E3 2022 oficjalnie odwołane

Organizator święta graczy E3, Electronic Software Association (ESA), przekazało informację redakcji IGN, że tegoroczna edycja targów została odwołana. O ile wcześniej było wiadomo, że nie odbędą się one znów fizycznie, ale można było przypuszczać, że będą one miały formę zeszłorocznych cyfrowych prezentacji. Niestety nawet takiej formy nie doświadczymy w 2022 roku. ESA planuje skoncentrować wszystkie swoje siły na przyszły rok.

„Poświęcimy całą naszą energię i zasoby na dostarczenie odświeżonego fizycznego i cyfrowego doświadczenia z targów E3 następnego lata. Niezależnie od tego, czy cieszysz się z sali wystawowej, czy z ulubionych urządzeń, prezentacja 2023 ponownie połączy społeczność, media i przemysł w nowy sposób, poprzez nowy format i interaktywne doświadczenie.

„Nie możemy się doczekać, aby zaprezentować E3 fanom na całym świecie na żywo z Los Angeles w 2023 roku”.

Fani Big N nie stracą aż tak dużo, bo jak zwykle możemy spodziewać się letniego Nintendo Direct, które tym razem będzie pozbawione dopisku E3. W czerwcu będzie miało miejsce także wydarzenie Summer Game Fest, więc na dawkę nowych gier na pewno nie będziemy narzekać. Nie możemy także zapomnieć o sierpniowym Gamscomie, który będzie miał stacjonarne wydarzenie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz