DEADCRAFT to nowa gra od Marvelous

Szykujcie się na nową rolę życia! Jako pół-zombie chcący się zemścić na ludzkości. Człowiek, człowiekowi wilkiem, a zombie, zombie zombie. A pół-zombie?

DEADCRAFT to najnowsza gra akcji, próbująca sprzedać nam unikalne podejście do gatunku survival. Gra zadebiutuje 19 maja, jej deweloperem jest First Studio, a wydaniem zajmą się: Marvelous, XSEED Games i Marvelous Europe. Głównym bohaterem DEADCRAFT jest Reid, który w połowie jest człowiekiem, a w połowie zombie. Na swojej ścieżce ku zemście, użyje swoich zombistycznych mocy, aby dowiedzieć się, co stało się z jednym człowiekiem, któremu mógł ufać. W trakcie wędrówki po pustkowiach stworzymy szereg nowych przedmiotów, uwarzymy specjalne potiony, oraz wyhodujemy sobie armię zombie.

    Kluczowe elementy:

  • Zagospodaruj zmarłych, aby pozostać przy życiu – Zasadź świeże zwłoki (lub tylko kombinację kończyn) w ziemi i daj im trochę TLC, aż wyrosną w nieumarłą armię piechoty, wartowników i nie tylko!
  • Creeptastic Crafting – Przetrwanie apokalipsy czasami oznacza użycie wszelkich dostępnych skrawków do tworzenia nowej broni. Innym razem oznacza to werbowanie lojalnych nieumarłych do pomocy w budowie i prowadzeniu całej fabryki groteskowych maszyn wytwarzających bezbożne połączenie przedmiotów przetrwania.
  • Moce nieumarłych wbrew śmierci ‒ Strona zombie Reida daje mu potężną przewagę w walce, pozwalając mu chronić się przed niebezpieczeństwem lub odpędzać wrogów jak irytujące komary. Ale kiedy każdy pożarty wróg popycha go bliżej w stronę bycia zombie, będzie musiał zadbać o to, by zachować resztki człowieczeństwa, jakie mu pozostało.
  • Zostań zbawicielem… lub plagą ‒ Pomóż innym ocalałym w nauce nowych przepisów, lub umiejętności. Ale jeśli Reidowi ciężko będzie zdobyć pieniądze lub zapasy, obtrząśnij je z miejscowego kupca i zdejmij go… o ile nie masz nic przeciwko potencjalnemu staniu się poszukiwanym mężczyzną.

Dodaj komentarz