Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Monster Hunter Rise: Sunbreak – spacer po cytadeli i walka z Garangolmem

Capcom zabiera nas na przechadzkę po pierwszym nowym regionie — Cytadeli i pokazuje starcie z ognisto-wodnym Garangolmem.

Do premiery Monster Hunter Rise: Sunbreak jeszcze sporo czasu, ale Capcom nie zwalnia tempa i prezentuje kolejne nowości. Tym razem podzielono się z graczami dwoma filmami, które prezentują Cytadelę – jeden z regionów, na których odbędziemy nasze łowy, oraz drugi, w którym pokazano starcie z Garangolmem.

Rozszerzenie Sunbreak do Monster Hunter Rise swoją premierą będzie miało 30 czerwca 2022 roku, a w eShopie kosztuje 160 zł. Oczywiście do gry potrzebne będzie Monster Hunter Rise.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. Clavius

  19 kwietnia, 2022 at 8:42 am

  Cieszę się na ten dodatek do jednej z moich ulubionych gier. Potwory wyglądają fajnie i nie mogę się doczekać nowych zbroi i broni.

 2. Antari

  19 kwietnia, 2022 at 11:51 pm

  Zieeeeew… Guiding Lands 2.0… Zieeeeeew.

  Graficznie nie powala… i ten pop-up. Ja raczej odpuszczam, seria podupadła jak dla mnie i są lepsze pozycje, w które warto zainwestować swój czas i pieniądze.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

 1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

 2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Super Mega Baseball 4

Data: 2 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Chwyć rękawicę i kij – pora wyjść na boisko z najlepszymi zawodnikami w historii, ponieważ Legendy pojawiły się w Super Mega Baseball 4. Do uwielbianego składu Super Mega League All-Stars dołączy ponad 200 byłych zawodowych graczy, takich jak Vladimir Guerrero, Johnny Damon, Ozzie Smith i Jason Giambi. Uderzaj, rzucaj i rób wślizgi do bazy, korzystając […]

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

Zobacz też

Nintendo Switch

Amatsu i Risen Shagaru Magala pojawiły się na naszych terenach łowieckich i jeszcze nie wiedzą, że to ich największa pomyłka.

Nintendo Switch

Smok nadlatuje! Elder Dragon będzie główną gwiazdą nadchodzącej aktualizacji do Monster Hunter Rise: Sunbreak, a więcej info jutro.

Nintendo Switch

Nawet nie wiecie, jak mój portfel raduje się na widok portu Ghost Trick na Nintendo Switch, a po drodze jeszcze kolekcja MegaMana!

Nintendo Switch

ŁOWCY... assemble, a nie czekaj. Ale tylko do wtorku, wtedy w mieście pojawi się nowa zwierzyna, którą przerobimy na pasztet i oręż.