[Rozkład Jazdy] Maj 2022

Rozkład jazdy jest znany! Jazda z grami!


Best Month Ever

Data premiery: 5 maja 2022

Cena: 79,99 zł 71,99 zł (eShop)

Wciel się w Louise w pełnej wyzwań drodze przez USA lat 60., aby zapewnić przyszłość swojemu dorastającemu synowi. Naucz Mitcha najważniejszych życiowych prawd w dzisiejszym, okrutnym momentami świecie. Odróżnianie dobra ode złego nigdy nie było łatwe, a tym bardziej jako samotna dwudziestokilkuletnia matka z przeuroczym ośmiolatkiem pod Twoją opieką. Podejmuj, tak jak w prawdziwym życiu, wybory, które, ukształtują Mitcha i to od nich będzie zależeć, kim Mitch stanie się, kiedy dorośnie.

Citizen Sleeper

Data premiery: 5 maja 2022

Cena: 80,00 zł 72,00 zł (eShop)

Od twórcy In Other Waters, z oszałamiającą grafiką postaci Guillaume’a Singelina, Citizen Sleeper to narracyjna gra RPG osadzona na Erlin’s Eye, zrujnowanej stacji kosmicznej, która jest domem dla tysięcy ludzi próbujących przetrwać na obrzeżach międzygwiezdnego kapitalistycznego społeczeństwa.
Jesteś śpiącym, cyfrową ludzką świadomością w sztucznym ciele, należącą do korporacji, która chce cię z powrotem. Wśród nieznanych i kolorowych mieszkańców Erlin’s Eye musisz budować przyjaźnie, zarabiać na utrzymanie i poruszać się po frakcjach tej dziwnej metropolii, jeśli masz nadzieję przeżyć i zobaczyć następny cykl.

Eiyuden Chronicle: Rising

Data premiery: 10 maja 2022

Cena: 65 zł (eShop)

Eiyuden Chronicle: Rising to gra RPG akcji, osadzona w tym samym świecie co Eiyuden Chronicle i przedstawiająca przedwojenne wątki różnych postaci, które stają się później twoimi towarzyszami w Eiyuden Chronicle.
Gra wprowadza część bohaterów znanych z Eiyuden Chronicle w oryginalnej i pełnej emocji historii z pasjonującą akcją i elementami budowy miasta.

Source of Madness

Data premiery: 11 maja 2022

Cena: TBA (eShop)

Source of Madness to side-scrollowy mroczny roguelite akcji osadzony w Loam Lands, pokręconym świecie inspirowanym Lovecraftianem, napędzanym przez generację proceduralną i uczenie maszynowe AI. Wciel się w rolę nowego akolity, który wyrusza w koszmarną odyseję. Odkryj kosmiczne sekrety Gliniastych Ziem i Wieży Szaleństwa, tajemniczej cytadeli księżyca.
Przerażające potwory, z którymi się spotykasz, nigdy nie są takie same, wymyślone z pomocą generowania proceduralnego i zaanimowane za pomocą sztucznej inteligencji sieci neuronowej.
Na graczy czeka wybuchowa magia i walka wręcz, labiryntowa eksploracja otoczenia, potężne zarządzanie łupami i drzewko umiejętności wypełnione zdolnościami, klasami i zaklęciami.
Fascynujący świat Loam Lands został wykonany w pięknym stylu graficznym wspomaganym przez sztuczną inteligencję. Ujawni on głęboką, tajemną wiedzę, gdy gracze odkryją wiele jego sekretów.

The Centennial Case: A Shijima Story

Data premiery: 12 maja 2022

Cena: 229 zł (eShop)

The Centennial Case: A Shijima Story to nowa, wyjątkowa gra przygodowa z tajemnicą w tle.
Wyreżyserowany przez Koichiro Ito, z Yasuhito Tachibaną jako operatorem i reżyserem scenariusza, piękny, ale ekscytujący materiał akcji na żywo przeplata się z zagadkami do rozwiązania, tworząc niezwykle wciągającą rozgrywkę.
Gracz śledzi łańcuch morderstw, które mają miejsce na przestrzeni stulecia. Cztery morderstwa zostały popełnione w trzech różnych okresach – 1922, 1972 i 2022.
Każdy odcinek składa się z trzech części, fazy incydentu, fazy rozumowania i fazy rozwiązania, zachęcając gracza do płynnego wejścia w ten tajemniczy świat.
Zbadaj te okresy, zbierz wiele wskazówek i rozwiąż 100-letnią zagadkę.

