Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Japonia

Fairy Fencer F: Refrain Chord to nowy taktyczny RPG na horyzoncie

Renesans taktycznych gier nastał chyba na dobre! Poprzednia część była JRPG-iem, a nowy Refrain Chord będzie opierał się na strategii.

W ostatnim numerze Famitsu wydawca Compile Heart oraz deweloper Sting wspólnie zapowiedzieli nową grę. Fairy Fencer F: Refrain Chord to kontynuacja gry Fairy Fencer F pierwotnie wydanej na PlayStation 3 w 2013 roku, a w 2019 została sportowana na Nintendo Switch z podtytułem Advent Dark Force.
Największą nowością jest zmiana gatunku na taktyczny RPG, w którym zobaczymy asortyment postaci znanych z serii. Kluczowym elementem będzie Dramatyczny rezonans, który będzie mógł odwrócić losy walki. To akcja wysokiego ryzyka, która aktywuje się w momencie śpiewu naszego sojusznika lub wroga. Wsparcie Fairy Boost ma wysoki stopień swobody, a na mapie świata znajdują się elementy poszukiwania skarbów. Póki co to wszystkie nie ma więcej informacji o grze, ale tych możemy oczekiwać w niedalekiej przyszłości.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Idzie Luty, szykuj bu... Nintendo Switch! W drugim miesiącu tego roku będzie w co grać! Szczególnie jeśli jesteś fanem JRPG.

Recenzje

W końcu się doczekałem! Pierwsze zajawki prototypu Moonridera pojawiły się prawie trzy lata temu. W tym okresie miałem już zaliczone dwie poprzednie produkcje JoyMashers...

Nintendo Switch

Pokemony to zwierzęta, a Digimony to przyjaciele. A Digimon Survive to dobra mieszanka nowelki i strategicznego RPG-a.

Nintendo Switch

Pora ostatecznie pożegnać się z 2022 rokiem! Wspólnie z wami wybraliśmy najważniejsze gry, jakie zostały wydane w zeszłym roku.

Nintendo Switch

No kto by się spodziewał takiego obrotu spraw? Wszystko wskazuje na to, że w 2023 roku ponownie będzie w co grać na Nintendo Switch!

Podsumowanie

Koniec roku oznacza czas podsumowań! Kilku śmiałków postanowiło odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie do poprzednich 12 miesięcy.

  1. Dzięki za reckę. Miałem tą grę na uwadze bo podoba mi się styl graficzny, no i to RPG. Podobnie jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w lutym 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Crossroads Inn

Data: 28 lutego, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W Crossroads Inn wcielasz się w postać właściciela tawerny, która znajduje się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do Twoich zadań należy zatrudnienie i wyszkolenie odpowiednich pracowników, zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich oraz ustalanie menu dopasowanego do odwiedzających Cię gości. Planuj z wyprzedzeniem, dogadzaj różnym grupom społecznym odwiedzającym twój lokal, miej również baczenie na […]

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Story of Seasons: A Wonderful Life

Data: 30 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Twoje nowe życie zaczyna się w Zapomnianej Dolinie, spokojnej społeczności, w której kiedyś twój ojciec i jego przyjaciel Takakura marzyli o prowadzeniu farmy. Zaprzyjaźniając się z mieszkańcami doliny i wypełniając dziedzictwo ojca, będziesz wieść beztroskie życie na farmie, uprawiając rośliny i hodując zwierzęta. W miarę upływu pór roku znajdziesz swojego partnera na całe życie, razem […]

Zobacz też

Japonia

Nie musieliśmy czekać długo, na pełne ujawnienie gry i już dzisiaj możemy poznać dodatkowe szczegóły i zobaczyć grę w ruchu.

Japonia

Nie twórzcie gier wideo, które wessą was do growego świata, bo skończycie jak bohaterowie tej przygody

Nintendo Switch

W poszukiwaniu skradzionego Biustonosza Ciemności