Azure Striker Gunvolt 3 z angielskim dubbingiem!

Jeśli lubicie japoński dubbing, ale przeszkadza wam wykrzykiwanie nazwa ataków, przez bohaterów to pora przesiąść na angielskie rozwiązanie.

Inti Creates deweloper długo wyczekiwanej trzeciej części Azure Striker Gunvolt, ogłosił, że w grze po raz pierwszy w historii serii, znajdzie się pełny angielski dubbing. W rolę Kirin wcieli się Kelly Baskin, Gunvolta zagra Sean Chiplock, Lumen zabrzmi głosem Diany Garnet, a jako Black Badge przemówi Ryan Colt Levy. Twórcy wspomnieli także o nowym trybie – Story Mode+, gdzie w czasie rzeczywistym bez żadnych hamulców przejdziemy fabułę. Dodatkowo ruszyła przedsprzedaż wersji standardowej ($39.99) i limitowanej ($79.99 gry przez Limited Run Games. Azure Striker Gunvolt 3 zadebiutuje na Nintendo Switch 28 lipca.

Seria Gunvolt rozpoczęła się w 2014 roku ekskluzywną grą na 3DS Azure Striker Gunvolt. W 2016 roku Azure Striker Gunvolt 2 kontynuował historię bohatera Gunvolta u boku jego rywala Copena. A teraz, w 2022 roku, Azure Striker Gunvolt 3 w końcu pojawia się w miejscu, w którym druga część się zakończyła, jest więc oficjalną kontynuacją.

Nowa bohaterka Kirin walczy u boku Gunvolta, pozwalając graczom zmieniać postacie w locie, dodając nowy element do szybkiej rozgrywki akcji 2D. Znajome twarze powrócą jako „impulsy obrazu”, nowy system, który pozwala graczom wykorzystywać postacie z przeszłości serii w walce z ponad 150 dostępnymi przeciwnikami!

Dzięki współpracy Keijiego Inafune (CEVEL5 comcept CCO), producenta wykonawczego serii / kierownika akcji, Inti Creates rozwinęło akcję Gunvolt 3, aby przewyższyć oczekiwania współczesnych graczy na platformie Nintendo Switch. Gracze będą zachwyceni szybką i precyzyjną akcją w Azure Striker Gunvolt 3!

Dodaj komentarz