Seven Pirates H

Data premiery: 12 maja 2022

Cena: 159 zł (eShop)

Seven Pirates H to tradycyjna gra RPG skoncentrowana na eksploracji i odkrywaniu z gigantyczną dawką fanservice! Jako Parute będziesz dowodzić drużyną potwornych dziewczyn w walce z niegrzecznymi wrogami, wykorzystując ich słabości, do zdobycia przewagi w walce turowej. Podróżuj po wyspach i z pomocą Ottona, aby dotrzeć do tajnych obszarów, zbierać przedmioty i zwiększać swoje umiejętności w miarę zdobywania kolejnych poziomów!
Dołącz do przygody młodej piratki Parute Kairi i małego potwora Ottona, aby znaleźć zaginione skarby Morza Monsupi! Zdeterminowana, by wyrobić sobie legendarne imię, Parute wyrusza w rejs z magicznym kompasem i pomocą nowo odkrytych towarzyszek-potworów, ale to, co zaczyna się od hałaśliwej wędrówki po niezbadanych wyspach, stopniowo ujawnia coś bardziej złowrogiego. Dzięki barwnym spotkaniom z rywalizującymi piratami i mieszkańcami w potrzebie Parute i spółka dowiadują się niepokojących prawd o królu, który rządzi tymi wodami, co prowadzi do konfrontacji, która może rozerwać ich uroczą załogę na strzępy!

Dungeons of Dreadrock

Data premiery: 12 maja 2022

Cena: 40 zł (eShop)

Dungeons of Dreadrock to gra przygodowa, która obejmuje akcję, eksplorację i walkę, ale skupia się głównie na łamigłówkach.
„Każdego roku do pokonania Króla Gór wybierany jest młody chłopiec”. – tylko tym razem to twój brat. Po odprowadzeniu go do Bramy Martwego Króla i umożliwieniu mu samodzielnego wejścia zgodnie z zaleceniami… Cóż, powiedzmy, że sprawy potoczyły się tam inaczej, niż oczekiwała Starszyzna Wioski.

Rogue Lords

Data premiery: 12 maja 2022

Cena: 120 zł (eShop)

Pierwsza gra z gatunku „roguelike”, w której gracz wciela się w Diabła i może zmieniać niektóre reguły dla własnych korzyści! Pokieruj w kolejnych próbach drużyną słynnych geniuszy zła mierzących się z nieoczekiwanymi zdarzeniami i rozgrywką w trybie turowym. Odblokuj nowe umiejętności, twórz potężne synergie i używaj swoich mocy, aby odwrócić bieg zdarzeń w krytycznych momentach. Aby wywrzeć upragnioną zemstę na łowcach demonów, musisz najpierw odzyskać starożytne artefakty.
Po porażce w bitwie z siłami Dobra straciłeś moc i uciekłeś z tego świata, aby szukać schronienia w Piekle. Dziesiątki lat później powracasz z najwierniejszymi Adeptami u boku, aby zemścić się na przeklętych łowcach demonów. Ale pod twoją nieobecność świat się zmienił. Twoi wrogowie urośli w siłę, a potężne wpływy zyskał nowy kult o nazwie Sanctua Lumen, którego poplecznicy bezlitośnie ścigają twoje sługi. Chcąc odzyskać władzę na światem ludzi, musisz wrócić do dawnej potęgi, którą zapewniały ci pewne legendarne artefakty.

Time on Frog Island

Data premiery: 12 maja 2022

Cena: 89,99 zł (eShop)

Straszna burza szalejąca na morzu rzuca twój potężny statek na niebezpieczne skały pobliskiej wyspy.
Potem budzisz się i znajdujesz swój statek w kawałkach na osobliwej wyspie pełnej… żab?
Dzięki długiej jak spaghetti sieci handlowej zwiedzisz całą wyspę, szukając materiałów do naprawy łodzi. Odkrywając świat Time on Frog Island, poznasz przyjazne postacie, rozwiążesz skomplikowane zagadki i znajdziesz ukryte skarby – a to dopiero początek.

