[Rozkład Jazdy + Wideo] Lipiec 2022

No to mamy pierwszy miesiąc wakacji. Pogoda nie zachęca do wychodzenia z piwnicy, ale sezon ogórkowy jest daleko, więc jest git!


Beasties

Data premiery: 1 lipca 2022

Cena: 60.00 zł (eShop)

Bestie żyją w pełnej harmonii i symbiozie z ludźmi. Ale ta harmonia pęka po zniknięciu Beastiemastera. Gildia Beastiemasters wysyła cię do odizolowanej wioski, aby dowiedzieć się, co stało się z mistrzem. Czy znajdziesz mistrza i przywrócisz starą równowagę? Turowy system walki z puzzlami jest przystępnyny dla początkujących, ale oferuje wystarczającą głębię i możliwość planowania ruchów z dużym wyprzedzeniem dla doświadczonych weteranów.

Birushana: Rising Flower of Genpei

Data premiery: 1 lipca 2022

Cena: 200.00 zł 180.00 zł (eShop)

Rozdarta między walczącymi frakcjami i pragnieniem spokojnego życia, czy Shanao może wytyczyć własną ścieżkę i znaleźć kogoś godnego jej podróży w tej powieści wizualnej?
Piętnaście lat po Rebelii Heiji klan Heike osiągnął szczyt swojej potęgi, podczas gdy klan Genji pozostaje zdruzgotany porażką. Ukryty głęboko w górach Kuramy mieszka Shanao, najmłodszy żyjący męski spadkobierca imienia Genji. Jednak Shanao skrywa głęboką tajemnicę znaną tylko nielicznym. Najmłodszy spadkobierca imienia Genji nie jest mężczyzną.
Przygoda prowadzi ją do znalezienia nowych, cenionych relacji, a także czegoś głębszego niż spór między rywalizującymi klanami.

Gamedec

Data premiery: 1 lipca 2022

Cena: 120.00 zł (eShop)

Będziesz tropić przestępców w wirtualnych światach. Bogatych, zepsutych biznesmenów, matek, które chcą lepszego życia dla swoich dzieci, lub korporacje z planami przepisania ludzkości na nowo. Czy działają samotnie, czy też są tylko marionetkami? Co oznacza dla ciebie lub dla nich „szczęśliwe zakończenie”? Każda decyzja, którą podejmujesz, kształtuje świat gry i osobowość twojej postaci. Niektóre decyzje będą wydawały się słuszne, a inne pociągną za sobą nieoczekiwane konsekwencje. Gra nieustannie dostosowuje się do twoich wyborów i nigdy cię nie osądza – tylko ty możesz to zrobić.

APICO

Data premiery: 7 lipca 2022

Cena: TBA (eShop)

APICO to wyluzowana gra symulacyjna o pszczelarstwie — hodowli, zbieraniu i ochronie pszczół!
Zostaw swoją nudną pracę w mieście, aby wrócić do rodzinnego domu w Port APICO i wróć do swoich pszczelarskich korzeni.
Osadzona w szeregu bujnych środowisk, APICO w unikalny sposób łączy minigry w zakresie zbierania zasobów, biologii i pszczelarstwa, czerpiąc pomysły z połączenia prawdziwego i fantastycznego pszczelarstwa i kwiaciarstwa.
Podczas swojej podróży na nowo odkryjesz zaginione gatunki, skrzyżujesz nowe pszczoły i pomożesz ponownie zaludnić wyspy.

Yurukill: The Calumniation Games

Data premiery: 8 lipca 2022

Cena: 160.00 zł (eShop)

Więźniowie pilotują myśliwce Yurukill w serii wyzwań w wirtualnej rzeczywistości. W szybkich quizach muszą przetestować swoje zrozumienie każdego przypadku i wybrać właściwy pas, aby zyskać dodatkowe życia. W Synapsie Uprzedzeń więźniowie prezentują dowody, które zdobywają podczas śledztwa, próbując zniszczyć uprzedzenia czające się w głowach ich katów. Każda sekcja strzelania z góry do dołu kończy się oszałamiającą rozgrywką z bossem. Co więcej, z wyborem trudności Łatwy, Normalny i Piekielny, zarówno początkujący, jak i eksperci będą mieli coś do sprawdzenia swoich umiejętności.

