Pierwsze spojrzenia na Fairy Fencer F: Refrain Chord

Nie musieliśmy czekać długo, na pełne ujawnienie gry i już dzisiaj możemy poznać dodatkowe szczegóły i zobaczyć grę w ruchu.

Ruszyła maszyna! Compile Heart wspólnie ze Sting, wypuścili dzisiaj do sieci pierwszy pełny zwiastun gry oraz oficjalną stronę dla Fairy Fencer F: Refrain Chord. Potwierdzono, że gra będzie strategicznym RPG, powracają szermierze i wróżki, a nowymi bohaterami będą divy. Bohaterem historii jest Fang, szermierz, który wpłata się w sam środek wojny między boginią a bogiem. Na swojej drodze spotyka dwie divy, z których jedna ratuje ludzi piosenkami, a druga pierze im mózgi. Wspólnie z nami wyrusza świat i wprowadza swój los w ruch.

W walce będziemy wykorzystywać poziom elewacji, a ważnym czynnikiem będzie odpowiednie wykorzystanie piosenek. Powraca system Fairize, który po naładowaniu odpowiedniego paska podbije nasze statystyki, a także zezwoli na użycie specjalnych ataków. Nadal będziemy mogli zarządzać drużyną, zmieniając ekwipunek i wymieniając 'pod-wróżki’. Gdy zechcemy odpocząć od fabuły, to w trakcie eksploracji będziemy mogli oddać się poszukiwaniom skarbów.

Fairy Fencer F: Refrain Chord debiutuje w Japonii 15 września, poniżej możecie sprawdzić najświeższy zwiastun, a [tutaj] obadać oficjalną stronę gry.

Dodaj komentarz