Prinny Presents NIS Classics Volume 2 (Makai Kingdom: Reclaimed and Rebound, ZHP: Unlosing Ranger vs. Dearkdeath Evilman)

Data premiery: 13 maja 2022

Cena: 160 zł (eShop)

Zgadnij, kto wrócił z nową paczką, dood! Zgadza się, NIS Classics powraca i oferuje dwa odnowione i gotowe do akcji na konsolach klasyki. Makai Kingdom: Reclaimed and Rebound to diaboliczne plany z zupełnie nową zawartością! Pomóż Lordowi Zetta najechać i odzyskać Netherworld, a kiedy twój podbój dla zła ustanie, ZHP: Unlosing Ranger vs. Darkdeath Evilman przedstawi Ci niestandardowe postacie, które skopią wrogie tyłki prosto na śmietnik! Zatrać się w rozbudowanym systemie personalizacji, aby stworzyć jedynego w swoim rodzaju wojownika, który będzie walczył na losowo generowanych mapach i stwórz własną historię!

Let’s Get Fit

Data premiery: 13 maja 2022

Cena: TBA (eShop)

Śledź gotowe programy treningowe, od miękkiej gimnastyki po ćwiczenia o wysokiej intensywności, i śledź swoje postępy za pomocą kalendarza w grze. Wykonuj wyzwania lub skonfiguruj nieskończoną liczbę niestandardowych procedur treningowych dostosowanych do Twoich osobistych potrzeb dzięki 100 dostępnym ruchom fitness, gwarantującym trening całego ciała.

The Future You’ve Been Dreaming Of

Data premiery: 15 maja 2022

Cena: 60 zł (eShop)

Wciel się w rolę Zashiki-Warashi, ducha związanego z domem, który może przynieść szczęście, i zajrzyj w życie Sachi (choć ona cię nie widzi). Zobaczysz niektóre z jej bardziej bezbronnych momentów i nie będziesz miał wyboru, jak tylko interweniować od czasu do czasu, ale wszystko to poprowadzi ją w świetlaną przyszłość!
Wskaż jej kierunek, gdy jest w domu i pomóż rozwijać jej parametry na różne sposoby. Twoje przewodnictwo określi przyszłość, do której ostatecznie zmierza. Na Sachi czeka łącznie 20 ścieżek i od Ciebie zależy, którą pomożesz jej znaleźć!

Souldiers

Data premiery: 19 maja 2022

Cena: TBA (eShop)

Gdy wraz z innymi żołnierzami walczysz o chwałę swojego królestwa, zostajecie porwani do krainy Terragaya, tajemniczego miejsca na obrzeżach zaświatów. Waszym zadaniem jest odnalezienie Strażnika i przejście do kolejnego świata. W czym problem? Nigdy tak naprawdę nie umarliście – ani ty, ani twoi towarzysze.
Przebijaj się przez walki aż do samego rdzenia tajemnicy – przechytrzaj sprytnych wrogów, rozwiązuj podchwytliwe łamigłówki, ulepszaj swoją postać i odkrywaj wszystkie zakątki tego oszałamiającego, pięknego świata oddanego w grafice 16-bitowej. Souldiers to ręcznie przygotowana, epicka przygoda w stylu retro na długie lata.

DEADCRAFT

Data premiery: 19 maja 2022

Cena: 99,99 zł (eShop)

Hoduj zmarłych, aby pozostać przy życiu w DEADCRAFT, nowej odsłonie gatunku zombie survival-action! Jako pół-zombi, stwórz armię lojalnych nieumarłych wyznawców i zbuduj arsenał, aby wyposażyć ich do zemsty na władcach ostatniego miasta ludzkości.

They Always Run

Data premiery: 19 maja 2022

Cena: TBA (eShop)

Wciel się w Aidena, trójrękiego mutanta, który poluje na najniebezpieczniejsze zlecenia w galaktyce. Łap, tnij, krój w kostkę i niszcz wrogów w tej ekscytującej platformówce 2D z kosmiczną zachodnią scenerią.
Niektóre nagrody są nagradzane pieniędzmi, inne cennymi informacjami, które Aidan może wykorzystać, aby znaleźć ludzi, którzy postawili go na tej ścieżce – a wszystko to podczas uwikłania się w spisek obejmujący całą galaktykę.

