[Aktualizacja] Mamy zwycięzców konkursu Mario Strikers: Battle League Football!

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Zwycięzcy

Po gorących obradach grono redaktorskiego wybrało zwycięzców konkursu Mario Strikers: Battle League Football.

Pierwszym zwycięzcą jest Przemek, a oto jego odpowiedzi na pytania konkursowe:

1. Jakiego bohatera z gier Nintendo chciałbyś zobaczyć kopiącego piłkę na wirtualnym boisku Mario Strikers: Battle League Football?
Odp: King Boo oj tak, tak, tak. Chciałbym zobaczyć, jak duszek połyka piłkę i znikaaaaa, a potem pojawia się w bramce przeciwnika i goooollllll !!! (Takieeee creepyy) Tak sobie to wyobrażam. Duchy to zjawiska paranormalne, a ww. gra to właśnie jeden wielki paranormal activity, tylko że na boisku.
2. Jakich prawdziwych piłkarzy przypominają Ci obecni zawodnicy z Mario Strikers: Battle League Football i dlaczego tak uważasz (można wybrać jednego lub więcej)?
Odp: Polską kadrę… Raz grają wspaniale, a raz nieudolnie i nawet faule i karne nie pomagają. Lewandowski to taki Mario, a Grosicki to Yoshi. Niby strzela, a połyka żółte kartki i murawę podczas gry.

Drugim zwycięzcą jest Adrian, a jego odpowiedzi wyglądały następująco:

1. Jakiego bohatera Nintendo chciałbym zobaczyć na boisku? Kiedyś zapewne powiedziałbym, że jakiegoś pokemona, wszakże mają one duży wachlarz różnych umiejętności. Obecnie jednak mój wybór padłby na Kirbiego. Dlaczego? Coraz bardziej zaczynam lubić tę postać, między innymi za sprawą ostatnio wydanego Kirby Forgotten Land, oraz wcześniejszego występu w Smashach. Przede wszystkim, różowy kulek jest postacią pocieszną. Czego to w grach tego typu (według mnie aspirujących bardziej do kategorii gier familijnych bądź imprezowych, niż gier kompetytywnych) akurat potrzeba. Po drugie ma on bardzo ciekawe właściwości: może zjadać wszystko i wszystkich, co na pewno urozmaiciłoby trochę rozgrywkę, oraz przejmować ich umiejętności. No i ostatnią ważną rzeczą jest fakt, że jest to postać trochę niedoceniana. Zarówno przez Nintendo, graczy, jak i do niedawna mnie. Zasługuje on na odrobinę uwagi.
2. Obecnie nie interesuję się piłką nożną na tyle by (poza kilkoma wyjątkami) znać piłkarzy, dlatego odniosę się do przeszłości footballu. W Mario Strikers Bowser przypomina mi najbardziej Ronaldo z dawnego Realu Madryt. Ten potężny zawodnik, gdy tylko nabrał trochę rozpędu, potrafił siać na boisku prawdziwe spustoszenie. Dokładnie tak samo jest z Bowserem, kiedy tylko piłka wpadnie w jego posiadanie, staje się prawdziwym postrachem wśród przeciwników (a przynajmniej w założeniu, bo w samej grze trzykrotnie mniejsze postacie potrafią go zatrzymać wślizgiem).

Wkrótce zwycięzcy dostaną od nas maila, gdzie zapytamy ich o adres wysyłki dla nagród. Wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za zgłoszenia i liczymy, że następnym razem również zawalczycie o nagrody!


Co prawda sezon piłkarski już za nami, ale już w ten piątek rozpoczniemy wirtualne zmagania w Mario Strikers: Battle League Football tylko na Nintendo Switch! Zanim do tego dojdzie mamy dla was konkurs, w którym do wygrania będą gadżety z gry Mario Strikers: Battle League Football. Zwycięzcy otrzymają zestawy upominków składające się z: koszulki, szaliku i plakatu, a wszystkie są opatrzone grafikami z Mario Strikers: Battle League Football!

Udział w konkursie może wziąć każdy! Aby wygrać, trzeba będzie udzielić odpowiedzi na dwa pytania:

1. Jakiego bohatera z gier Nintendo chciałbyś zobaczyć kopiącego piłkę na wirtualnym boisku Mario Strikers: Battle League Football?
2. Jakich prawdziwych piłkarzy przypominają Ci obecni zawodnicy z Mario Strikers: Battle League Football i dlaczego tak uważasz (można wybrać jednego lub więcej)?

Odpowiedzi możecie wysyłać w komentarzach pod tym wpisem lub na e-mail: konkursy@mynintendo.pl

Macie na to dwa tygodnie, a 24 czerwca po obradach redaktorów ogłosimy, które dwie odpowiedzi były według nas najlepsze i skontaktujemy się ze zwycięzcami! Bardzo ważne jest, abyście użyli aktywnego i poprawnego adresu e-mail, gdyż tylko tak będziemy w stanie się z wami skontaktować w razie zwycięstwa.

Koszulka sygnowana logiem Mario Strikers: Battle League Football i Nintendo
Szalik z motywem Mario Strikers: Battle League Football
Plakat z gry Mario Strikers: Battle League Football

Konkurs zorganizowany we współpracy z ConQuest Entertainment – oficjalnym dystrybutorem Nintendo w Polsce.

O grze Mario Strikers: Battle League Football:

Wszystko jest dozwolone na tym boisku!

Dąż do zwycięstwa dzięki pracy zespołowej, wślizgom, przedmiotom wspierającym od fanów i zwiększającym wynik Hyper Strikes w Mario Strikers: Battle League Football na Nintendo Switch. Zrób wszystko, aby wygrać w szalonym lokalnym trybie wieloosobowym i połącz siły z innymi graczami online, aby stać się najlepszym klubem na świecie!
W pierwszym składzie zobaczymy takich trampkarzy jak: Mario, Peach, Luigi, Toad, Bowser, Rosalina, Yoshi, Donkey Kong, Wario, Waluigi oraz Boom Boom, który będzie pełnił rolę bramkarza.
Wyposażenie Twoich piłkarzy w inny sprzęt nie tylko zmieni ich wygląd, ale także dostosuje ich atrybuty do Twojego planu gry. Użyj monet zdobytych podczas rozgrywania meczów, aby odblokować nowe zestawy sprzętu do założenia podczas następnego spotkania. Mieszaj i dopasowuj różne części, aby znaleźć idealną kombinację statystyk i stylu.
Weź udział w trybie online Strikers Club i stwórz własny klub, dostosowując stadion, stroje i herb drużyny. Rekrutuj graczy i rywalizuj z innymi klubami z całego świata w ciągu tygodniowych sezonów, aby zdobyć wystarczającą liczbę punktów do wspięcia się na sam szczyt ligi.

Mario Strikers: Battle League Football debiutuje 10 czerwca 2022 roku, a grę znajdziecie w eShopie.

Dodaj komentarz