Grimorio of Games zapowiedziało Sword of the Necromancer: Revenant

Wskrzeszarka umarłych powraca w kontynuacji Sword of the Necromancer!

Sword of the Necromancer to był dwuwymiarowy RPG akcji, w którym pierwsze skrzypce grało wskrzeszanie zabitych przeciwników, jako naszych sojuszników. Grimorio of Games ogłosiło, że pracuje nad kontynuacją — Sword of the Necromancer: Revenant i że przeskakują z grą w trzeci wymiar. Jak to w grze fantasy, naszym celem będzie pokonanie złowieszczego zagrożenia, które wisi nad światem. W tym celu przemierzymy cały kontynent, próbując przywrócić świetność Świętemu Mieście Euda. Podróż umili nam całkowicie przebudowany system walki oraz towarzyszy. Z rekrutujemy Revenantów — zapomnianych bohaterów dawnych czasów i z ich pomocą stworzymy małą nieumarłą armię. Hiszpański deweloper nie ujawnił jeszcze daty premiery.

    Kluczowe elementy:

  • Ponownie zmień swoich wrogów w sojuszników – użyj Miecza Nekromanty, aby wskrzesić pokonane potwory i spraw, aby walczyły u twego boku.
  • Użyj mocy Revenantów – niegdyś wielkich bohaterów, ich duchy wędrują teraz po świecie. Pokonaj ich w bitwie i uwolnij potężnych chowańców.
  • Ulepszona i konfigurowalna sztuczna inteligencja – ustaw taktykę swoich potworów, aby jak najlepiej wykorzystać każdego z nich.
  • Nowy system walki – ulepszony system walki z nowymi możliwościami, takimi jak kombinacje powietrzne. Zamień postacie w dowolnym momencie i kontynuuj kombosa!
  • Graj w pojedynkę lub w lokalnym trybie współpracy – zagraj w całą grę z towarzyszem AI lub podaj kontroler znajomemu, aby grać razem w trybie współpracy na podzielonym ekranie.
  • Opuść lochy – Podróżuj po świecie i pomagaj jego mieszkańcom, zwiedzaj miasta, miasteczka i otwarte pola. Wkrocz do proceduralnych lochów wypełnionych wrogami, łupami i wyzwaniami.
  • Przywróć Eudę do dawnej chwały – odbuduj zniszczone miasto, rekrutuj ludzi i uzyskaj nowe funkcje i usługi, takie jak sklepy, kuźnia, gotowanie i wiele innych.

Dodaj komentarz