Cotton Fantasy

Data premiery: 20 maja 2022

Cena: 159 zł (eShop)

Coś złowrogiego jest w przygotowaniu, Wierzby znikają z Krainy Wróżek, a Królowa Wróżek prosi Silka o pomoc wiedźmie Nata de Cotton. Aby zapewnić sobie dożywotni zapas wierzby, ponieważ ma na nie nienasycone pragnienie, Cotton jest gotowa pomóc swojej dawnej przyjaciółce i wyruszyć razem na kolejną przygodę.
Ta zupełnie nowa gra z wieloletniej serii Cotton przygotowuje grunt pod kolejną fantastyczną przygodę, zawierającą łącznie 6 kultowych grywalnych postaci, w tym gwiazdy z innych gier! Każda postać ma swoją własną mechanikę i ataki, dzięki czemu możesz wybierać spośród różnych stylów gry i znaleźć odpowiednie połączenie!

Conway: Disappearance at Dahlia View

Data premiery: 23 maja 2022

Cena: TBA (eShop)

Conway: Disappearance at Dahlia View to wciągający thriller obserwacyjny, którego akcja rozgrywa się w Anglii w latach 50-tych ubiegłego wieku. Kiedy w Dahlia View dochodzi do zaginięcia 8-letniej Charlotte May, emerytowany detektyw Robert Conway szuka prawdy kryjącej się za tym zdarzeniem, z okna swojego mieszkania obserwując sąsiadów i analizując ich zachowanie. Gdy pojawia się coraz więcej podejrzeń, Conway rozpoczyna własne śledztwo w sprawie zniknięcia Charlotte May, podążając kolejnymi tropami, odkrywając nowe dowody i dopasowując elementy układanki na nieprzewidywalnej drodze do prawdy.

Touken Ranbu Warriors

Data premiery: 24 maja 2022

Cena: 240 zł (eShop)

„Touken Ranbu Warriors” to gra akcji, która powstała w wyniku współpracy między symulacją „Spirits of Blades” „Touken Ranbu -ONLINE-” prezentowaną przez DMM GAMES i NITRO PLUS oraz ekscytującą serią „1 kontra 1000” WARRIORS firmy KOEI GRY TECMO. Postacie Touken Danshi, które będą znane fanom materiału źródłowego, pędzą po polu bitwy w 3D.
Oprócz ekscytującej akcji, której oczekujesz od serii WARRIORS, możesz cieszyć się bitwami z mnóstwem różnorodnych animacji, takich jak walki z partnerem i pojedynki.

My Little Pony: A Maretime Bay Adventure

Data premiery: 27 maja 2022

Cena: 160 zł (eShop)

Przywróć magię Equestrii, grając nową generacją postaci MY LITTLE PONY w przygodzie pełnej świetnej zabawy, mody i dobrych przyjaciół!
Ziemski kucyk Sunny chce ulepszyć świat, urządzając Festiwal Zatoki Grzyw, zapomniane święto magii i przyjaźni. Ale jakiś kucyk próbuje jej przeszkodzić i kradnie ciasto, wypuszcza króliki, a nawet niszczy obrazy Pipp.
Tylko ty możesz pomóc Sunny urządzić najbardziej magiczne obchody Festiwalu Zatoki Grzyw, jakie kiedykolwiek widziała Equestria. Użyj swojej magii, by urządzać pokazy mody, znajdź najbardziej urocze zwierzątka, lataj z pegazami i nie tylko.

