Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Japonia

El Shaddai: Ascension of the Metatron zmierza na Nintendo Switch

Klasyk wyprzedzający swoją erę zmierza na hybrydową konsolę. 28 kwietnia powinniśmy się dowiedzieć, kiedy tak naprawdę wyjdzie.

El Shaddai: Ascension of the Metatron zmierza na Nintendo Switch, ogłosił deweloper crim, który rozpoczął prace nad portem. I to tak naprawdę wszystko, co wiemy o grze, a więcej dowiemy się 28 kwietnia. Nie jest to przypadkowy dzień, ponieważ jest to 11-rocznica pierwotnej premiery gry na PlayStation 3 i Xbox 260 w Japonii. Wtedy do sieci trafi przygotowany wcześniej film, który powinien nam sporo wyjaśnić.

Oficjalne Informacje:

El Shaddai: Ascension of the Metatron, pierwotnie wydany w 2011 roku, to wyjątkowa trzecioosobowa przygodowa gra akcji wypełniona głęboko artystycznym budowaniem świata, wyjątkową estetyką i ekscytującymi bitwami. Przeżyj niesamowitą mieszankę platformowej akcji w stylu 2D i kolorowego świata 3D w wyjątkowej scenerii.

Ciągle zmieniające się, nieskończone wrażenia wizualne.

Oprawa artystyczna El Shaddai ma na celu zapewnienie świata przypominającego płótno, który zmienia się w organiczny sposób, dopóki postępujesz w swojej przygodzie. Świat nieustannie się zmienia w najbardziej kreatywny i innowacyjny sposób, może nawet nostalgiczny.

Łatwe do gry, trudne do opanowania

Będziesz mieć tylko cztery przyciski: skok, atak, ochrona i kradzież broni. Ale ten prosty sposób postępowania jest głębszy, niż można by się spodziewać. Nie ma potrzeby żmudnej nauki sterowania, aby zacząć zabawę z grą, ale jeśli ktoś jest gotowy do zgłębienia mechaniki, gra zaoferuje głębokie, precyzyjne i satysfakcjonujące doświadczenie akcji. Motto gry El Shaddai zawsze miało być „łatwo, ale głęboko”. Wiele mechanik gry, takich jak systemy ofensywno-obronne, zostało starannie stworzonych, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z gry.
Gra zdobyła nagrodę „Future Game of the Show” na Tokyo Game Show 2010, a scenariusz, z uwzględnieniem niektórych linijek postaci, otrzymał również złote wyróżnienie w Internet Buzzword Awards 2010. Oryginalna estetyka, wyjątkowość koncepcji i poczucie wyprzedzenia swoich czasów (2011) były szeroko dyskutowane w międzynarodowych mediach.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Indyki, gry niezależne, jak zwał tak zwał. Nintendo zafundowało dzisiaj kolejny pokaz kreatywnych i pastelowych gierek!

Nintendo Switch

Jak wypada luźna kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier sportowych w historii branży?

Nintendo Switch

Rozkład jazdy jest znany! Jazda z grami!

Nintendo Switch

Kwadraty i trójkąty

Nintendo Switch

Wszystkożerny, różowy, kulek powrócił z nową przygodą.

Nintendo Switch

W kwietniu na pewno nie zabraknie gier! Na ten moment zapowiedzianych jest ich ponad 70, w tym Nintendo Switch Sports i 13 Sentinels!

  1. W zasadzie to nic dziwnego biorąc pod uwagę że większość z tych gier to indie. Może faktycznie są z dwie…

  2. Może jestem ostatnio nie za bardzo w temacie, nie wiem, ale 90% z tych gier w ogóle nie kojarzę. Best…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w maju 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Kao the Kangaroo

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Kangurek Kao to trójwymiarowa platformówka autorstwa weteranów gatunku, Tate Multimedia, o przygodach rezolutnego, odważnego, ale uroczego kangurka Kao (jak sam tytuł wskazuje!), który próbuje rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojego ojca. W trakcie swojej podróży Kao zwiedzać będzie szereg pięknych, różnorodnych krain, z których każda kryje swoje sekrety. Kao nieustannie będzie stawiać czoła nowym wyzwaniom. W tym […]

Farm Tycoon

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Od nasion po warzywa i produkty przetworzone. Są tu zwierzęta, zakłady mięsne, maszyny rolnicze, robotnicy o różnych umiejętnościach, magazyny z chłodzeniem, antypestycydami i wiele innych. Można z powodzeniem zastosować wiele różnych strategii, aby gospodarstwo było opłacalne. Z pewnością można stworzyć uniwersalną farmę, aby zmaksymalizować systemy, ale być może tylko w pełni zrównoważona i niezależna firma […]

Senren * Banka

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Senren*Banka to powieść wizualna w japońskim stylu wyprodukowana przez Yuzusoft, japońskiego dewelopera romansów VN. Ta gra upamiętniła 10. rocznicę Yuzusoft. Zdobyła wiele nagród w roku wydania w Japonii za sztukę, muzykę i postacie. Zajęła drugie miejsce w konkursie Moe Game Awards 2016 i wygrała pierwszy ogólny ranking w 2016 Bishoujo Game Awards w Getchu.

Zobacz też