Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

4 nowe gry dostępne dla abonentów rozszerzonego NSO

Nowe 4 gierki z SEGA Genesis są już dostępne w Nintendo Switch Online + Expansion pack i nawet nie są starsze ode mnie lub Claviusa.

1 lipca (czyli dzisiaj) usługa Nintendo Switch Online + Expansion Pack została rozszerzona o nowe gry. Do oferty trafiły pozycje z Czerwcowej Aktualizacji, tym razem są to klasyki z SEGA Genesis:

  • Comix Zone – to gra wideo typu beat ’em up z 1995 roku, osadzona w panelach komiksu z dialogami renderowanymi w dymkach i sprite’ach, a tła mają jasne kolory i dynamiczny styl przypominające rysowane komiksy o superbohaterach.
  • MEGA MAN: THE WILY WARS – zadebiutowało w 1994 roku, kompilacja zawiera przeróbki pierwszych trzech gier Mega Man, a także nową grę o nazwie Wily Tower!
  • Target Earth – strzelanka z 1990 roku, w której przeniesiemy się do roku 2201, gdzie rozwijające się technologie dały człowiekowi możliwość życia w dowolnym miejscu w kosmosie. W tym kontekście historia Target Earth zaczyna się od wojny między Ziemią (i jej koloniami) przeciwko armii cyborgów powracającej z najdalszych zakątków kosmosu.
  • Zero Wing – side-scroller z 1989 roku. Kontrolując statek kosmiczny ZIG, gracze wcielają się w głównego bohatera Trenta w ostatniej próbie obalenia obcych cyborgów CATS.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

No to znamy już grę roku 2022 :)

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

THQ Nordic Digital Showcase 2022

Data: 12 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Showcase
thq

Zanim odbędzie się główny pokaz, HandyGames pokaże swoje gry. Następnie THQ zaprezentuje zupełnie nowe produkcje „rozszerzające portfolio firmy o nowe gatunki z zarówno licencjonowanymi, jak i oryginalnymi doświadczeniami w grach”. THQ Nordic obiecuje „wszystko, od intensywnego, ciemnego i ostrego po jasne, kolorowe i po prostu zabawne”. Oprócz nowych zapowiedzi planowane są również aktualizacje wcześniej zapowiedzianych […]

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Nowa fala oznacza, 2 nowe turnieje, co daje nam po 4 trasy na każde, więc w sumie 8 powodów, aby wrócić do zabawy.

Nintendo Switch

Gotowi za złapanie ich wszystkich? Na kliszy aparatu oczywiście. Kolejna gra wjeżdża w abonament i to pewnie nie koniec!

Nintendo Switch

Trzy nowe gry z SEGA Genesis trafiają do Nintendo Switch Online + Expansion Pack oraz przepustka Octopass dla Splatoon 2.

Nintendo Switch

Żelazna ósemka, czy siódemka? Który kij wybierzecie do dobrej zabawy z tym ponadczasowym klasykiem!