Kao the Kangaroo

Data premiery: 27 maja 2022

Cena: 129,90 zł (eShop)

Kangurek Kao to trójwymiarowa platformówka autorstwa weteranów gatunku, Tate Multimedia, o przygodach rezolutnego, odważnego, ale uroczego kangurka Kao (jak sam tytuł wskazuje!), który próbuje rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojego ojca.
W trakcie swojej podróży Kao zwiedzać będzie szereg pięknych, różnorodnych krain, z których każda kryje swoje sekrety. Kao nieustannie będzie stawiać czoła nowym wyzwaniom. W tym celu bohater musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, a także zdobyć nowe… ale nie wszystkie są naturalne dla świata, w którym żyje! Jak to mówią: liczy się droga, a nie cel!
Gra Kangurek Kao nawiązuje do złotych czasów trójwymiarowych platformówek, oraz czerpie z 21-letniej historii Kao. Obfituje w skoki, ciosy, zagadki i kolekcjonowanie znajdziek. To zupełnie nowa, niesamowita przygoda, pełna wdzięku, którego można się spodziewać nie tylko po grze tego gatunku, ale i po samym Kao!

Farm Tycoon

Data premiery: 27 maja 2022

Cena: 89,99 zł (eShop)

Od nasion po warzywa i produkty przetworzone. Są tu zwierzęta, zakłady mięsne, maszyny rolnicze, robotnicy o różnych umiejętnościach, magazyny z chłodzeniem, antypestycydami i wiele innych. Można z powodzeniem zastosować wiele różnych strategii, aby gospodarstwo było opłacalne. Z pewnością można stworzyć uniwersalną farmę, aby zmaksymalizować systemy, ale być może tylko w pełni zrównoważona i niezależna firma produkująca soki jabłkowe może podnieść ceny i być bardziej opłacalna? Może korzystanie wyłącznie z ekologicznych źródeł energii na dłuższą metę się opłaci, zwłaszcza przy rządowej dotacji? A może po prostu *kochasz* steki wołowe i chcesz zrobić najlepszej jakości filet mignon na świecie? Każdy pomysł na biznes związany z farmą wydaje się możliwy w Farm Tycoon!
To pierwsza tego typu gra stworzona od podstaw z myślą o konsolach. Cały interfejs użytkownika jest dostosowany do drążków i przycisków, bez typowych kłopotów z wirtualnymi kursorami obecnymi w tym gatunku. Co więcej, technologia renderowania 2XD, opracowana specjalnie z myślą o optymalnych wrażeniach z Nintendo Switch, zapewnia oszałamiające efekty wizualne, zapewniając jednocześnie stabilną wydajność podczas całej gry.

Senren * Banka

Data premiery: 27 maja 2022

Cena: 120 zł (eShop)

Senren*Banka to powieść wizualna w japońskim stylu wyprodukowana przez Yuzusoft, japońskiego dewelopera romansów VN.
Ta gra upamiętniła 10. rocznicę Yuzusoft. Zdobyła wiele nagród w roku wydania w Japonii za sztukę, muzykę i postacie.
Zajęła drugie miejsce w konkursie Moe Game Awards 2016 i wygrała pierwszy ogólny ranking w 2016 Bishoujo Game Awards w Getchu.


Pozostałe gry, które ukażą się w maju 2022

4 maja: Wildcat Gun Machine, Slap the Rocks
5 maja: RiffTrax: The Game, Raven’s Hike, War Mines Collection
6 maja: Ampersat, Chefy-Chef
7 maja: Fly Cat
12 maja: Get-A-Grip Chip and the Body Bugs, Flippin Kaktus, Cloud Gardens, Infinite Links, Attentat 1942, Vesper: Zero Light Edition, Aery – A New Frontier
13 maja: Connecto, Hyper Echelon
17 maja: Hidden Objects Collection Volume 2 (1912 Titanic Mystery: The Titanic, Family Vacation California: Hit the beach, Family Vacation 2 Road Trip, Mary Kay Andrews: The Fixer Upper, Emily Archer and the Curse of Tutankhamun, The Mysterious Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde)
19 maja: Snow Bros. Special, There Will Be No Turkey This Christmas
20 maja: May’s Mysteries: The Secret of Dragonville (pudełko)
22 maja: Galacticon
24 maja: Eastward (pudełko), Mozart Requiem
27 maja: Arcade Spirits: The New Challengers, PAC-MAN Museum +, Clan O’Conall and the Crown of the Stag
31 maja: Squish, Zombie Night Terror Deluxe Edition (pudełko)

W maju powinny się także ukazać: Gibbon: Beyond the Trees, Spidersaurs, Trash Sailors


Co padnie Waszym łupem w maju 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

5 komentarzy

Dodaj komentarz