Trzy kolejne gry z Kirbim są już dostępne w NSO

Snesowe klasyki z różowym pochłaniaczem wszystkiego, co stanie mu na drodze, są już dostępne w abonamencie NSO

Kirby hucznie świętuje swoje 30 urodziny! Po spektakularnym sukcesie The Forgotten Land Nintendo pozwoli nam pobawić się klasycznymi częściami z różowym kulkiem w akcji. Już od dzisiaj abonenci Nintendo Switch Online, mogą zagrać na swoich konsolach Nintendo Switch w trzy części Kirbiego wydane na Super Nintendo, są to:

  • Kirby’s Dream Course – W tej inspirowanej golfem grze jeden lub dwoje graczy zmierzą się z ośmioma dziwacznymi polami golfowymi. Aby ukończyć dołek, gracze muszą pokonać każdego wroga na boisku i wrzucić do dziury Kirby’ego w kształcie kuli. Mniej strzałów oznacza wyższy wynik. Oprócz planowania mocy i trajektorii każdego strzału gracze muszą mądrze wykorzystać 10 umiejętności kopiowania Kirby’ego.
  • Kirby’s Dream Land – Prostota ataku wdechu/plucia Kirby’ego i zdolność Kirby’ego do latania nad przeszkodami sprawiły, że jest to idealna gra dla początkujących. Wprowadziła ona wielu wrogów i ulepszeń, które są teraz tak dobrze znane fanom Kirby’ego. Wprowadziła również postać, która często była głównym przeciwnikiem Kirby’ego: Króla Dedede!
  • Kirby Super Star – Osiem gier w jednej? To brzmi jak zabawa! Ten tytuł wprowadził czapki Copy Ability, które zmieniły wygląd Kirby’ego w zależności od posiadanej mocy. Ta gra dała również Kirby’emu możliwość przekształcenia wyposażonej umiejętności kopiowania w pomocnika, co dodało nowy rodzaj gry kooperacyjnej do miksu. Pomocnik mógł być kontrolowany przez sztuczną inteligencję gry lub przez drugiego gracza, a każdy typ Pomocnika miał swoje własne ruchy.

Co ciekawe Nintendo odblokowało w tych grach Sekretne Tryby.

Dodaj komentarz