KLONOA Phantasy Reverie Series

Data premiery: 8 lipca 2022

Cena: TBA (eShop)

Klonoa to trójwymiarowa seria gier akcji z side-scrollem, której pierwszy tytuł został wydany przez Namco w 1997 roku. Osadzona w wyjątkowym wszechświecie zamieszkanym przez szereg oryginalnych postaci, gra podąża za bohaterem, Klonoą, który wyrusza w podróż, aby uratować świat.

https://www.youtube.com/watch?v=3fsvwAXqTFA&t=2s

AI: The Somnium Files – nirvanA Initiative

Data premiery: 8 lipca 2022

Cena: 240.00 zł (eShop)

Sześć lat temu odkryto prawą połowę trupa. Lewej połowy nigdy nie znaleziono… aż do sześciu lat później, całkowicie świeża, bez śladów rozkładu. Teraz agenci specjalni Mizuki i Ryuki, wraz ze swoimi partnerami AI, Aibą i Tamą, mają za zadanie rozwiązać dziwaczne seryjne zabójstwa Half Body, jednocześnie odkrywając tajemniczy spisek znany tylko jako Inicjatywa Nirvana.

Time on Frog Island

Data premiery: 12 lipca 2022

Cena: 89.99 zł (eShop)

Straszna burza szalejąca na morzu rzuca twój potężny statek na niebezpieczne skały pobliskiej wyspy.
Potem budzisz się i znajdujesz swój statek w kawałkach na osobliwej wyspie pełnej… żab?
Dzięki długiej jak spaghetti sieci handlowej zwiedzisz całą wyspę, szukając materiałów do naprawy łodzi. Odkrywając świat Time on Frog Island, poznasz przyjazne postacie, rozwiążesz skomplikowane zagadki i znajdziesz ukryte skarby – a to dopiero początek.

F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch

Data premiery: 12 lipca 2022

Cena: 120,00 zł 108,00 zł (eShop)

Eksploruj ponad tuzin unikalnych obszarów na mapie w stylu Action Platformer (Metroidvania). Podstawowa walka, rozwiązywanie zagadek i mechanika platformowa są uzupełnione niezliczonymi ukrytymi pokojami, tajnymi przejściami i skrótami, z wszelkiego rodzaju satysfakcjonującymi wyzwaniami dla graczy.
Mapy są ładowane w locie, aby uniknąć częstych przejść, dzięki czemu ogromne Miasto Pochodni wydaje się jeszcze bardziej szczegółowe i żywe.

XEL

Data premiery: 14 lipca 2022

Cena: TBA (eShop)

Awaryjne lądowanie (a właściwie rozbicie się) na tajemniczej planecie to nienajlepszy dzień w życiu Reid – głównej bohaterki XEL. Wraz z swoim towarzyszem Chapem musi przetrwać na egzotycznym i obcym globie. Na szczęście Reid może wykorzystać swoją umiejętność skoków przez czas i przestrzeń. Dzięki nim odkryje tajemnice tego miejsca oraz zagadkę więzi między nią, a planetą.

Growbot

Data premiery: 14 lipca 2022

Cena: 69.00 zł (eShop)

Growbot to dwuwymiarowa przygoda typu „wskaż i kliknij”, której akcja toczy się na pięknej, biopunkowej stacji kosmicznej. Grasz jako Nara, growbot w trakcie treningu na kapitana. Kiedy twoja stacja w domu zostanie zaatakowana przez szybko rosnące kryształy, od ciebie zależy, czy ją uratujesz.
Gra jest inspirowana klasycznymi grami przygodowymi, takimi jak Loom, nowoczesnymi grami przygodowymi, takimi jak Machinarium, i ma na celu przyciągnięcie zarówno doświadczonych, jak i nowych graczy.

DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace

Data premiery: 15 lipca 2022

Cena: 160.00 zł (eShop)

Załóż pelerynę i przygotuj się, by jako superpsy Krypto i As mknąć przez niebo, chroniąc ulice Metropolis i ratując zwierzaki w tej przygodzie inspirowanej filmem!
Gdy najlepsi przyjaciele Supermana i Batmana odkryją intrygę Lexa Luthora, który chce porwać bezpańskie zwierzęta Metropolis, ci czworonożni wojownicy nie zrobią grzecznie „siad”. Uwolnij moce Lasera w Oczach i Arktycznego Szczeknięcia Krypto lub Batarangi i Atak z Bara Asa, aby zapanować nad złymi LexBotami. Po drodze ratuj zwierzęta, zanim trafią za kraty LexCorp Zoo, i przygotuj się do ostatecznej bitwy z Lexem i jego naszpikowanym technologią Skafandrem Wojennym.
Być superzwierzakiem to nie tylko trud i znoje. Rozpieszczaj swoich futrzastych przyjaciół w Centrum Adopcji, aby pomóc im znaleźć ostateczny dom w zamian za specjalne nagrody. Spotykaj się też ze swoimi kumplami, Chipem, Mertonem i PB, by uczyć się ulepszać swoje supermoce. To ptak… To samolot… To DC Super-Pets!

