Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Na początku przyszłego roku odwiedzimy labirynty Gallerii

Nippon Ichi Software w końcu po ponad 2 niemal dwóch latach od wydania gry w Japonii, wypuści nowy Labirynt na Zachód.

Labyrinth of Galleria: The Moon Society trafi na Nintendo Switch na początku przyszłego roku. Za grą stoi Nippon Ichi Software, którzy wcześniej stworzyli bardzo dobre Labyrinth of Refrain: Coven of Dusk, więc gatunek znają bardzo dobrze. W grze będziemy duszą, która zagra tak, jak nam rozkaże Madame Marta. Wspólnie z jej asystentką Eureką i armią marionetek postaramy się odnaleźć Curios d’art w pełnych uroku i zaczarowanych potworów lochach. Dzięki sporej ilości kustomizacji gracze będą mogli stworzyć nawet 40 postaci, którymi postaramy się podbić labirynt. Deweloper obiecuje ponad 50 godzin przygody, a dodatkowo będziemy mogli wybrać pomiędzy japońską i angielską ścieżką dźwiękową.

Kluczowe elementy:

  • Odrodzenie Labiryntu – jako duchowy następca Labirynth of Refrain, Labirynt Galerii przedstawia przygodę z eksploracją lochów z nowymi ulepszeniami, które mają na celu wzbogacenie rozgrywki!
  • Niekończąca się eksploracja – Zanurz się w głąb labiryntu, aby odkryć jego sekrety podczas ponad 50 godzin eksploracyjnej przygody!
  • Dostosuj swoich towarzyszy – Zbuduj swoją brygadę wiedźm w zespół skrojony na miarę, korzystając z różnorodnych paktów i marionetkowych żołnierzy, które można dalej dostosowywać, aby uzyskać maksymalny potencjał bojowy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Sticky Post

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Nintendo Switch

Teenage Mutant Ninja Turtles! Cowabunga! Żółwie Ninja wróciły naładowane mocą po same skorupy, niestety na niezbyt długo.

Nintendo Switch

Mario Strikers: Battle League Football to przyjemny powrót na małe boiska, piękne trybuny i pustą zawartość.

Nintendo Switch

Zanim przyjdzie nam zabrać się za głównie danie, Eiyuden Chronicles: Rising postara się przedstawić to i owo w uniwersum.

Nintendo Switch

Może szybka partyjka w karty?

Nintendo Switch

Wonder Boy, what is the secret of your power?

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Squish

Data: 28 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Upiorna, gąbczasta i szybka gra towarzyska, w której ty i maksymalnie trzech lepkich przyjaciół bawicie się w podziemnej krypcie, spadając na siebie. Musisz pchać bloki, robić uniki i skakać, aby przetrwać szaleństwo i zgnieść przeciwników. Ostatnia pozycja Skelegoo zabiera wszystko!

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Dzięki temu ogromnemu rozszerzeniu świat Monster Hunter Rise staje się jeszcze większy i ciekawszy. Wprowadza ono nowe potwory, lokalizacje i nie tylko! W trakcie wydarzeń rozgrywających się w Monster Hunter Rise okrzyknięto Cię „Nieulękłym Płomieniem Kamury”. Teraz musisz wyruszyć w rejs, by odkryć źródło potwornego zamorskiego zagrożenia, które zawisło nad królestwem! Docierając do Posterunku Elgado, […]

Neon White

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Neon White to ukazywana z perspektywy pierwszej osoby, błyskawiczna gra akcji o zabijaniu demonów w Niebiosach. Grasz jako White – zabójca wyrwany z otchłani Piekła, który otrzymał możliwość pozostania w Niebiosach. Zabójcy, z którymi rywalizujesz, wydają się znajomi… Czyżby zdarzyło Ci się spotkać ich wcześniej? W grze gracz będzie gromadził Karty Duszy i wymieniał je […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Kultowa seria JRPG zmierza powoli na Nintendo Switch. Już teraz możecie poznać bohaterów, których losami pokierujecie we wrześniu.

Nintendo Switch

Jak wypada 9 przygoda Adola Christina na Nintendo Switch?

Nintendo Switch

NIS America potwierdziło, że 3 września wyda w Europie składankę Prinny Presents NIS Classics Volume 1. W skład kolekcji wchodzą dwa strategiczne RPG-i: Phantom...