Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

DEADCRAFT to nowa gra od Marvelous

Szykujcie się na nową rolę życia! Jako pół-zombie chcący się zemścić na ludzkości. Człowiek, człowiekowi wilkiem, a zombie, zombie zombie. A pół-zombie?

DEADCRAFT to najnowsza gra akcji, próbująca sprzedać nam unikalne podejście do gatunku survival. Gra zadebiutuje 19 maja, jej deweloperem jest First Studio, a wydaniem zajmą się: Marvelous, XSEED Games i Marvelous Europe. Głównym bohaterem DEADCRAFT jest Reid, który w połowie jest człowiekiem, a w połowie zombie. Na swojej ścieżce ku zemście, użyje swoich zombistycznych mocy, aby dowiedzieć się, co stało się z jednym człowiekiem, któremu mógł ufać. W trakcie wędrówki po pustkowiach stworzymy szereg nowych przedmiotów, uwarzymy specjalne potiony, oraz wyhodujemy sobie armię zombie.

    Kluczowe elementy:

  • Zagospodaruj zmarłych, aby pozostać przy życiu – Zasadź świeże zwłoki (lub tylko kombinację kończyn) w ziemi i daj im trochę TLC, aż wyrosną w nieumarłą armię piechoty, wartowników i nie tylko!
  • Creeptastic Crafting – Przetrwanie apokalipsy czasami oznacza użycie wszelkich dostępnych skrawków do tworzenia nowej broni. Innym razem oznacza to werbowanie lojalnych nieumarłych do pomocy w budowie i prowadzeniu całej fabryki groteskowych maszyn wytwarzających bezbożne połączenie przedmiotów przetrwania.
  • Moce nieumarłych wbrew śmierci ‒ Strona zombie Reida daje mu potężną przewagę w walce, pozwalając mu chronić się przed niebezpieczeństwem lub odpędzać wrogów jak irytujące komary. Ale kiedy każdy pożarty wróg popycha go bliżej w stronę bycia zombie, będzie musiał zadbać o to, by zachować resztki człowieczeństwa, jakie mu pozostało.
  • Zostań zbawicielem… lub plagą ‒ Pomóż innym ocalałym w nauce nowych przepisów, lub umiejętności. Ale jeśli Reidowi ciężko będzie zdobyć pieniądze lub zapasy, obtrząśnij je z miejscowego kupca i zdejmij go… o ile nie masz nic przeciwko potencjalnemu staniu się poszukiwanym mężczyzną.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Indyki, gry niezależne, jak zwał tak zwał. Nintendo zafundowało dzisiaj kolejny pokaz kreatywnych i pastelowych gierek!

Nintendo Switch

Jak wypada luźna kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier sportowych w historii branży?

Nintendo Switch

Rozkład jazdy jest znany! Jazda z grami!

Nintendo Switch

Kwadraty i trójkąty

Nintendo Switch

Wszystkożerny, różowy, kulek powrócił z nową przygodą.

Nintendo Switch

W kwietniu na pewno nie zabraknie gier! Na ten moment zapowiedzianych jest ich ponad 70, w tym Nintendo Switch Sports i 13 Sentinels!

  1. W zasadzie to nic dziwnego biorąc pod uwagę że większość z tych gier to indie. Może faktycznie są z dwie…

  2. Może jestem ostatnio nie za bardzo w temacie, nie wiem, ale 90% z tych gier w ogóle nie kojarzę. Best…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w maju 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Kao the Kangaroo

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Kangurek Kao to trójwymiarowa platformówka autorstwa weteranów gatunku, Tate Multimedia, o przygodach rezolutnego, odważnego, ale uroczego kangurka Kao (jak sam tytuł wskazuje!), który próbuje rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojego ojca. W trakcie swojej podróży Kao zwiedzać będzie szereg pięknych, różnorodnych krain, z których każda kryje swoje sekrety. Kao nieustannie będzie stawiać czoła nowym wyzwaniom. W tym […]

Farm Tycoon

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Od nasion po warzywa i produkty przetworzone. Są tu zwierzęta, zakłady mięsne, maszyny rolnicze, robotnicy o różnych umiejętnościach, magazyny z chłodzeniem, antypestycydami i wiele innych. Można z powodzeniem zastosować wiele różnych strategii, aby gospodarstwo było opłacalne. Z pewnością można stworzyć uniwersalną farmę, aby zmaksymalizować systemy, ale być może tylko w pełni zrównoważona i niezależna firma […]

Senren * Banka

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Senren*Banka to powieść wizualna w japońskim stylu wyprodukowana przez Yuzusoft, japońskiego dewelopera romansów VN. Ta gra upamiętniła 10. rocznicę Yuzusoft. Zdobyła wiele nagród w roku wydania w Japonii za sztukę, muzykę i postacie. Zajęła drugie miejsce w konkursie Moe Game Awards 2016 i wygrała pierwszy ogólny ranking w 2016 Bishoujo Game Awards w Getchu.

Zobacz też

Nintendo Switch

Wydawca Marvelous ogłosił, że Sakuna: Of Rice and Ruin — produkcja Edelweiss, sprzedała się już w ponad 950,000 sztukach. Gra została wydana w listopadzie...

Japonia

Live stream No More Heroes III ujawnił nowe wydanie kolekcjonerskie trylogii

Nintendo Switch

Jeśli czekacie na nowe informacje o No More Heroes III i The Caligula Effect 2, to wytrzymajcie do końca tygodnia

Szort

Długo oczekiwana nowa pozycja w oryginalnej serii symulacji farmy / życia, znana w Japonii jako Bokujo Monogatari, debiutuje na Nintendo Switch, dając graczom większą...