LOUD

Data premiery: 15 lipca 2022

Cena: 48.00 zł (eShop)

LOUD to podróż jednej dziewczyny do jej marzeń o sławie jako gwiazda rocka, opowiedziana za pomocą zręcznościowej gry muzycznej, która jest łatwa do wystartowania i tak satysfakcjonująca, że nigdy nie będziesz chciał jej odłożyć.

Astrid, to samotna i aspirujący muzyk, która nawet nie odważyła się spełnić swoich marzeń. Jednak wzięcie prawdziwej gitary do ręki po raz pierwszy jest trochę magiczne. Nawet nieśmiała, cicha dziewczyna może odnaleźć swój głos i odkryć, że jest GŁOŚNY, jeśli Bogowie Rocka zdecydują, że jej przeznaczeniem jest scena!

Endling – Extinction is Forever

Data premiery: 19 lipca 2022

Cena: 125.00 zł 112.50 zł (eShop)

Jako ostatnia matka lisa na Ziemi, twoje młode potrzebują całej twojej opieki, aby przetrwać w bezlitosnym świecie na krawędzi zniszczenia. Poznaj to, co pozostało z natury i chroń swoją rodzinę przed wszystkimi zagrożeniami. Jesteś ich ostatnią nadzieją, ponieważ wyginięcie jest wieczne.
Przeżyj świat spustoszony przez ludzkość oczami ostatniego lisa na Ziemi w tej ekologicznej przygodzie.
Odkryj niszczycielską siłę ludzkiej rasy, która każdego dnia psuje, zanieczyszcza i eksploatuje najcenniejsze i najcenniejsze zasoby środowiska naturalnego.
Eksploruj różne trójwymiarowe obszary przewijania w bok i broń swoich małych futrzaków, karm je, obserwuj, jak dorastają, zauważaj ich wyjątkowe osobowości i lęki, a co najważniejsze, pomóż im przetrwać.

River City Saga: Three Kingdoms

Data premiery: 21 lipca 2022

Cena: TBA (eShop)

Kunio, ukochany gorącokrwisty renegat, powraca, by siać spustoszenie w świecie Trzech Królestw!
Historia obejmuje całą drogę od Rebelii Żółtych Turbanów do bitwy o Czerwone Klify poprzez 6 gęstych rozdziałów.
To świetna okazja, aby poznać podstawy Romansu o Trzech Królestwach! Przygotuj się na zupełnie nowe i ekscytujące doświadczenie w Trzech Królestwach, z Kunio jako liderem!

Live A Live

Data premiery: 22 lipca 2022

Cena: 209.80 zł (eShop)

LIVE A LIVE zawiera wiele postaci, którymi można grać, a każdy rozdział rozgrywa się we własnym przedziale czasowym, oferując unikalną mechanikę rozgrywki i lokalizacje. Kto wie, co czeka, gdy wszystkie osiem opowieści zostaną opowiedziane?
Ciesz się swobodą eksploracji w każdym przedziale czasowym, a także turową walką, która różni się w zależności od rozdziału. Każdy bohater ma własny zakres ataków do opanowania – używaj ich mądrze przeciwko wrogom, poruszając się po polu bitwy, aby uniknąć niebezpieczeństwa i uderzyć w odpowiednim czasie.

Azure Striker Gunvolt 3

Data premiery: 28 lipca 2022

Cena: TBA (eShop)

Klasyczna rozgrywka Gunvolt powraca, gdy oznaczasz wrogów strzałkami, aby namierzyć potężnymi atakami elektrycznymi. Ale to nie wszystko! Gunvolt wprowadza także nowe, zapierające dech w piersiach Voltaic Arts! Przedzieraj się przez wrogów swoim „Spark Dash” lub użyj „Lightning Assault”, aby natychmiast przemieścić się za pomocą uderzenia pioruna — i nie tylko.
Przełączaj się między obiema postaciami podczas gry, aby przeżyć ekscytującą akcję 2D na swój własny sposób. A jeśli Kirinowi zabraknie zdrowia, Gunvolt wymknie się spod kontroli, przynosząc katartyczne zniszczenie nawet w przypadku porażki!

