Pocky i Rocky wracają w limitowanym wydaniu

Kolejne klasyki z 16-bitowej ery powracają do żywych. Zarówno w cyfrowej jak i limitowanej pudełkowej odsłonie.

Pocky and Rocky w edycji Reshrined pojawiło się już w limitowanej sprzedaży pudełkowej! Za oryginał odpowiada Taito, które teraz użyczyło licencji i dzięki wspólnej pracy ININ Games oraz Natsume Inc. już wkrótce zagramy w tego 16-bitowego klasyka.

Korzenie Pocky i Rocky sięgają lat 80., kiedy po raz pierwszy ukazała się gra zręcznościowa TAITO Kiki Kaikai, która zachwycała graczy w każdym wieku. A teraz bohaterska kapłanka wreszcie powraca, by wyruszyć na nowe przygody wraz ze swoim towarzyszem szopem Rockym i trzema innymi grywalnymi postaciami z Pocky & Rocky Reshrined. Trzeci i najnowszy dodatek do legendarnej serii ma kształt wielokierunkowej strzelanki z fantastyczną grafiką w stylu retro, niesamowitym dźwiękiem i mnóstwem dodatkowych funkcji i zawartości!
    Kluczowe elementy:

  • Klasyczna 16-bitowa grafika i dźwięk w stylu retro
  • Pięć żądnych przygód postaci do wyboru! Oprócz ukochanego duetu Pocky i Rocky możesz wcielić się również w: Ame no Uzume, Ikazuchi i Hotaru Gozen.
  • Opanuj etapy w trybie fabularnym dla jednego gracza lub walcz z wrogami razem ze znajomym w trybie kooperacji dla 2 graczy w trybie swobodnym.
  • Zbieraj monety, aby odblokować łatwy tryb, aby zmniejszyć poziom trudności i grać płynniej do końca.
  • Rzuć sobie wyzwanie i opanuj różne unikalne etapy z mnóstwem różnych wrogów.
  • Porównaj swoje wyniki z innymi i wspinaj się na szczyt tabeli liderów online.

Pocky & Rocky Reshrined będzie dostępne w cyfrowej dystrybucji w eShopie. Wersje pudełkowe pojawią w limitowanych nakładach u Strictly Limited Games oraz u Games Rocket. Ceny zaczynają się od 29,99€ za podstawową wersję, a kończą na 99,99€ za edycję kolekcjonerską.

Dodaj komentarz