LEGO Brawls z datą premiery

Klocki w dłoń niczym broń! Stwórz swojego AWANTURNIKA i pokaż wszystkim znajomym, kto rozdaje klocki w twoim otoczeniu.

Będąc berbeciem, często bawiłem się klockami LEGO (lub ich klonami), a jedną z ulubionych zabaw, była bitwa w wojnę. Tym bardziej cieszy mnie, że nie tylko ja tak miałem, bo przecież LEGO Brawls jest tym samym, tylko na ekranie konsol/telewizorów. Drugiego września na Nintendo Switch Bandai Namco wyda grę od Red Games, która swoją pierwotną premierę miała na Apple Arcade niemal dwa lata temu. LEGO Brawls to bijatyka, w której stworzymy własną postać i którą przemierzymy szereg ulubionych światów znanych z zestawów LEGO. Zagramy sami lub wspólnie z ze znajomymi na kanapie i przez sieć.

Kluczowe elementy:

  • STWÓRZ SWOJEGO NAJLEPSZEGO AWANTURNIKA – Zaprojektuj swojego najlepszego herosa-minifigurkę LEGO, który będzie miał niepowtarzalny styl, strategię i osobowość. Kaktus z charakterem? Kłótliwy woźny-ninja, który posiada wojownicze kurczaki? Klaun wymachujący młotem i mający kilka porachunków do wyrównania? Pewnie! Zbuduj najlepszego awanturnika i awansuj na kolejne poziomy, odblokowując nową zawartość!
  • WEŹ UDZIAŁ W POTYCZKACH W KRAINACH Z EPICKIMI MOTYWAMI LEGO – Możesz walczyć w krainach ze wszystkimi swoimi ulubionymi motywami ze świata LEGO: od pełnej awanturników Zatoki Barakud przez podmokłe jaskinie wodnego świata Ninjago Seabound oraz pokryty kurzem salon na Dzikim Zachodzie po mistyczną dżunglę Monkie Kid! Przy okazji odblokuj i zbieraj minifigurki, ulepszenia oraz emotki.
  • GRAJ ZE ZNAJOMYMI DZIĘKI TRYBOWI WIELOPLATFORMOWEMU – Połącz siły z innymi, zakładając drużynę i bierz udział w potyczkach 4 kontra 4, lub graj w trybie battle royale, w którym „każdy gracz dba o siebie”. Dzięki wielu trybom gry każdy poziom oferuje unikalne wyzwania oraz warunki wygranej.
  • WALCZ, ZBUDUJ POSTAĆ I OSIĄGNIJ SZCZYT W ŚWIATOWYCH RANKINGACH – Uważasz, że jesteś twardzielem? Walcz o szczyt i sprawdzaj swoje miejsce w rankingu, aby dowiedzieć się, jak radzisz sobie w porównaniu z innymi graczami z całego świata! Czy masz to, czego trzeba, aby zostać najlepszym brawlerem?

Dodaj komentarz