Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

12 maja poznacie moc natury dzięki Cloud Gardens

Gra o wykorzystaniu roślin do zarastania opuszczonych dioram pustkowi, idealna na wychillowanie bomby.

Jeśli szukacie tytułu, przy którym będziecie mogli się w spokoju zrelaksować, to Cloud Gardens może być propozycją dla was. Już 12 maja ta klimatyczna produkcja od studia noio zostanie wydana na Nintendo Switch przez Coatsink. Gra została wyceniona na 14,99€, a wkrótce powinna się pojawić w eShopie.

Oficjalne informacje o grze:

Okiełznaj siłę natury, aby zarosnąć wytworzonymi krajobrazami, sceny rozpadu miasta. Twórz małe, pokryte roślinami dioramy pełne brutalizmu i piękna, sadząc nasiona, zmieniając przeznaczenie setek porzuconych obiektów i tworząc unikalne struktury, które natura może odzyskać.

 

Zanurz się w relaksującym trybie piaskownicy lub weź udział w wielorozdziałowej „kampanii”, w której zadaniem jest znalezienie równowagi między tym, co naturalne, a tym, co sztuczne. Dodanie obiektów zachęci do wzrostu bujnej roślinności, ale każdy obiekt musi być pokryty listowiem, aby można było kontynuować.

 

Cloud Gardens unosi się gdzieś pomiędzy zabawką w piaskownicy a grą z wyzwaniami. Częściowo jest to symulator ogrodnictwa, częściowo dystopijny kreator krajobrazu, a częściowo gra logiczna, która jest zarówno satysfakcjonująca, jak i pozbawiona frustracji. Jest to relaksujące doświadczenie, które przenosi Cię z jednej sceny do drugiej, jednocześnie zachęcając do kreatywności i wymyślania własnych rozwiązań.

 

To spokojna gra, w której głównym celem jest rozkoszowanie się własną kreatywnością. Gracze mogą pobierać zapętlone filmy z ukończonych dioram i udostępniać je innym ogrodnikom z Internetu.
    Kluczowe elementy:

  • Rozwiązuj organiczne łamigłówki w spokojnej przestrzeni 3D.
  • Twórz do woli w trybie kreatywnym.
  • Odblokuj ogromny katalog przedmiotów i roślin.
  • Podziel się swoimi dziełami.
  • Zawiera generatywne pejzaże dźwiękowe autorstwa Amosa Roddy’ego, kompozytora Kingdom.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Recenzje

W końcu się doczekałem! Pierwsze zajawki prototypu Moonridera pojawiły się prawie trzy lata temu. W tym okresie miałem już zaliczone dwie poprzednie produkcje JoyMashers...

Nintendo Switch

Pokemony to zwierzęta, a Digimony to przyjaciele. A Digimon Survive to dobra mieszanka nowelki i strategicznego RPG-a.

Nintendo Switch

Pora ostatecznie pożegnać się z 2022 rokiem! Wspólnie z wami wybraliśmy najważniejsze gry, jakie zostały wydane w zeszłym roku.

Nintendo Switch

No kto by się spodziewał takiego obrotu spraw? Wszystko wskazuje na to, że w 2023 roku ponownie będzie w co grać na Nintendo Switch!

Podsumowanie

Koniec roku oznacza czas podsumowań! Kilku śmiałków postanowiło odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie do poprzednich 12 miesięcy.

Nintendo Switch

Gra stworzona, by wyglądała tak, jak pamiętamy klasyki jRPG z ery SNES-a. Czy ten wyczyn się udał?

  1. Dzięki za reckę. Miałem tą grę na uwadze bo podoba mi się styl graficzny, no i to RPG. Podobnie jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w styczniu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake

Data: 31 stycznia, 2023
All-day event
Premiera

Spełniające życzenia Syrenie Łzy w rękach SpongeBoba i Patryka… Co mogłoby pójść nie tak? Jasne, sama struktura wszechświata może się rozlecieć, otwierając portale do Światów Życzeń pełnych rycerzy, kowbojów, piratów i prehistorycznych ślimaków. To jednak nic, z czym nasza ulubiona gąbka by sobie nie poradziła, dysponując odpowiednim kosmicznym kostiumem! Każdy tańczy w rytm Cosmic Shake!

Crossroads Inn

Data: 28 lutego, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W Crossroads Inn wcielasz się w postać właściciela tawerny, która znajduje się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do Twoich zadań należy zatrudnienie i wyszkolenie odpowiednich pracowników, zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich oraz ustalanie menu dopasowanego do odwiedzających Cię gości. Planuj z wyprzedzeniem, dogadzaj różnym grupom społecznym odwiedzającym twój lokal, miej również baczenie na […]

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Zobacz też

Nintendo Switch

Następna ofiara COVID-19 :(