Nintendo prezentuje nowy zwiastun dla Fire Emblem Warriors: Three Hopes

A więc Shez będzie głównym bohaterem nadchodzącego spin-offa Fire Emblem Trzy Domki. Nie znacie? Nic nie szkodzi.

Fire Emblem Warriors: Three Hopes zadebiutuje za nieco ponad 2 miesiące, ale wygląda na to, że rusza maszyna marketingowa. Do sieci trafił dzisiaj nowy film zatytułowany Mysterious Mercenary – przekładając na nasz język – Tajemniczy Najemnik.

Wciel się w Sheza, gdy spotka Edelgarda, Dimitriego, Claude oraz inne postacie znane z Fire Emblem: Three Houses, walcząc o przyszłość Fódlan. Dołącz do przywódcy, aby zbudować i dowodzić armią w bitwach 1 na 1000 oraz w rozbudowanej strategii. Dom, który wybierzesz, przeprowadzi cię przez jedną z trzech fascynujących historii, z których każda doprowadzi do innego końca.

Fire Emblem Warriors: Three Hopes zadebiutuje 24 czerwca, a za grą stoi Omega Force, czyli lider gatunku Musou na świecie. Grę możecie już preorderować, cyfrowa wersja jest dostępna w eShopie, gdzie została wyceniona na standardowe 249,80 zł. Do sprzedaży trafiła także specjalna wersja pudełkowa, w której skład wchodzą: kartridż z grą, album z grafikami, mapa Fódlan, zestaw 5 figurek akrylowych oraz zestaw pocztówek

Dodaj komentarz