Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Grimorio of Games zapowiedziało Sword of the Necromancer: Revenant

Wskrzeszarka umarłych powraca w kontynuacji Sword of the Necromancer!

Sword of the Necromancer to był dwuwymiarowy RPG akcji, w którym pierwsze skrzypce grało wskrzeszanie zabitych przeciwników, jako naszych sojuszników. Grimorio of Games ogłosiło, że pracuje nad kontynuacją — Sword of the Necromancer: Revenant i że przeskakują z grą w trzeci wymiar. Jak to w grze fantasy, naszym celem będzie pokonanie złowieszczego zagrożenia, które wisi nad światem. W tym celu przemierzymy cały kontynent, próbując przywrócić świetność Świętemu Mieście Euda. Podróż umili nam całkowicie przebudowany system walki oraz towarzyszy. Z rekrutujemy Revenantów — zapomnianych bohaterów dawnych czasów i z ich pomocą stworzymy małą nieumarłą armię. Hiszpański deweloper nie ujawnił jeszcze daty premiery.

  Kluczowe elementy:

 • Ponownie zmień swoich wrogów w sojuszników – użyj Miecza Nekromanty, aby wskrzesić pokonane potwory i spraw, aby walczyły u twego boku.
 • Użyj mocy Revenantów – niegdyś wielkich bohaterów, ich duchy wędrują teraz po świecie. Pokonaj ich w bitwie i uwolnij potężnych chowańców.
 • Ulepszona i konfigurowalna sztuczna inteligencja – ustaw taktykę swoich potworów, aby jak najlepiej wykorzystać każdego z nich.
 • Nowy system walki – ulepszony system walki z nowymi możliwościami, takimi jak kombinacje powietrzne. Zamień postacie w dowolnym momencie i kontynuuj kombosa!
 • Graj w pojedynkę lub w lokalnym trybie współpracy – zagraj w całą grę z towarzyszem AI lub podaj kontroler znajomemu, aby grać razem w trybie współpracy na podzielonym ekranie.
 • Opuść lochy – Podróżuj po świecie i pomagaj jego mieszkańcom, zwiedzaj miasta, miasteczka i otwarte pola. Wkrocz do proceduralnych lochów wypełnionych wrogami, łupami i wyzwaniami.
 • Przywróć Eudę do dawnej chwały – odbuduj zniszczone miasto, rekrutuj ludzi i uzyskaj nowe funkcje i usługi, takie jak sklepy, kuźnia, gotowanie i wiele innych.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Indyki, gry niezależne, jak zwał tak zwał. Nintendo zafundowało dzisiaj kolejny pokaz kreatywnych i pastelowych gierek!

Nintendo Switch

Jak wypada luźna kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier sportowych w historii branży?

Nintendo Switch

Rozkład jazdy jest znany! Jazda z grami!

Nintendo Switch

Kwadraty i trójkąty

Nintendo Switch

Wszystkożerny, różowy, kulek powrócił z nową przygodą.

Nintendo Switch

W kwietniu na pewno nie zabraknie gier! Na ten moment zapowiedzianych jest ich ponad 70, w tym Nintendo Switch Sports i 13 Sentinels!

 1. W zasadzie to nic dziwnego biorąc pod uwagę że większość z tych gier to indie. Może faktycznie są z dwie…

 2. Może jestem ostatnio nie za bardzo w temacie, nie wiem, ale 90% z tych gier w ogóle nie kojarzę. Best…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w maju 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Kao the Kangaroo

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Kangurek Kao to trójwymiarowa platformówka autorstwa weteranów gatunku, Tate Multimedia, o przygodach rezolutnego, odważnego, ale uroczego kangurka Kao (jak sam tytuł wskazuje!), który próbuje rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojego ojca. W trakcie swojej podróży Kao zwiedzać będzie szereg pięknych, różnorodnych krain, z których każda kryje swoje sekrety. Kao nieustannie będzie stawiać czoła nowym wyzwaniom. W tym […]

Farm Tycoon

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Od nasion po warzywa i produkty przetworzone. Są tu zwierzęta, zakłady mięsne, maszyny rolnicze, robotnicy o różnych umiejętnościach, magazyny z chłodzeniem, antypestycydami i wiele innych. Można z powodzeniem zastosować wiele różnych strategii, aby gospodarstwo było opłacalne. Z pewnością można stworzyć uniwersalną farmę, aby zmaksymalizować systemy, ale być może tylko w pełni zrównoważona i niezależna firma […]

Senren * Banka

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Senren*Banka to powieść wizualna w japońskim stylu wyprodukowana przez Yuzusoft, japońskiego dewelopera romansów VN. Ta gra upamiętniła 10. rocznicę Yuzusoft. Zdobyła wiele nagród w roku wydania w Japonii za sztukę, muzykę i postacie. Zajęła drugie miejsce w konkursie Moe Game Awards 2016 i wygrała pierwszy ogólny ranking w 2016 Bishoujo Game Awards w Getchu.

Zobacz też