Nowości w Nintendo Switch Online + Expansion Pack

Trzy nowe gry z SEGA Genesis trafiają do Nintendo Switch Online + Expansion Pack oraz przepustka Octopass dla Splatoon 2.

Nintendo Switch Online + Expansion Pack ponownie zostało rozszerzone! W kwietniu posiadacze powiększonego abonamentu mogą zagrać w trzy nowe pozycje, które pierwotnie zostały wydane na SEGA GenesisShining Force II, Sonic the Hedgehog Spinball i Space Harrier II. Dodatkowo ofertę uzupełnia kolejne DLC, tym razem do Splatoon 2, więc możecie już bawić się w Octopass.

  • Shining Force II – Dołącza do oryginalnej Shining Force w bibliotece SEGA Genesis – Nintendo Switch Online! W tej taktycznej przygodzie fantasy RPG masz za zadanie poprowadzić tytułową Lśniącą Siłę w kinowych bitwach przeciwko starożytnemu złu, które grozi przejęciem ziemi.
  • Sonic the Hedgehog Spinball – Forteca dr. Robotnika to gigantyczna maszyna do pinballa! Pomóż Sonicowi obracać się, podskakiwać i przeskakiwać przez cztery różne strefy pinballowe składające się z błyszczących jaskiń, śluzowatych kanałów ściekowych i wrzącej lawy.
  • Space Harrier II – Zostań bohaterskim Space Harrier i walcz z gromadą niegodziwych stworzeń w tej szalonej i wymagającej grze akcji, która była jednym z oryginalnych tytułów startowych SEGA Genesis!

Dodaj komentarz