Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch zmierza na Nintendo Switch

Mam tę moc, mam tę moc, w mojej ogromnej metalowej rękawicy i nie zawaham się jej użyć.

Ekskluzywna gra z PlayStation kończy z byciem niedostępną i trafi na inne platformy, w tym na Nintendo Switch. Microids ogłosiło, że wraz z pudełkową premierą F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch, gra zostanie wydana na hybrydową konsolę w trzecim kwartale 2022 roku. W tej dwuwymiarowej metroidvanii wcielimy się w Raytona, królika walczącego o wolność, który po aresztowaniu swojego najlepszego przyjaciela, zakłada ogromną metalową rękawicę i rusza mu na ratunek. Niby prosta akcja przeradza się w ogromny harmider, w który zamieszani są również: Legion, Ruch Oporu i Banda Szczurów.

Oficjalne informacje

Bezproblemowe mapy wypełnione wyzwaniami do eksploracji
Eksploruj ponad tuzin unikalnych obszarów na mapie w stylu Action Platformer (Metroidvania). Podstawowa walka, rozwiązywanie zagadek i mechanika platformowa są uzupełnione niezliczonymi ukrytymi pokojami, tajnymi przejściami i skrótami, z wszelkiego rodzaju satysfakcjonującymi wyzwaniami dla graczy.
Mapy są ładowane w locie, aby uniknąć częstych przejść, dzięki czemu ogromne Miasto Pochodni wydaje się jeszcze bardziej szczegółowe i żywe.

Zręcznościowy system walki z płynnym przełączaniem między trzema broniami
Pięść, Wiertło i Bicz to trzy bronie o zupełnie różnych stylach walki, które zapewniają płynne przełączanie między wysokimi kombinacjami, wysokimi obrażeniami i atakami dalekiego zasięgu. Pokonaj wroga, wybierając najbardziej odpowiednią formę ataku do sytuacji.
Gracze będą rzucać wyzwanie dziesiątkom różnych typów wrogów, każdy z własną bronią i atakami, wszyscy współpracujący, aby powalić gracza. Wyjątkowi bossowie o niezwykłych stylach walki zapewniają nowe i wyjątkowe wrażenia z gry.

Diesel-punkowa estetyka stworzona za pomocą Unreal Engine 4
Estetyka gry w stylu diesel-punk została zainspirowana silnikami spalinowymi, które zostały połączone ze wschodnim pejzażem miejskim z minionej epoki, aby nadać Torch City niepowtarzalny charakter wizualny. Wyraźny kontrast między futrzastymi zwierzętami a sterylnymi mechanicznymi żołnierzami wprowadza wątek konfliktu w fabułę gry.
Realistyczna grafika 3D oparta na silniku Unreal Engine 4 w połączeniu z renderowaniem opartym na fizyce przenosi gatunek Action Platformer (Metroidvania) na zupełnie nowy poziom jakości grafiki.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Idzie Luty, szykuj bu... Nintendo Switch! W drugim miesiącu tego roku będzie w co grać! Szczególnie jeśli jesteś fanem JRPG.

Recenzje

W końcu się doczekałem! Pierwsze zajawki prototypu Moonridera pojawiły się prawie trzy lata temu. W tym okresie miałem już zaliczone dwie poprzednie produkcje JoyMashers...

Nintendo Switch

Pokemony to zwierzęta, a Digimony to przyjaciele. A Digimon Survive to dobra mieszanka nowelki i strategicznego RPG-a.

Nintendo Switch

Pora ostatecznie pożegnać się z 2022 rokiem! Wspólnie z wami wybraliśmy najważniejsze gry, jakie zostały wydane w zeszłym roku.

Nintendo Switch

No kto by się spodziewał takiego obrotu spraw? Wszystko wskazuje na to, że w 2023 roku ponownie będzie w co grać na Nintendo Switch!

Podsumowanie

Koniec roku oznacza czas podsumowań! Kilku śmiałków postanowiło odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie do poprzednich 12 miesięcy.

  1. Dzięki za reckę. Miałem tą grę na uwadze bo podoba mi się styl graficzny, no i to RPG. Podobnie jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w lutym 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Crossroads Inn

Data: 28 lutego, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W Crossroads Inn wcielasz się w postać właściciela tawerny, która znajduje się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do Twoich zadań należy zatrudnienie i wyszkolenie odpowiednich pracowników, zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich oraz ustalanie menu dopasowanego do odwiedzających Cię gości. Planuj z wyprzedzeniem, dogadzaj różnym grupom społecznym odwiedzającym twój lokal, miej również baczenie na […]

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Story of Seasons: A Wonderful Life

Data: 30 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Twoje nowe życie zaczyna się w Zapomnianej Dolinie, spokojnej społeczności, w której kiedyś twój ojciec i jego przyjaciel Takakura marzyli o prowadzeniu farmy. Zaprzyjaźniając się z mieszkańcami doliny i wypełniając dziedzictwo ojca, będziesz wieść beztroskie życie na farmie, uprawiając rośliny i hodując zwierzęta. W miarę upływu pór roku znajdziesz swojego partnera na całe życie, razem […]

Zobacz też