Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

LIVE A LIVE przedstawia Prehistorię i Cesarskie Chiny

Kwadratowi podzielili się krótkimi filmami prezentującymi dwie z siedmiu historii, jakie poznamy w LIVE A LIVE.

LIVE A LIVE to kolejna klasyczna gra zaraz po Dragon Quest III, którą Square Enix przenosi w realia remejku HD-2D. O ile na tą drugą jeszcze przyjdzie nam poczekać, tak w LIVE A LIVE zagrać będziemy mogli już 22 lipca. Kwadratowi wrzucili do sieci dwa firmy przedstawiające Prehistorię i Cesarskie Chiny.

Członek plemienia osiąga pełnoletność w świecie bez słów. Na filmie poznajemy bohaterów, wokół których kręcić się będzie historia: Pogo, Gori, Beru i Zaki.

Mistrz Kung Fu wyszukuje godnego następcy. Bohaterowie — Shifu Ziemne Serce, Lei Kugo, Hong Hakka, Yun Jou, razem udowodnią siłę swojego Kung Fu.

W grze przyjdzie nam jeszcze zwiedzać takie okresy jak: Dziki Zachód, Zmierzch Epoki Edo W Japonii, Dzień Dzisiejszy, Bliską Przyszłość oraz Daleką Przeszłość. LIVE A LIVE znajdziecie już w eShopie, a do jej zakupu potrzebujecie co najmniej 209,80 zł.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. Elan

  14 kwietnia, 2022 at 3:23 pm

  Fajna giera się zapowiada (no dobra, technicznie to już dawno temu wyszła, no ale wiecie, o co chodzi)… tylko ta cena… ehhh…

 2. Monek

  14 kwietnia, 2022 at 6:08 pm

  Jak zobaczyłem na konferencji trailer, to stwierdziłem że jestem zainteresowany nią, jednak później dowiedziałem się o cenie i mi niestety przeszło.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

 1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

 2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Super Mega Baseball 4

Data: 2 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Chwyć rękawicę i kij – pora wyjść na boisko z najlepszymi zawodnikami w historii, ponieważ Legendy pojawiły się w Super Mega Baseball 4. Do uwielbianego składu Super Mega League All-Stars dołączy ponad 200 byłych zawodowych graczy, takich jak Vladimir Guerrero, Johnny Damon, Ozzie Smith i Jason Giambi. Uderzaj, rzucaj i rób wślizgi do bazy, korzystając […]

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

Zobacz też

Nintendo Switch

Pierwsze części Final Fantasy już wkrótce będą dostępne na wyciągnięcie ręki! Oprzecie się magii Final Fantasy?

Nintendo Switch

Na nową grę z głównej serii Dragon Quest pewnie jeszcze trochę poczekamy, ale czas umili nam kolejny spin-off.

Nintendo Switch

Theatrhythm Final Bar Line okazało się niezłą grą, a Square ma sporo materiałów, aby dodawać do gry nowe utwory. Np. z Niera.

Nintendo Switch

Druga część Front Mission — fantastycznej serii strategicznych RPG-ów o Wanzerach, która nigdy nie trafiła do Europy, pojawi się 12 czerwca!