Eiyuden Chronicle: Rising zadebiutuje 10 maja

Prequel pierwszej gry zapowiedzianej na następcę Nintendo Switch trafi na jeszcze obecnego pstryka za niespełna miesiąc.

Eiyuden Chronicle: Rising to prequel Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes, czyli pierwszej gry zapowiedzianej na następcę Nintendo Switch, która ma zadebiutować w przyszłym roku. Eiyuden Chronicle: Rising zadebiutuje 10 maja i zostanie zaoferowany w atrakcyjnej cenie $14,99. Sama gra to RPG akcji, w której poznamy losy kilku bohaterów stanowiących o losach kontynuacji. W Eiyuden Chronicle: Rising przyjdzie nam także zbudować własne miasto oraz nie zabraknie dynamicznej walki w dwuwymiarowej płaszczyźnie. Za grę odpowiada duet deweloperów Rabbit & Bear Studios oraz Natsume Atari a wydaniem zajmuje się 505 Games.

Poniżej możecie sprawdzić 28 minut rozgrywki prosto od samego dewelopera w jakości FULL HD i 60 FPS.

Oficjalne Informacje:

Eiyuden Chronicle: Rising to gra RPG akcji, osadzona w tym samym świecie co Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes i obejmująca mechanikę budowy miasta, dynamiczną walkę oraz ważne wątki związane z kilkoma postaciami pojawiającymi się w Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes.

Gra wprowadza część bohaterów znanych z Eiyuden Chronicle w oryginalnej i pełnej emocji historii z pasjonującą akcją i elementami budowy miasta.

Użytkownicy, którzy połączą grę z Eiyuden Chronicle, mogą spodziewać się drobnych korzyści.

Dodaj komentarz