El Shaddai: Ascension of the Metatron zmierza na Nintendo Switch

Klasyk wyprzedzający swoją erę zmierza na hybrydową konsolę. 28 kwietnia powinniśmy się dowiedzieć, kiedy tak naprawdę wyjdzie.

El Shaddai: Ascension of the Metatron zmierza na Nintendo Switch, ogłosił deweloper crim, który rozpoczął prace nad portem. I to tak naprawdę wszystko, co wiemy o grze, a więcej dowiemy się 28 kwietnia. Nie jest to przypadkowy dzień, ponieważ jest to 11-rocznica pierwotnej premiery gry na PlayStation 3 i Xbox 260 w Japonii. Wtedy do sieci trafi przygotowany wcześniej film, który powinien nam sporo wyjaśnić.

Oficjalne Informacje:

El Shaddai: Ascension of the Metatron, pierwotnie wydany w 2011 roku, to wyjątkowa trzecioosobowa przygodowa gra akcji wypełniona głęboko artystycznym budowaniem świata, wyjątkową estetyką i ekscytującymi bitwami. Przeżyj niesamowitą mieszankę platformowej akcji w stylu 2D i kolorowego świata 3D w wyjątkowej scenerii.

Ciągle zmieniające się, nieskończone wrażenia wizualne.

Oprawa artystyczna El Shaddai ma na celu zapewnienie świata przypominającego płótno, który zmienia się w organiczny sposób, dopóki postępujesz w swojej przygodzie. Świat nieustannie się zmienia w najbardziej kreatywny i innowacyjny sposób, może nawet nostalgiczny.

Łatwe do gry, trudne do opanowania

Będziesz mieć tylko cztery przyciski: skok, atak, ochrona i kradzież broni. Ale ten prosty sposób postępowania jest głębszy, niż można by się spodziewać. Nie ma potrzeby żmudnej nauki sterowania, aby zacząć zabawę z grą, ale jeśli ktoś jest gotowy do zgłębienia mechaniki, gra zaoferuje głębokie, precyzyjne i satysfakcjonujące doświadczenie akcji. Motto gry El Shaddai zawsze miało być „łatwo, ale głęboko”. Wiele mechanik gry, takich jak systemy ofensywno-obronne, zostało starannie stworzonych, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z gry.
Gra zdobyła nagrodę „Future Game of the Show” na Tokyo Game Show 2010, a scenariusz, z uwzględnieniem niektórych linijek postaci, otrzymał również złote wyróżnienie w Internet Buzzword Awards 2010. Oryginalna estetyka, wyjątkowość koncepcji i poczucie wyprzedzenia swoich czasów (2011) były szeroko dyskutowane w międzynarodowych mediach.

Dodaj komentarz