Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Nowości w Nintendo Switch Online + Expansion Pack

Trzy nowe gry z SEGA Genesis trafiają do Nintendo Switch Online + Expansion Pack oraz przepustka Octopass dla Splatoon 2.

Nintendo Switch Online + Expansion Pack ponownie zostało rozszerzone! W kwietniu posiadacze powiększonego abonamentu mogą zagrać w trzy nowe pozycje, które pierwotnie zostały wydane na SEGA GenesisShining Force II, Sonic the Hedgehog Spinball i Space Harrier II. Dodatkowo ofertę uzupełnia kolejne DLC, tym razem do Splatoon 2, więc możecie już bawić się w Octopass.

  • Shining Force II – Dołącza do oryginalnej Shining Force w bibliotece SEGA Genesis – Nintendo Switch Online! W tej taktycznej przygodzie fantasy RPG masz za zadanie poprowadzić tytułową Lśniącą Siłę w kinowych bitwach przeciwko starożytnemu złu, które grozi przejęciem ziemi.
  • Sonic the Hedgehog Spinball – Forteca dr. Robotnika to gigantyczna maszyna do pinballa! Pomóż Sonicowi obracać się, podskakiwać i przeskakiwać przez cztery różne strefy pinballowe składające się z błyszczących jaskiń, śluzowatych kanałów ściekowych i wrzącej lawy.
  • Space Harrier II – Zostań bohaterskim Space Harrier i walcz z gromadą niegodziwych stworzeń w tej szalonej i wymagającej grze akcji, która była jednym z oryginalnych tytułów startowych SEGA Genesis!

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Indyki, gry niezależne, jak zwał tak zwał. Nintendo zafundowało dzisiaj kolejny pokaz kreatywnych i pastelowych gierek!

Nintendo Switch

Jak wypada luźna kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier sportowych w historii branży?

Nintendo Switch

Rozkład jazdy jest znany! Jazda z grami!

Nintendo Switch

Kwadraty i trójkąty

Nintendo Switch

Wszystkożerny, różowy, kulek powrócił z nową przygodą.

Nintendo Switch

W kwietniu na pewno nie zabraknie gier! Na ten moment zapowiedzianych jest ich ponad 70, w tym Nintendo Switch Sports i 13 Sentinels!

  1. W zasadzie to nic dziwnego biorąc pod uwagę że większość z tych gier to indie. Może faktycznie są z dwie…

  2. Może jestem ostatnio nie za bardzo w temacie, nie wiem, ale 90% z tych gier w ogóle nie kojarzę. Best…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w maju 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Kao the Kangaroo

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Kangurek Kao to trójwymiarowa platformówka autorstwa weteranów gatunku, Tate Multimedia, o przygodach rezolutnego, odważnego, ale uroczego kangurka Kao (jak sam tytuł wskazuje!), który próbuje rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojego ojca. W trakcie swojej podróży Kao zwiedzać będzie szereg pięknych, różnorodnych krain, z których każda kryje swoje sekrety. Kao nieustannie będzie stawiać czoła nowym wyzwaniom. W tym […]

Farm Tycoon

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Od nasion po warzywa i produkty przetworzone. Są tu zwierzęta, zakłady mięsne, maszyny rolnicze, robotnicy o różnych umiejętnościach, magazyny z chłodzeniem, antypestycydami i wiele innych. Można z powodzeniem zastosować wiele różnych strategii, aby gospodarstwo było opłacalne. Z pewnością można stworzyć uniwersalną farmę, aby zmaksymalizować systemy, ale być może tylko w pełni zrównoważona i niezależna firma […]

Senren * Banka

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Senren*Banka to powieść wizualna w japońskim stylu wyprodukowana przez Yuzusoft, japońskiego dewelopera romansów VN. Ta gra upamiętniła 10. rocznicę Yuzusoft. Zdobyła wiele nagród w roku wydania w Japonii za sztukę, muzykę i postacie. Zajęła drugie miejsce w konkursie Moe Game Awards 2016 i wygrała pierwszy ogólny ranking w 2016 Bishoujo Game Awards w Getchu.

Zobacz też

Nintendo Switch

Żelazna ósemka, czy siódemka? Który kij wybierzecie do dobrej zabawy z tym ponadczasowym klasykiem!

Nintendo Switch

Gra roku dostępna na tydzień oraz marka, którą wypadałoby wskrzesić nową odsłoną!

Nintendo Switch

Kolejna przygoda Linka trafi wkrótce do abonamentu premium od Nintendo!

Publicystyka

Oczywiście dalszy rozwój Nintendo Switch Online jest jak najbardziej pożądany przez fanów, ale nikt się chyba nie spodziewał, że Nintendo obierze taki kierunek