Kirby 64: The Crystal Shards kolejnym tytułem, który wkrótce trafi do NSO+

22-letni tytuł z różowym kulkiem, już za kilka dni będzie dostępny dla wszystkich posiadaczy rozszerzonego abonamentu Nintendo.

Już 20 maja oferta gier z Nintendo 64 dostępnych dla abonentów Nintendo Switch Online + Expansion Pack zostanie rozbudowana o kolejny tytuł. Po Mario Golf, F-Zero X i The Legend of Zelda: Majora’s Mask, przyszła pora na przygody najokrąglejszego różowego bohatera w historii – Kirby 64: The Crystal Shards.

Oficjalne informacje:

Przemknij obok wrogów, szybuj w przestworzach i pływaj w głębinach oceanu, gdy Kirby zmierzy się z ciemną materią w zupełnie nowej przygodzie. Wdychaj, wydychaj i połykaj swoich wrogów, a następnie kopiuj i łącz ich umiejętności i używaj ich jak własnych! Połącz siły ze znajomymi przyjaciółmi i wrogami — takimi jak Waddle Dee i King Dedede — podczas podróży przez senne światy w poszukiwaniu zaginionych Kryształowych Odłamków.

Kluczowe elementy:

  • Kradnij, kopiuj i łącz umiejętności – Kradnij wrogą broń, kopiuj wrogie umiejętności, a następnie miksuj i dopasowuj dziesiątki nowych specjalnych ataków, od naładowanego błyskawicą głazu po chłodzoną salwę śmiercionośnych resztek!
  • Wyrusz poza krainę marzeń do sześciu różnych planet – zobacz wszystko, od jałowego krajobrazu lawy po futurystyczną fabrykę słodyczy! Miłośnicy akcji platformowej niech przygotują się na prawdziwą ucztę!
  • Uderzaj, bij i rzucaj w trzech dodatkowych grach dla wielu graczy – odkryj minigry, takie jak 100-yard Hop i Bumper Crop Bump, aby uzyskać pełną zabawy akcję dla czterech graczy!

Dodaj komentarz