Koumajou Remilia Scarlet Symphony

Data premiery: 28 lipca 2022

Cena: 120.00 zł (eShop)

Koumajou Remilia: Scarlet Symphony było kochane przez wielu graczy od czasu pierwszego wydania, wysoko oceniane za jakość rozgrywki i ścieżkę dźwiękową, a także ostrą i gotycką reinterpretację postaci Touhou autorstwa Banpai Akiry.
Ten tytuł jest ulepszoną wersją oryginalnej gry, która obsługuje zremasterowaną grafikę HD i różne dodatkowe funkcje. W nadziei, że więcej graczy spodoba się przygodza Reimu, gra obsługuje teraz 6 języków, w tym angielski. Fani oryginalnej gry i Touhou Project nie mogą również przegapić pełnego japońskiej dubbingu, który jest wyłączną funkcją ulepszonej wersji.

Captain Velvet Meteor: The Jump+ Dimensions

Data premiery: 28 lipca 2022

Cena: TBA (eShop)

Życie Damiena wywraca się do góry nogami, gdy rodzina przenosi się do Japonii. Nieśmiały chłopiec, dzięki mocy swojej nieskończonej wyobraźni radzi sobie ze swoją nowo odkrytą samotnością i tworzy wyimaginowanego bohatera o imieniu „Captain Velvet Meteor”! W swoim wyimaginowanym świecie Damien wyrusza na przygodę ze swoimi ulubionymi bohaterami Jump+ i walczy o przystosowanie się do nowego domu i odnalezienie samego siebie.

Xenoblade Chronicles 3

Data premiery: 29 lipca 2022

Cena: 249.80 zł (eShop)

Dołącz do Noah, Mio i ich przyjaciół, którzy przemierzają epickie krajobrazy, mierzą się z dzikimi stworzeniami i walczą o przerwanie niekończącego się kręgu przemocy, który wiąże ich ojczyzny.
Aionios to świat pełen naturalnego splendoru i tło niekończącego się konfliktu między dwoma wrogimi narodami: Kevesem i Agnusem. Czas jest najważniejszy dla mieszkańców Aionios, którzy niestrudzenie walczą o przedłużenie życia na tyle długo, by móc liczyć na 10-letni okres służby.
Poprzez przypadkowe spotkanie grupa sześciu żołnierzy pochodzących z rywalizujących narodów postanawia odłożyć na bok dzielące ich różnice i współpracować, aby ujawnić nowe zagrożenie – znacznie większe niż to, które towarzyszy nieustannej wojnie.

Digimon Survive

Data premiery: 29 lipca 2022

Cena: TBA (eShop)

W Digimon Survive zupełnie nowa grupa nastolatków kierowana przez Takumę Momozukę gubi się na szkolnej wycieczce kempingowej, znajdując się przeniesieni do dziwnego nowego świata potworów i niebezpieczeństw.
Gdy walczą o drogę z powrotem do domu przez animowany świat trudnych decyzji i śmiertelnych bitew, wybory graczy w trakcie gry będą miały wpływ na ewolucję ich potwornych sojuszników i ostateczne zakończenie. Bitwy w grze toczone są w 2D, w bardziej klasycznym strategicznym stylu RPG.


Pozostałe gry, które ukażą się w lipcu 2022

1 lipca: Almost My Floor, Parasite Pack (Flea, Tapeworm Disco Puzzle), JETBOY & the Randomizer of DOOM, Rainbow Laser Disco Dungeon , Nakana Bundle #1 (Soul Searching + A Night at the Races + Infini), Nakana Bundle #2 (Mythic Ocean + Journey of the Broken Circle + Cosmic Top Secret), Nakana Bundle #3 (EQQO + Lydia + Stilstand)
2 lipca: NinCat
4 lipca: INSTANT SPORTS All-Stars
6 lipca: Quintus and the Absent Truth
7 lipca: Color Breakers, Matchpoint: Tennis Championships, Railways – Train Simulator, Secrets of Magic 4: Potion Master , Sticks Collection, SuperDuck!, Understand, Star Wars Pinball (Pudełko PL)
8 lipca: Super Rebellion, MADiSON, Moonrise Fall
9 lipca: Gangsta Magic
12 lipca: Krut: The Mythic Wings, Hellpoint: Blue Sun
14 lipca: Mothmen 1966, Super UFO Fighter, Superola Champion Edition, WORTH LIFE, Darker Skies, Vzerthos: The Heir of Thunder
15 lipca: Hell Pages
21 lipca: Wayward Strand, POST VOID, Severed Steel, Hell Pie, Aery – Vikings, Arcade Archives: Chack’n Pop
22 lipca: Capcom Arcade 2nd Stadium
23 lipca: Itadaki Smash
26 lipca: Mozart Requiem
28 lipca: Bear and Breakfast, Anonymous;Code
29 lipca: Sword of the Vagrant


Co padnie Waszym łupem w lipcu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Jeden komentarz

Dodaj komentarz