Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Eiyuden Chronicle: Rising zadebiutuje 10 maja

Prequel pierwszej gry zapowiedzianej na następcę Nintendo Switch trafi na jeszcze obecnego pstryka za niespełna miesiąc.

Eiyuden Chronicle: Rising to prequel Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes, czyli pierwszej gry zapowiedzianej na następcę Nintendo Switch, która ma zadebiutować w przyszłym roku. Eiyuden Chronicle: Rising zadebiutuje 10 maja i zostanie zaoferowany w atrakcyjnej cenie $14,99. Sama gra to RPG akcji, w której poznamy losy kilku bohaterów stanowiących o losach kontynuacji. W Eiyuden Chronicle: Rising przyjdzie nam także zbudować własne miasto oraz nie zabraknie dynamicznej walki w dwuwymiarowej płaszczyźnie. Za grę odpowiada duet deweloperów Rabbit & Bear Studios oraz Natsume Atari a wydaniem zajmuje się 505 Games.

Poniżej możecie sprawdzić 28 minut rozgrywki prosto od samego dewelopera w jakości FULL HD i 60 FPS.

Oficjalne Informacje:

Eiyuden Chronicle: Rising to gra RPG akcji, osadzona w tym samym świecie co Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes i obejmująca mechanikę budowy miasta, dynamiczną walkę oraz ważne wątki związane z kilkoma postaciami pojawiającymi się w Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes.

Gra wprowadza część bohaterów znanych z Eiyuden Chronicle w oryginalnej i pełnej emocji historii z pasjonującą akcją i elementami budowy miasta.

Użytkownicy, którzy połączą grę z Eiyuden Chronicle, mogą spodziewać się drobnych korzyści.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Sticky Post

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Nintendo Switch

Teenage Mutant Ninja Turtles! Cowabunga! Żółwie Ninja wróciły naładowane mocą po same skorupy, niestety na niezbyt długo.

Nintendo Switch

Mario Strikers: Battle League Football to przyjemny powrót na małe boiska, piękne trybuny i pustą zawartość.

Nintendo Switch

Zanim przyjdzie nam zabrać się za głównie danie, Eiyuden Chronicles: Rising postara się przedstawić to i owo w uniwersum.

Nintendo Switch

Może szybka partyjka w karty?

Nintendo Switch

Wonder Boy, what is the secret of your power?

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Squish

Data: 28 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Upiorna, gąbczasta i szybka gra towarzyska, w której ty i maksymalnie trzech lepkich przyjaciół bawicie się w podziemnej krypcie, spadając na siebie. Musisz pchać bloki, robić uniki i skakać, aby przetrwać szaleństwo i zgnieść przeciwników. Ostatnia pozycja Skelegoo zabiera wszystko!

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Dzięki temu ogromnemu rozszerzeniu świat Monster Hunter Rise staje się jeszcze większy i ciekawszy. Wprowadza ono nowe potwory, lokalizacje i nie tylko! W trakcie wydarzeń rozgrywających się w Monster Hunter Rise okrzyknięto Cię „Nieulękłym Płomieniem Kamury”. Teraz musisz wyruszyć w rejs, by odkryć źródło potwornego zamorskiego zagrożenia, które zawisło nad królestwem! Docierając do Posterunku Elgado, […]

Neon White

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Neon White to ukazywana z perspektywy pierwszej osoby, błyskawiczna gra akcji o zabijaniu demonów w Niebiosach. Grasz jako White – zabójca wyrwany z otchłani Piekła, który otrzymał możliwość pozostania w Niebiosach. Zabójcy, z którymi rywalizujesz, wydają się znajomi… Czyżby zdarzyło Ci się spotkać ich wcześniej? W grze gracz będzie gromadził Karty Duszy i wymieniał je […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Zanim przyjdzie nam zabrać się za głównie danie, Eiyuden Chronicles: Rising postara się przedstawić to i owo w uniwersum.

Nintendo Switch

Połącz 3 kulki, a zioniesz ogniem we wrogiego orka

Szort

21 stycznia 2021 roku na Nintendo Switch trafi aktualizacja do gry Ghostrunner. Wprowadzi ona za darmo tryb Hardcore, który jeszcze bardziej przetestuje nasze zdolności...

Nintendo Switch

Harvest Moon spotyka PokeMony!