Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

4 nowe gry dostępne dla abonentów rozszerzonego NSO

Nowe 4 gierki z SEGA Genesis są już dostępne w Nintendo Switch Online + Expansion pack i nawet nie są starsze ode mnie lub Claviusa.

1 lipca (czyli dzisiaj) usługa Nintendo Switch Online + Expansion Pack została rozszerzona o nowe gry. Do oferty trafiły pozycje z Czerwcowej Aktualizacji, tym razem są to klasyki z SEGA Genesis:

  • Comix Zone – to gra wideo typu beat ’em up z 1995 roku, osadzona w panelach komiksu z dialogami renderowanymi w dymkach i sprite’ach, a tła mają jasne kolory i dynamiczny styl przypominające rysowane komiksy o superbohaterach.
  • MEGA MAN: THE WILY WARS – zadebiutowało w 1994 roku, kompilacja zawiera przeróbki pierwszych trzech gier Mega Man, a także nową grę o nazwie Wily Tower!
  • Target Earth – strzelanka z 1990 roku, w której przeniesiemy się do roku 2201, gdzie rozwijające się technologie dały człowiekowi możliwość życia w dowolnym miejscu w kosmosie. W tym kontekście historia Target Earth zaczyna się od wojny między Ziemią (i jej koloniami) przeciwko armii cyborgów powracającej z najdalszych zakątków kosmosu.
  • Zero Wing – side-scroller z 1989 roku. Kontrolując statek kosmiczny ZIG, gracze wcielają się w głównego bohatera Trenta w ostatniej próbie obalenia obcych cyborgów CATS.
Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Super Mega Baseball 4

Data: 2 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Chwyć rękawicę i kij – pora wyjść na boisko z najlepszymi zawodnikami w historii, ponieważ Legendy pojawiły się w Super Mega Baseball 4. Do uwielbianego składu Super Mega League All-Stars dołączy ponad 200 byłych zawodowych graczy, takich jak Vladimir Guerrero, Johnny Damon, Ozzie Smith i Jason Giambi. Uderzaj, rzucaj i rób wślizgi do bazy, korzystając […]

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

Zobacz też

Nintendo Switch

Kolejne cztery tytuły z SEGA Genesis trafiły dzisiaj do Nintendo Switch Online. Wśród znalazł się najprawdziwszy klasyk!

Nintendo Switch

Pokemon Stadium znalazło się na liście życzeń wielu graczy, po tym, jak Nintendo zapowiedziało emulację N64 i już nie trzeba nań czekać.

Nintendo Switch

Po tylu latach na Metroidowym głodzie Nintendo nie pozwoli nam teraz pójść spać z pustym żołądkiem i już za chwilę zagramy w Metroid Fusion.

Nintendo Switch

Inne gry od Nintendo patrzą w stronę Mario Kart 8 Deluxe z zazdrością, przy takim wsparciu nie dziwię się, że gra jest na topie...