Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

12 maja poznacie moc natury dzięki Cloud Gardens

Gra o wykorzystaniu roślin do zarastania opuszczonych dioram pustkowi, idealna na wychillowanie bomby.

Jeśli szukacie tytułu, przy którym będziecie mogli się w spokoju zrelaksować, to Cloud Gardens może być propozycją dla was. Już 12 maja ta klimatyczna produkcja od studia noio zostanie wydana na Nintendo Switch przez Coatsink. Gra została wyceniona na 14,99€, a wkrótce powinna się pojawić w eShopie.

Oficjalne informacje o grze:

Okiełznaj siłę natury, aby zarosnąć wytworzonymi krajobrazami, sceny rozpadu miasta. Twórz małe, pokryte roślinami dioramy pełne brutalizmu i piękna, sadząc nasiona, zmieniając przeznaczenie setek porzuconych obiektów i tworząc unikalne struktury, które natura może odzyskać.

 

Zanurz się w relaksującym trybie piaskownicy lub weź udział w wielorozdziałowej „kampanii”, w której zadaniem jest znalezienie równowagi między tym, co naturalne, a tym, co sztuczne. Dodanie obiektów zachęci do wzrostu bujnej roślinności, ale każdy obiekt musi być pokryty listowiem, aby można było kontynuować.

 

Cloud Gardens unosi się gdzieś pomiędzy zabawką w piaskownicy a grą z wyzwaniami. Częściowo jest to symulator ogrodnictwa, częściowo dystopijny kreator krajobrazu, a częściowo gra logiczna, która jest zarówno satysfakcjonująca, jak i pozbawiona frustracji. Jest to relaksujące doświadczenie, które przenosi Cię z jednej sceny do drugiej, jednocześnie zachęcając do kreatywności i wymyślania własnych rozwiązań.

 

To spokojna gra, w której głównym celem jest rozkoszowanie się własną kreatywnością. Gracze mogą pobierać zapętlone filmy z ukończonych dioram i udostępniać je innym ogrodnikom z Internetu.
    Kluczowe elementy:

  • Rozwiązuj organiczne łamigłówki w spokojnej przestrzeni 3D.
  • Twórz do woli w trybie kreatywnym.
  • Odblokuj ogromny katalog przedmiotów i roślin.
  • Podziel się swoimi dziełami.
  • Zawiera generatywne pejzaże dźwiękowe autorstwa Amosa Roddy’ego, kompozytora Kingdom.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Indyki, gry niezależne, jak zwał tak zwał. Nintendo zafundowało dzisiaj kolejny pokaz kreatywnych i pastelowych gierek!

Nintendo Switch

Jak wypada luźna kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier sportowych w historii branży?

Nintendo Switch

Rozkład jazdy jest znany! Jazda z grami!

Nintendo Switch

Kwadraty i trójkąty

Nintendo Switch

Wszystkożerny, różowy, kulek powrócił z nową przygodą.

Nintendo Switch

W kwietniu na pewno nie zabraknie gier! Na ten moment zapowiedzianych jest ich ponad 70, w tym Nintendo Switch Sports i 13 Sentinels!

  1. W zasadzie to nic dziwnego biorąc pod uwagę że większość z tych gier to indie. Może faktycznie są z dwie…

  2. Może jestem ostatnio nie za bardzo w temacie, nie wiem, ale 90% z tych gier w ogóle nie kojarzę. Best…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w maju 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Kao the Kangaroo

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Kangurek Kao to trójwymiarowa platformówka autorstwa weteranów gatunku, Tate Multimedia, o przygodach rezolutnego, odważnego, ale uroczego kangurka Kao (jak sam tytuł wskazuje!), który próbuje rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojego ojca. W trakcie swojej podróży Kao zwiedzać będzie szereg pięknych, różnorodnych krain, z których każda kryje swoje sekrety. Kao nieustannie będzie stawiać czoła nowym wyzwaniom. W tym […]

Farm Tycoon

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Od nasion po warzywa i produkty przetworzone. Są tu zwierzęta, zakłady mięsne, maszyny rolnicze, robotnicy o różnych umiejętnościach, magazyny z chłodzeniem, antypestycydami i wiele innych. Można z powodzeniem zastosować wiele różnych strategii, aby gospodarstwo było opłacalne. Z pewnością można stworzyć uniwersalną farmę, aby zmaksymalizować systemy, ale być może tylko w pełni zrównoważona i niezależna firma […]

Senren * Banka

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Senren*Banka to powieść wizualna w japońskim stylu wyprodukowana przez Yuzusoft, japońskiego dewelopera romansów VN. Ta gra upamiętniła 10. rocznicę Yuzusoft. Zdobyła wiele nagród w roku wydania w Japonii za sztukę, muzykę i postacie. Zajęła drugie miejsce w konkursie Moe Game Awards 2016 i wygrała pierwszy ogólny ranking w 2016 Bishoujo Game Awards w Getchu.

Zobacz też

Nintendo Switch

Następna ofiara COVID-19 :(