzzle League, aby pokonać tajemniczego mistrza łamigłówek.
  • Sześć różnych trybów w 2D lub 3D! Trenuj w laboratorium profesora Oaka lub rezydencji naśladowców, a następnie rzuć wyzwanie przyjacielowi lub komputerowi na głównym stadionie, buduj wytrzymałość na polu maratonu, rozwiązuj zagadki w Puzzle University, ścigaj się z czasem w strefie czasowej i walcz z Team Rocket w Spa.
  • Pokonaj wszystkich 15 trenerów Pokemonów! Wygraj wszystkie ich odznaki, aby zostać Mistrzem Pokemon Puzzle League!

Dodaj komentarz