4 nowe gry dostępne dla abonentów rozszerzonego NSO

Nowe 4 gierki z SEGA Genesis są już dostępne w Nintendo Switch Online + Expansion pack i nawet nie są starsze ode mnie lub Claviusa.

1 lipca (czyli dzisiaj) usługa Nintendo Switch Online + Expansion Pack została rozszerzona o nowe gry. Do oferty trafiły pozycje z Czerwcowej Aktualizacji, tym razem są to klasyki z SEGA Genesis:

  • Comix Zone – to gra wideo typu beat ’em up z 1995 roku, osadzona w panelach komiksu z dialogami renderowanymi w dymkach i sprite’ach, a tła mają jasne kolory i dynamiczny styl przypominające rysowane komiksy o superbohaterach.
  • MEGA MAN: THE WILY WARS – zadebiutowało w 1994 roku, kompilacja zawiera przeróbki pierwszych trzech gier Mega Man, a także nową grę o nazwie Wily Tower!
  • Target Earth – strzelanka z 1990 roku, w której przeniesiemy się do roku 2201, gdzie rozwijające się technologie dały człowiekowi możliwość życia w dowolnym miejscu w kosmosie. W tym kontekście historia Target Earth zaczyna się od wojny między Ziemią (i jej koloniami) przeciwko armii cyborgów powracającej z najdalszych zakątków kosmosu.
  • Zero Wing – side-scroller z 1989 roku. Kontrolując statek kosmiczny ZIG, gracze wcielają się w głównego bohatera Trenta w ostatniej próbie obalenia obcych cyborgów CATS.

Dodaj komentarz