Robaloprzekąski atakują! Bugsnax trafi na Pstryka!

Gotowi przemienić się w pysznego burgera?

Dość niespodziewanie Young Horses zapowiedzieli, że ich ostatnia gra Bugsnax zawita także na Nintendo Switch. Pozycja pierwotnie pojawiła się jako tytuł startowy dla PS5 i nie miał lekkiego życia. Wszyscy oczekiwali wodotrysków graficznych od nowej generacji, a rzeczona gra była wyszydzana za swoją przeciętną szatę graficzną, a niektórzy też szydzili, że tylko nowy sprzęt od Sony jest w stanie uciągnąć tak wymagający tytuł. Jednak w momencie premiery i możliwością zapoznania się z Bugsnaksem, tytuł okazał się bardzo fajną i grywalną pozycją. Gracz wciela się w bezimiennego reportera, który na zaproszenie archeolożki Lizbert uda się na tajemniczą wyspę Snaktooth, gdzie występują przedziwne stworzenia będące pół-przekąską i pół-robalem. Nie tylko te stworzonka są anomalią. Schrupanie burgerorobala może spowodować, że nasze członki również zamienią się w burgery!

Główną osią gameplayu jest łapanie tytułowych Bugsnaksów i jest to zrealizowane bardzo pomysłowo. Mając dostęp do szeregu narzędzi i pułapek, gracz będzie starał się wywabiać, zwabiać, a nawet wprowadzać w interakcję inne robaloprzekąski, aby osiągnąć swój cel. Robale mają też swój charakter i będzie wymagane odpowiednie podejście do nich. Agresywne trzeba będzie spacyfikować, a te bardziej skryte zachęcić do śmielszego działania.

Kluczowe cechy:

  • Wypełnij swoją paczkę Snaxem! Odkrywaj, poluj i schwytaj wszystkie 100 różnych gatunków Bugsnax, korzystając z różnych urządzeń i przynęt.
  • Wyrusz na Smakowitą Wyprawę! Poznaj różnorodne biomy Snaktooth Island, aby wytropić i ponownie zjednoczyć mieszkańców Snaxburga.
  • Nakarm kogoś, a zobaczysz, że jesteśmy tym, co jemy! Wypchaj nowych znajomych Bugsnaxem, aby nadać im nową stylizację.
  • Ruszaj do najgłębszych zakamarków, by szukać prawdy! Podążaj za każdym tropem, aby dowiedzieć się więcej o grupie odmieńców Lizbert i tajemnicach Snaktooth Island.
  • Wróć na kilka sekund! Szukaj zadań pobocznych i zbaczaj z utartych ścieżek, aby sprawdzić swoje umiejętności w starciu z przerażającym, ogromnym Bugsnaxem!
  • Rozgość się! Wykonuj wyzwania ze swojej skrzynki pocztowej, zbieraj dekoracje, aby spersonalizować swoją chatę, a co najważniejsze: załóż czapki na swojego ulubionego Snaxa!

Wydawca Fangamer dostarczy też wersję pudełkową Bugsnax. Każda fizyczna kopia będzie wyposażona w grę, arkusz aktywności, arkusz naklejek, przewodnik polowy i zniżkę na gadżety Fangamer.

Bugsnax

Bugsnax zadebiutuje na Nintendo Switch 28 kwietnia. Gra będzie zawierała także dodatek The Isle Of Bigsnax, która dodaje nowy 3-4 godzinny wątek z nowymi zadaniami, stworami i wiele więcej.

# Zwiastun Bugsnax

Jeden komentarz

Dodaj komentarz