Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Na początku przyszłego roku odwiedzimy labirynty Gallerii

Nippon Ichi Software w końcu po ponad 2 niemal dwóch latach od wydania gry w Japonii, wypuści nowy Labirynt na Zachód.

Labyrinth of Galleria: The Moon Society trafi na Nintendo Switch na początku przyszłego roku. Za grą stoi Nippon Ichi Software, którzy wcześniej stworzyli bardzo dobre Labyrinth of Refrain: Coven of Dusk, więc gatunek znają bardzo dobrze. W grze będziemy duszą, która zagra tak, jak nam rozkaże Madame Marta. Wspólnie z jej asystentką Eureką i armią marionetek postaramy się odnaleźć Curios d’art w pełnych uroku i zaczarowanych potworów lochach. Dzięki sporej ilości kustomizacji gracze będą mogli stworzyć nawet 40 postaci, którymi postaramy się podbić labirynt. Deweloper obiecuje ponad 50 godzin przygody, a dodatkowo będziemy mogli wybrać pomiędzy japońską i angielską ścieżką dźwiękową.

Kluczowe elementy:

  • Odrodzenie Labiryntu – jako duchowy następca Labirynth of Refrain, Labirynt Galerii przedstawia przygodę z eksploracją lochów z nowymi ulepszeniami, które mają na celu wzbogacenie rozgrywki!
  • Niekończąca się eksploracja – Zanurz się w głąb labiryntu, aby odkryć jego sekrety podczas ponad 50 godzin eksploracyjnej przygody!
  • Dostosuj swoich towarzyszy – Zbuduj swoją brygadę wiedźm w zespół skrojony na miarę, korzystając z różnorodnych paktów i marionetkowych żołnierzy, które można dalej dostosowywać, aby uzyskać maksymalny potencjał bojowy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Super Mega Baseball 4

Data: 2 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Chwyć rękawicę i kij – pora wyjść na boisko z najlepszymi zawodnikami w historii, ponieważ Legendy pojawiły się w Super Mega Baseball 4. Do uwielbianego składu Super Mega League All-Stars dołączy ponad 200 byłych zawodowych graczy, takich jak Vladimir Guerrero, Johnny Damon, Ozzie Smith i Jason Giambi. Uderzaj, rzucaj i rób wślizgi do bazy, korzystając […]

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

Zobacz też

Nintendo Switch

Muzyczna przygoda w rytmie JRPG umili nam dzień rozpoczęcia roku szkolnego. Na pierwszy miesiąc powinno wystarczyć.

Nintendo Switch

Drugi film poświęcony zachodniemu wydaniu CRYMACHINA trafił do sieci, a w nim prezentacja bohaterek i bohaterów z gry.

Nintendo Switch

Kolejna wersja demonstracyjna do ogrania jest już gotowa do ściągnięcia w Nintendo eShop! Tym razem czeka na nas kryminalna zagadka.

Nintendo Switch

Wszystkim fanom JRPG nie trzeba tej serii przedstawiać, a Ci, co nie znają The Legend of Nayuta: Boundless Trails muszą poczekać do jesieni.