Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

LIVE A LIVE przedstawia Prehistorię i Cesarskie Chiny

Kwadratowi podzielili się krótkimi filmami prezentującymi dwie z siedmiu historii, jakie poznamy w LIVE A LIVE.

LIVE A LIVE to kolejna klasyczna gra zaraz po Dragon Quest III, którą Square Enix przenosi w realia remejku HD-2D. O ile na tą drugą jeszcze przyjdzie nam poczekać, tak w LIVE A LIVE zagrać będziemy mogli już 22 lipca. Kwadratowi wrzucili do sieci dwa firmy przedstawiające Prehistorię i Cesarskie Chiny.

Członek plemienia osiąga pełnoletność w świecie bez słów. Na filmie poznajemy bohaterów, wokół których kręcić się będzie historia: Pogo, Gori, Beru i Zaki.

Mistrz Kung Fu wyszukuje godnego następcy. Bohaterowie — Shifu Ziemne Serce, Lei Kugo, Hong Hakka, Yun Jou, razem udowodnią siłę swojego Kung Fu.

W grze przyjdzie nam jeszcze zwiedzać takie okresy jak: Dziki Zachód, Zmierzch Epoki Edo W Japonii, Dzień Dzisiejszy, Bliską Przyszłość oraz Daleką Przeszłość. LIVE A LIVE znajdziecie już w eShopie, a do jej zakupu potrzebujecie co najmniej 209,80 zł.

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. Elan

    14 kwietnia, 2022 at 3:23 pm

    Fajna giera się zapowiada (no dobra, technicznie to już dawno temu wyszła, no ale wiecie, o co chodzi)… tylko ta cena… ehhh…

  2. Monek

    14 kwietnia, 2022 at 6:08 pm

    Jak zobaczyłem na konferencji trailer, to stwierdziłem że jestem zainteresowany nią, jednak później dowiedziałem się o cenie i mi niestety przeszło.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Sticky Post

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Nintendo Switch

Teenage Mutant Ninja Turtles! Cowabunga! Żółwie Ninja wróciły naładowane mocą po same skorupy, niestety na niezbyt długo.

Nintendo Switch

Mario Strikers: Battle League Football to przyjemny powrót na małe boiska, piękne trybuny i pustą zawartość.

Nintendo Switch

Zanim przyjdzie nam zabrać się za głównie danie, Eiyuden Chronicles: Rising postara się przedstawić to i owo w uniwersum.

Nintendo Switch

Może szybka partyjka w karty?

Nintendo Switch

Wonder Boy, what is the secret of your power?

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Squish

Data: 28 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Upiorna, gąbczasta i szybka gra towarzyska, w której ty i maksymalnie trzech lepkich przyjaciół bawicie się w podziemnej krypcie, spadając na siebie. Musisz pchać bloki, robić uniki i skakać, aby przetrwać szaleństwo i zgnieść przeciwników. Ostatnia pozycja Skelegoo zabiera wszystko!

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Dzięki temu ogromnemu rozszerzeniu świat Monster Hunter Rise staje się jeszcze większy i ciekawszy. Wprowadza ono nowe potwory, lokalizacje i nie tylko! W trakcie wydarzeń rozgrywających się w Monster Hunter Rise okrzyknięto Cię „Nieulękłym Płomieniem Kamury”. Teraz musisz wyruszyć w rejs, by odkryć źródło potwornego zamorskiego zagrożenia, które zawisło nad królestwem! Docierając do Posterunku Elgado, […]

Neon White

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Neon White to ukazywana z perspektywy pierwszej osoby, błyskawiczna gra akcji o zabijaniu demonów w Niebiosach. Grasz jako White – zabójca wyrwany z otchłani Piekła, który otrzymał możliwość pozostania w Niebiosach. Zabójcy, z którymi rywalizujesz, wydają się znajomi… Czyżby zdarzyło Ci się spotkać ich wcześniej? W grze gracz będzie gromadził Karty Duszy i wymieniał je […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Chcecie poznać Zacka i dowiedzieć się skąd ma taki fajny miecz? Jeśli tak to będzie mieć taką szansę jeszcze tej zimy.

Nintendo Switch

Wymarzony powrót do przeszłości z dużymi problemami technicznymi.

Nintendo Switch

Tydzień zabawy w fantastycznego budowlańca wzorowanego na kwadratowym Minecrafcie prosto od kwadratowych.

Nintendo Switch

Wyścigowy marzec okazał się pełen niespodzianek — zarówno tych przyjemnych, jak i tych mniej